Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

momak nadigrao kembu a cak se nisu ni takmicili u njegovom sportu. sta bi mu tek pocinio u rukometu :lol_2::lol_2::lol_2::lol_2:

Franky clamps with 11 points (5/9), 3 assists, 2 TO's and a +20 to finish the game.

Kemba Walker with 10 points (2/9), 0 assists, 4 TO'S and a -13 to finish the game

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

hahahahah taj deo ne pise, ali kreativno posle paljenja dresova to mu dodje novi nivo.... Kakvi Rednecksi iz OKCa.
Ali ne znam sta je ocekivao svecani docek  organizacije, posle jajarskog odlaska i ispale gde im kaze da se vraca pa zapali u GSW bez poziva Raselu.
Ali ovaj egomanijak citat:o me? Shit, how you going to rehabilitate me? What you going to teach me? How can you alter anything in my basketball life? I got an MVP already. I got scoring titles." A u realnosti Jajara otisla na siguran prsten to su te naucili kako da uzmes prsten.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

prerano su ga ljudi poceli otpisivati iako ima tek 21 godinu. tesko da ce on nekad moci da ima karakteristike jednog parkera ali neki minimum od 3&D igraca za njega nije nedostizan a njegova odbrana videlo se to i u ligi je legit. primarni plej nije bio ni juce, taj izbacaj je spor ali su ga ameri provocirali i dobili po njonji. treba pogledati gde je bio jedan janis kad je stigao u ligu sa tehnicke strane a gde je danas. i dalje miljama daleko od durenta ali opet dosta bolji. uvek ce se naci potreba u nba timu da se neki ofanzivni mamojebac plej, odbrane bez, upari sa nekim igracem koji bi trebao da obavi za njega prljaviji deo posla na parketu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

odlican je rankng ove godine, svaka pozicija je pravilno odredjena i izvagana do nahsitnjh detaljcica, izmerena bez ijedne greske da bi svaki fen nekog igraca ili kluba kada baci jedan letimican pogled na nju mogao da bude zadovoljan jer je potvrdjeno njegovo objektivno misljenje. 😜

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Generalno ovakave liste nemaju mnogo smisla, a SI-eve posebno s obzirom na njihovu pretencioznost. Eventualno moze biti zanimljivo ovde nama kako neki forumasi vide stvari i koliko im se misljenje generalno razlikuje kada je dozivljavanje pojedinih igraca u pitanju. Kunem se da je svaka random topX lista koju su bacali Kejos ili delgado ovuda tokom godina imala 10 puta vecu tezinu te manje kontradiktornosti i nepotrebne subjektivizacije.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...