Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

RIP Bugi

Sad će se igrati prirodnije Dejvis prvi Gee drugi c, Lebron na 3, Kuzma na 4 Rondo i Deni backcourt. Šteta za bugišu, ali sad smo još jebeniji jer imamo lebrona i Dejvisa bliže prirodnim pozicijama , otvaramo startno mesto za repsativca kuzmu, sa klupe Bredli kcp pokrivaju par pozicija, caruso i troy će imati šansu. Očekujem cleotisa za vetmin...

 

@Miki28 neka, možda je ovo dobro, možda sad dođe Karmelo, a posle igi zna se. 

 

  Btw, čestitke kouč luu za angažman klipersa. Nadam se da će smeniti Doka kad ih King i obrva iscepaju u wcf.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, delgado said:

Očekujem cleotisa za vetmin.

Sto te mrzi da izguglas i proveris da li je potpisao vec za neku ekipu?

1 hour ago, Drakaris said:

Sto se tice Lejkersa, morali bi da dovedu jos jednog centra kao osigurac u slucaju povrede MekGija ili Dejvisa. 

Noa ili Gortat mozda, ne znam ima li jos neceg da moze da bude korisno.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Død said:

 

Sto te mrzi da izguglas i proveris da li je potpisao vec za neku ekipu?

Noa ili Gortat mozda, ne znam ima li jos neceg da moze da bude korisno.

 

Sram me bilo što nisam ispratio taj blockbuster sigl cleotisa

 

 Pakuj gortata. Ma može i noa

Link to comment
Share on other sites

U ovoj situaciji bih baš voleo Nou u Lejkersima, ispratio sam ga u Memfisu i izgledao je iznenađujuće dobro na obe strane terena. Jedino ostaje bojazan da je too lit za LA, al' vredi rizikovati imajući u vidu kakve su alternative.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Sram me bilo što nisam ispratio taj blockbuster sigl cleotisa

Pa igrao ti je za Lejkerse prosle sezone. Treba da znas sta ti radi bivsi igrac.

 

35 minutes ago, Drakaris said:

Kenet Farid bi isto bio dobra opcija za visokog. 

E da, na njega sam zaboravio skroz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, freethrow said:

Ali Rich Paul i NCAA rule... Zašto bi recimo neki hirurg koji operiše igračima kolena morao da ima diplomu!? Ima gomila sjajnih momaka koji zbog siromaštva nisu bili u prilici da operišu... Ignorance će obeležiti 21 vek. 

 

Sprdnja sto se napravi od tipa koji ce za par godina svakako da batali ovaj agentski posao i predje na nesto skroz deseto. A ne veli niko da je koliko prosle sezone momka koji je vazio za top10 talenta u svojoj klasi uspio da nekako svojim savjetima dovede na kraj prve runde, no se broje pare koje je obezbjedio ekipi iz Klivlenda koja se preplacivala nemilice nakon one titule.

Link to comment
Share on other sites

Svi su zaboravili na mučenog Dvajta, a mogao bi u lakerse lagano, tu bi bio koristan u nekoj Roli koju mu Vogel i Kidd odrede. Najbolje da bude startna 5, ali sa max 25m po meču. Ostalo da pokrije Davis i Gee. Mada ne znam koliko ima smisla uzimati bilo kog visokog kad je jasno da Davis najveću prednost pravi ja 5, a James pa i Kuzma na 4. Bigball svakako ne može proći više u današnjoj košarci. 

 

  @Miki28 oćemo Dvajta ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Svi su zaboravili na mučenog Dvajta, a mogao bi u lakerse lagano, tu bi bio koristan u nekoj Roli koju mu Vogel i Kidd odrede. Najbolje da bude startna 5, ali sa max 25m po meču. Ostalo da pokrije Davis i Gee. Mada ne znam koliko ima smisla uzimati bilo kog visokog kad je jasno da Davis najveću prednost pravi ja 5, a James pa i Kuzma na 4. Bigball svakako ne može proći više u današnjoj košarci. 

 

  @Miki28 oćemo Dvajta ?

Moze brate moj. Taman da uzme prsten i on. Dobar je igrac bio

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...