Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Ali ovo je bas neki novi psiho nivo, davis devojku i lupis jos 2 samara i onda je ugrizes za usnu the fuck?!?? ko to radi jbt, to nema ni u onim retardiranim horor filmovima gde negativac muci uhvacenog pozitivca....
Kakvo stanje uma je to da nekog ugrizes za usnu posle 2 samara? dobro ne racunam tu na grub sex, vec na ovu situaciju.
Inace Letonci evo 2 incidenta prvo "navodno" silovanje Porzingisa sada ovo.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:


Inace Letonci evo 2 incidenta prvo "navodno" silovanje Porzingisa sada ovo.
 

 


 

Quote

 

5cd860b040dda3c299000001.png

 

#staywoke

 

 

 

Quote

is that a triangle they carved off his tshirt?

 

 

 

 

Quote

 

the hit was by Phil's people, confirmed

possible Clarence was the trigger man

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ali ovo je bas neki novi psiho nivo, davis devojku i lupis jos 2 samara i onda je ugrizes za usnu the fuck?!?? ko to radi jbt, to nema ni u onim retardiranim horor filmovima gde negativac muci uhvacenog pozitivca....
Kakvo stanje uma je to da nekog ugrizes za usnu posle 2 samara? dobro ne racunam tu na grub sex, vec na ovu situaciju.

Da, prva stvar koju bi Saw uradio kad zarobi coveka, je da dodje i ujede ga za usnu. :smiley33: A mislim, i logicno je da ne ujedes nekoga jer moze i taj tebi da uzvrati.

 

Postoji velika verovatnoca da je u pitanju to da joj je lupio 2 samara, oborio ili naslonio na zid, stavio ruke za vrat (deo sa gusenjem), i onda hteo da je poljubi i tada ju je ugrizao za usnu. 

 

Debilcina.

Edited by Død
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 jesi gledao dvajtov insta intervju ? Deluje mi iskreno, da želi da mu se da druga šansa i za basket i da postane bolji lik i čovek.

 

   Uz lebrona svi cvetaju. Idemo dvajtelo, želimo od tebe da izvučeš iz guzice jednu 13 & 11 sezonu i štitiš leđa obrvi i ne skršiš se. Ima samo 33.5 godine, svakako je elitni đubretar bar i korisniji od bugiše jadnog za tim.

 

 Zaboravljam da imamo i prangijicu Kvina kuka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...