Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

44 minutes ago, Skyglider said:

Ma Boogie je tezak bolid. Bez obzira na sve ne postoji opravdanje da pretis majci svog sina da ces da joj prosviras glavu metkom. Jednom budala, uvek budala

Kao sto ne postoji opravdanje da ne pustis sina na to isto vencanje.

Ovako namestila tutubana snimila deo razgovora koji joj odgovara i pustila u etar. (Od drzave zavisi da li je to krsenje zakona snimanje 2 strane bez dozvole)

Tuzna sudbinq Kazinsa, karijera mu je verovatno gotova posle 2 povrede, ostao bez ~200m zbog tih povreda. Bice zanimljiv 30/30 o njemu mislim da ce jos da pada

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kao sto ne postoji opravdanje da ne pustis sina na to isto vencanje.

Ovako namestila tutubana snimila deo razgovora koji joj odgovara i pustila u etar. (Od drzave zavisi da li je to krsenje zakona snimanje 2 strane bez dozvole)

Tuzna sudbinq Kazinsa, karijera mu je verovatno gotova posle 2 povrede, ostao bez ~200m zbog tih povreda. Bice zanimljiv 30/30 o njemu mislim da ce jos da pada

Naravno da moze da postoji opravdanje, ko zna kakav tu backstory postoji koji mi ne znamo. 

 

Isto, TMZ navodi da su snimak pribavili sa suda, ne od nje. 

 

I daj, cmon, snimila deo razgovora koji joj odgovara. Da, samo onaj deo gde preti da ce da joj stavi metak u mozak.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Pitanje koliko traje razgovor i koliko je puta pitao da li moze da pusti tog sina.

ovako je isekla 20sek kada je ovom dokurcilo i kao retard rekao da ce je ubije. Ne smislim da ce stvarno da je rokne nego da je u afektu rekao to, jeste on tutuban ali toliki nije da stvarno razmislja o ubistvu.

Ne mora da znaci da je ona isekla, mozda je TMZ.

 

U svakom slucaju, izaslo je sad da Lejkersi pokrecu istragu, moze solidno da najebe. Mada ono, ionako ne bi igrao.

Link to comment
Share on other sites

Ma gotova je njegova karijera i bez ovog skandala koji samo potvrdjuje kakva je prsotina.

2 ozbiljne povreda sa supljom glavom nema tu perspektive, igrace sa Linom u Kini.

malo mi ga i zao sto mu se desilo ovo u 2 godine, 2 teze povrede zbog kojih nije dobio taj zivotni ugovor od 200m i sada ove pretnje jbg bas lose 2/3 godine za njega

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kao sto ne postoji opravdanje da ne pustis sina na to isto vencanje.

Ovako namestila tutubana snimila deo razgovora koji joj odgovara i pustila u etar. (Od drzave zavisi da li je to krsenje zakona snimanje 2 strane bez dozvole)

Tuzna sudbinq Kazinsa, karijera mu je verovatno gotova posle 2 povrede, ostao bez ~200m zbog tih povreda. Bice zanimljiv 30/30 o njemu mislim da ce jos da pada

 

A sta ako je mali recimo bio bolestan, imao prehladu, mozda temperaturu ?  Nije mu rekla "neces vise nikad da ga vidis" vec da ne moze da ide na vencanje.

 

I onda ovaj bolid kaze "I will put a bullet in your head" . Kreten. 

 

Link to comment
Share on other sites

A sta ako malom nije nista ? A sta ako hoce da zajebava Kazinsa a zivi od  njegovih para, alimentacije?
Ne postoji kontekst, osim 20 sekundi gde on prvo lepo kaze molim te pusti ga ili cu da poginem na novi nivo,  ona kaze ne on kaze da ce da je rokne.
Mozda je u afektu posto mu je dokurcilo da ga zajebava, a mozda ima istoriju pretnji i nasilja nad njom? Sve u svemu za 3-4 dana ce se znati siri kontekst cele price,
PS: u igraonici su i salje malog da sutira na kos, verovatno nije bolestan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Skyglider said:

I da mu jeste i da mu nije nista, njeno pravo je kao majke da li ce da ga pusti ili ne. I za to ne mozes da joj pretis stavljanjem metka u glavu. Samo bolid moze to da uradi. 

 

Zakonski mozda, zavisi od dana jel'te, moralno apsolutno ne.

 

A priori pristrasnost u korist majke moze da bude vrlo problematicna, mada u ovom slucaju ocigledno nije s obzirom na to kakav degenerik je Boogie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...