Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Jebote, da li te toliko zulja ta jebana glupa fora o ovlazenju? Da se i sada pozivas i pravdas da se ne lozis na suze =/ A nije da nisam rekao vise puta da je to fora, zbog potencijalnog dvostrukog  znacenja "ovlazis": 1)da ti places zbog tudjih suza, pa "ovlazis" na taj nacin  2)da se lozis na suze (seksualna konotacija)
Kakve pretpostavke tvoje licnosti , sta me zabole za to.  Ako te je toliko povredila fora oko "ovlazis", izvinjavam se, ne lozis se na suze i ne places kada 2 placu.

Nigde nisam rekao da ces mu dajes ugovor, ovo je bio javni nastup u sklopu neke Istocnoazijske turneje, sama cinjenica da 8.8.19 pricas o Linu govori da je taj nastup ispunio cilj, pricas o nebitnom igracu  koji nema ugovor ceo dan, aj ti nego sto i ja pricam.Znaci bez tih suza nema medijskih naslova, nema price po forumu/drustvenim mrezama,  to bi bila obicna turneja po Aziji koju imaju 10-te igraca svako leto. 
Ali  najgora stvar u svemu ovome sto je Lin plakao pre nedelju dana toliko je star onaj klip

Link to comment
Share on other sites

Karmelo ima dosta vise razloga da zali za razliku od Lina. Nije igrao godinu dana i velika je sansa da nece vise ni igrati. Covek uopste ne cmizdri pred kamerama. Na sta bi licilo da svi krenu plakati kada ne dobiju NBA ugovor. Lin je zaplakao samo da bi privukao paznju medija. Meni to lici na razmazeno deriste koje hoce svaku igracku i kad mu uzmes jedno od gomile, krece da histerise. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

9 minutes ago, Drakaris said:

Karmelo ima dosta vise razloga da zali za razliku od Lina. Nije igrao godinu dana i velika je sansa da nece vise ni igrati. Covek uopste ne cmizdri pred kamerama. Na sta bi licilo da svi krenu plakati kada ne dobiju NBA ugovor. Lin je zaplakao samo da bi privukao paznju medija. Meni to lici na razmazeno deriste koje hoce svaku igracku i kad mu uzmes jedno od gomile, krece da histerise. 

Pa i Melo je imao javni nastup, sa ciljem da okrene javno mnjenje, da sebe odbrani od negativnih komentara, doduse na kraju je ispao istinit BIlapsov  komentar o 30 poena i porazu, ali Melu se nije svidjao tajming komentara i tada je bio nezreo.
Nije Melo izasao kod SAS zato sto mu je ovaj ortak, vec zato sto po njemu (i njegovom timu) to je bio najbolji medij da on posalje svoju poruku.
Lin verovatno nema taj luksuz/clout da ga zove SAS u primetimu da odbrani svoj case zasto jos treba da igra u NBA.
Veoma su slicne situacije i po meni  veoma egomanijacne, oni ne mogu da shvate sto ih nece 30 tima.

Link to comment
Share on other sites

Egomanijacne licnosti jesu, ali postoji bitna razlika. Melo nije plakao sto ne moze dobiti ugovor i tim. Melo nece da se spusta na taj nivo da plakanjem hoce da iznudi NBA ugovor. 

To je jadno da na takav nacin saljes poruku svetu. Forumas gore je lepo rekao, ako mu je stvarno zao, plakace u svoja cetiri zida, kada ga niko ne vidi, a ne kada se na kameri stisne taster

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u depresiji i teskom kurcu. Zbog toga sam postavio link kako Lin place i smejao mu se zbog toga i poceo ovu diskusiju. I onda me vi napadate i branite Lina i pisete svasta o osobama kojima smetaju druge osobe koje placu, a ja sam na ivici i jedino sto me drzi je sprdanje sa drugim ljudima, a vi se jos sprdate sa mnom i ljudima kao sto sam ja.

Link to comment
Share on other sites

samo sam dijagonale k'o tito preleteo diskusiju, pa je moguće da tripujem; čini se da mašite poentu sa tim fokusiranjem na plakanje lina. 

 

meni je i kod njega i kod mela smešno to kada tuguju ili se čude (kako ko) što nemaju ekipu. idi brate uživaj, radi nešto, igraj ili nemoj ali šta će ti to u životu. 

 

ovaj imao linsanity, jednu od najunikatnijih i najmagicnijih priča u sportu, ovaj drugi u top 20 nba svih vremena po broju poena, bio prvi strelac lige i whatnot. 

 

i sad kao godina ili dve je presudna. kapiram ja to zajebo te morey, nije ispalo kako treba ni u okc ni u rocketsi ali jebo rat, ima gorih stvari u životu a i drugih načina da se dokazes ako ti je to neki poriv. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

sad ja kao treba da pišem ozbiljan post i trošim vreme na "rili" 

 

rocketsi su prsli zahvaljujući svojim odlukama, pre svega ideologiji igre i konceptu sastava. to sa melovim otkazom nakon 10 tekmi je bio jeftin pokušaj da se promene stvari, kao kada chova nekog otpusti zbog skraćivanja krugova. mislim, legit potez gma u problemu, samo što to ne znači da je melo tu nešto sjebao. 

