Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Svi ovi analitičari su neverovatni idioti i neznalice, kada se radi o igračima koje nisu gledali na koledžu ili pre istog. Beskonačno loženje na atletske sposobnosti, raspone ruka i slično, jer u košarci, jelte, ne postoji ništa drugo.

 

Ne razumem ih, pošto važe za velike profesionalce, zašto ne mogu da sednu i posvete 4-5 sati da pogledaju nekoliko celih utakmica, pa na osnovu toga donesu sud. Eto tog Luku su mogli da gledaju na najvišem mogućem ne-NBa nivou, kako osvaja EL i EP. 

 

Mada, tu dolazi u obzir jedna druga stvar, a to je nedovoljno poštovanje prema toj košarci. Promiče im da su na all-staru imali 5 neameričkih igrača, a da su od 5 individualnih nagrada, 4 uzeli stranci.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

upravo ovo što kažeš, potcenjivanje.

s'tim što je sada već 80+% svog tog sadržaja koji se plasira toliko u žuta štampa maniru, da su i motivi prilično upitni.

 

njima je najbitnije da se to lepo isklikće, da pršte komentari, da bude neki sukob i epilog haha šta je ovaj pričao

 

pretposlednji sam čovek koji nešto sad gotivi bill simmonsa, tj više sam ga gotivio ranije ali baš u ovom svežem podcastu govori o tome kako je tvitovao tokom tekme sa turskom kako mu nije jasno zašto je devin booker odbio da igra za repku kada je idealan za fiba košarku, plus u životu je odigrao dva takmičarska basketa i bilo bi to jedno iskustvo koje je dobro ya sve.

 

20ak min kasnije tatum izvrne zglob a on dobija replys "this tweet just backlashed". i on je u fayonu, okej, ako je moj tvit izvrnuo zglob tatumu..

 

uglavnom, to je neki nivo koji se forsira i promoviše, čast izuzecima, što je baš deprimirajuće

 

eto u onom videu lik na početku kaže kako mu je jedan čuveni skaut valjda rekao da će luka biti super, i onda krene da se sprda sa tom izjavom. nije dovoljno biti čuveni skaut, opet će neko da omalovažava to mišljenje.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Svi ovi analitičari su neverovatni idioti i neznalice, kada se radi o igračima koje nisu gledali na koledžu ili pre istog. Beskonačno loženje na atletske sposobnosti, raspone ruka i slično, jer u košarci, jelte, ne postoji ništa drugo.

 

Ne razumem ih, pošto važe za velike profesionalce, zašto ne mogu da sednu i posvete 4-5 sati da pogledaju nekoliko celih utakmica, pa na osnovu toga donesu sud. Eto tog Luku su mogli da gledaju na najvišem mogućem ne-NBa nivou, kako osvaja EL i EP. 

 

Mada, tu dolazi u obzir jedna druga stvar, a to je nedovoljno poštovanje prema toj košarci. Promiče im da su na all-staru imali 5 neameričkih igrača, a da su od 5 individualnih nagrada, 4 uzeli stranci.

 

Jednostavno NE GLEDAŠ (i ne klikaš/lajkuješ/repostuješ/retwittuješ/citiraš po soc.mrežama njihove radove) i mirna Bosna. Tako im bar malo smanjiš money input. Ja to radim več to godinama. 

 

Edited by Asterion
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, delgado said:

@Miki28 jesi gledao dvajtov insta intervju ? Deluje mi iskreno, da želi da mu se da druga šansa i za basket i da postane bolji lik i čovek.

 

   Uz lebrona svi cvetaju. Idemo dvajtelo, želimo od tebe da izvučeš iz guzice jednu 13 & 11 sezonu i štitiš leđa obrvi i ne skršiš se. Ima samo 33.5 godine, svakako je elitni đubretar bar i korisniji od bugiše jadnog za tim.

 

 Zaboravljam da imamo i prangijicu Kvina kuka.

Ko je taj lik kojem treba druga sansa?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Izgleda da ce se Igudala moci dobiti samo putem trejda. Ne zeli Memfis da ga pusti. 

Nisu ludi da oni daju 17 meleona a da neko drugi radi posao. Mislim da bi Igi morao da se odazove na ove pozive za kamp, valjda ga mogu kazniti i tu bi sve otislo u q. 

Ima tu ekipa kojima bi verovatno dosta koristio, recimo Portlandu, Denveru, ali o tome se i ne prica toliko. :classic_mellow: Mislim, sve bi bilo kul, on ode u Kliperse/Lejkerse, ali ne obrce se sve oko te dve ekipe. Neka plate.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...