Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Heat coach Erik Spoelstra said Justise Winslow is going to have a "big role" this season.

"You saw that when he was healthy and best version of himself, he has the ability to put his fingerprints on winning," coach Spo said. "It’s with his voice, his leadership, his command of the game on both sides." The Heat play "positionless basketball," and while Goran Dragic is the presumed starter at PG, it's clear that Winslow could still flirt with 30 minutes because of his versatility on both ends.
To je pre 7 dana.
Bice Dragic verovatno starter ali bice zlocin ako Winslow ne igra PG kada je na terenu.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Milos 3.14 said:

Razlika izmedju MJ i svih drugih, pa i Lebrona je ta sto si ustajao u 4h ujutru da vidis sta ce sad da uradi Jordan a ne da vidis ko ce da pobedi, posto si znao ko pobedjuje, samo ne kako. 

Da bi znao taj osecaj morao si to da dozivis, ne da gledas hajlajte , no dobro, necemo se sloziti.

Nba pratim od sezone 90/91.

Da sam znao ko ce da pobijedi, svakako se ne bih ustajao u 03h i slusao experta Slavka Cvitkovica 🙄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ne kapiram zasto je Memfis potpisao Guduru. Imaju gomile igraca njegovih kvaliteta i preko

20 igraca na plati.

Jedno od objasnjenja je da im je broj kreditne kartice ostao aktiviran kad su onomad kupovali Zagorca

i da im je KSS samo iskusno obnovio subscription i skinuo kintu (ko meni NBA com)

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nisu jos objavili svi. Znam da Fila ima kompletno nove visine, ne znam da li jos neka ekipa, nisam se bavio preterano ovim. Znam i da je Durent visi nego ranije, svi su uglavnom nizi. Evo, sad videh, imaju svi i u Bruklinu nove visine.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1k6H13rZu41GE3CNyn0hYjggaTSHOMloqIdRVEbQc1Dc/edit?usp=drivesdk

Edited by Bek
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...