 

Edit i uopšte nije to poenta mog posta, tako da ne bih sad pravio side diskusiju jer nema sadržaja atm. 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Swift Pancakez said:

ja nigde nisam ni tvrdio da su rockitsi prsli zbog mela

vec da mi je nategnuto da je njega morey zajebo

 

Pa rekao je u intervjuu da misli da je to bila samo njegova odluka, da tener, Harden i Pol najverovatnije nista nisu imali sa tim i da mu je zamerio to sto je pokusavao vise godina da ga dovede u Rakete i onda ga naduva posle 10 tekmi. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Swift Pancakez said:

ja nigde nisam ni tvrdio da su rockitsi prsli zbog mela

vec da mi je nategnuto da je njega morey zajebo

 

pa "zajebo" kolokvijalno, ne sa nekom namerom uperenom protiv njega. melo je imao svoju agendu, morey svoju pa se nisu piklapale. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jebote, da li te toliko zulja ta jebana glupa fora o ovlazenju?

Ne znam odakle ti ova glupost, zabole me za tvoje fore. Ne znam ni sta pokusavas dalje sa postovima. Rekao si da ce neko da me izjebe na suze, pa je bio odgovor da se ne lozim na to, zato sto je fakt.

4 hours ago, Hamilton said:

Jebote, masakrirali ste temu. 

Da neko drugi umesto moda ucestvuje u ovome, vec bi pale 4 opomene za off i minimum warn. 

Pa dao bih i sebi trajni, da mogu, jos odavno. A i nije off, u pitanju je nba sampion.

 

3 hours ago, Bek said:

Ja sam u depresiji i teskom kurcu. Zbog toga sam postavio link kako Lin place i smejao mu se zbog toga i poceo ovu diskusiju.

Divno. I ja sam. Zato se ne smejem ljudima koji imaju neki problem (iskljucivo sebi jer nije uvredljivo). A to sto se smejes Linu nije lepo, isto tako nekome tvoj problem ne deluje tesko, sto bi trebalo da znas veoma dobro.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, ... said:

Divno. I ja sam. Zato se ne smejem ljudima koji imaju neki problem (iskljucivo sebi jer nije uvredljivo). A to sto se smejes Linu nije lepo, isto tako nekome tvoj problem ne deluje tesko, sto bi trebalo da znas veoma dobro.

Poenta je da Lin nije u depresiji, kao sto nisam ni ja. Ne moze se ni ici u tu krajnost da svako moze da radi sta hoce, a da ne sme da mu se zameri jer, eto, u depresiji je.

 

Pickasto plakanje  coveka od 30 godina pred hiljadama ljudi ce uvek biti pickasto plakanje. Jos je on kao dosao kao neki motivator ili sta vec, a poslao im je poruku da je zivot jedan veliki kurac jer i on kao milioner i uspesan igrac je isto u kurcu pa sta onda tek ostali da ocekuju od svojih bednih zivota?

 

Ne umanjujem ja njegov problem, svakom je njegova briga najveca, tu je i suocavanje sa prolaznosti zivota, da nikada vise nece sijati na najvisoj sceni kao nekada i da su ti dani zauvek gotovi...

 

Sve ja to razumem i ok, postoje elementi depresije tu, ali njegovo stanje nije toliko ozbiljno da ne moze da i dalje svesno i samostalno odlucuje o svojim postupcima. On je i dalje funkcionalna osoba. Jeste njemu tesko i sve, ali je on svesno, kao i vecina igraca danas, odlucio da ne stisne zube nego da ispadne pickica. A danas se fura prica kako je to ok i prihvatljivo i tako treba, a ja ne vidim da se ista resilo na taj nacin, samo je jos gore.

 

Idi covece kod psihijatra, isplaci se, kukaj, nije sramota, ali izadji pred masu i kao idol mladih im pruzi neku rec utehe, prenesi pozitivnu energiju na njih. Mora se nekad muskarcu reci da bude muskarac, ne moze se samo ici na tu pricu da budu to sto jesu, da to prihvate i da se ne menjaju nego da to iskazu.

 

Zamisli da igrac treba da sutira dva bacanja za pobedu i kaze treneru da se usrao od straha, a trener mu kaze da nema veze, da bude to sto jeste i pokaze strah, nek se popisa u gace ako treba, nek curi niz nogavicu dok sutira, nek svi vide... I onda publika da aplaudira na hrabrosti koju je pokazao dok se pisacka siri terenom. 

More, skupi muda i daj ta bacanja.

 

Sa druge strane, ja mu ne zameram, njegov zivot, njegova stvar, nije on ni duzan da ima muda i bude idol mladima, ali isto tako nisam ni ja duzan da izbegavam da ga nazivam pickicom kada mislim da to jeste i da glumim tu neko razumevanje za njega.

 

 

Edited by Bek
Link to comment
Share on other sites

Nikad ne znas kako je u tudjoj glavi. Novac narocito ne odredjuje kako se ko oseca. Meni mogu da budu smesni uzroci Linove depresije (nisu, ali hipoteticki mogu) - "ha, covek ima para, covek ima svet, sta pa njemu fali", ali i nekome od vas sigurno moze da bude smesna moja fobija od aparata za merenje pritiska. Psiha je cudo. Lako je suditi drugima, ali sta cemo kad neko pocne da sudi nama?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

  @Miki28  i ja smo vam smetali, stiže kazna. Nadam se samo da batica bek neće dobiti ohrabrenje i nastaviti da previše lupeta na ovom svetom topiku.

Pa de si ti brate moj? Kako u hoodu? Jel se tvoj idol odmara? Treba nam spreman za sezonu, AD treba pomoc da donese titulu.

 

Sta mislis kako ce Bugi izgledati na terenu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...