Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Braco, upravo sam stigao sa job intervjua u Nehruovoj na NBG i dobio sam posao! Sutra u 9h krecem sa obukom... 9d obuka neplacena i onda krecem da radim za pocetnu od 39k + baksis.

 

   Bice tu i bonusa kad krenem da sljakam dosta, ako navadim ljude na online kladjenje bice jos kesa. Samo je potrebno da svi uskoro otvorite nalog na bbetu i ja cu vam biti preporuka, to je besplatno i par minuta cimanja. Sad pijem domacu rakiju i pusim organski domaci skank da se nagradim, ozbiljnost na nivou.

 

  @Miki28  Vidis ti to kakav sam, izbace me iz kuce -> ja se snadjem. Pravo sam dete ulice, kao Kandza. Ako sam za Obrvin dolazak samo obrve trebao da obrijem da se to ispuni, za Kavaja sam pobegao od kuce i sad kad sam se skucio i dobio posao Kandza ce konacno vcrs javiti svoj decision. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, delgado said:

...Sad pijem domacu rakiju i pusim organski domaci skank da se nagradim, ozbiljnost na nivou.

 

  @Miki28  Vidis ti to kakav sam, izbace me iz kuce -> ja se snadjem. Pravo sam dete ulice, kao Kandza. …

See the source image

 

 

Nista licno, samo ucim kako se ubacuju gifovi. Prebacite na razno, ako treba.

 

 

Edited by Kido from Junkovac
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, realno *w said:

Vaj da fak je Finiks dao Džeksona za ništa?  Mlad, dobar ugovor, popravio šut... Naravno, daleko od spektakularnog igrača, ali u njihovoj situaciji sasvim ok. Mislim da trenutno ne postoji ekipa sa manje ideje od njih. 

 

Decko je B-Eazy level dalabu. Imamo vec toliko primera svih ovih godina, ko normalan vise ocekuje da se takvi likovi dozovu pameti i pocnu da igraju kako mogu.

 

Ocigledno je Jones odlucio da zadrzi Papia, a nakon ovih potpisa Brickya i Frank The Tanka trebalo je osloboditi prostor za taj potez. Racuna se na Kala Bridgesa i Papia kao dugorocna wing resenja, uz Cama TheReach@#11 Johnsona. Jones je natrpao roster suterima na svim pozicijama, od 1 do 5, vrv zbog Brickya koji vodi kolo i kako bi Ayton bio vise ukljucen u ofanzivu. To je njegov instant recept za buducnost, a poznato je sta mislim o njemu i celom ovom fresh startsranju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Je li gledao neko ovog Francuza sto su ga pokupili Pistonsi? Fizicki izgleda zastrasujuce za svoje godine. 

 

Ma strasan igrac, mozes misliti kad je u mocnom Limozom bio totalno nebitan...

 

Pravi izdanak Francuske buzdovanske skole kosarke...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kanter dobije 6 minuta, Kavaj moze da razmislja do 28. jula. 

 

Opet, nije nimalo laka odluka, gde god ode, moze debelo da se prevari. 

 

Iskreno, da sam na njegovom mestu, ostao bih u Torontu na jos jednu sezonu, njegovim ostankom, reptorsi ostaju prvi favoriti za titulu. 

Link to comment
Share on other sites

Kanter dobije 6 minuta, Kavaj moze da razmislja do 28. jula. 
 
Opet, nije nimalo laka odluka, gde god ode, moze debelo da se prevari. 
 
Iskreno, da sam na njegovom mestu, ostao bih u Torontu na jos jednu sezonu, njegovim ostankom, reptorsi ostaju prvi favoriti za titulu. 
Kanter je preuvelicao tu priču. Kažu da je imao 45 minuta da se smisli, jer su još 2 dila zavisila od njegove odluke.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

durant neveruje, leonardu malo neprijatno 

 

 

2019 Las Vegas NBA Summer League Champ Game winner updated

NYK 10/1
Phi, Por, SA 12/1
Min 14/1
Sac, Wsh, Mil, NO 16/1
Orl 18/1
Atl, Bos, Phx, Mia 20/1
Det, GS, Chi 25/1
Team Croatia, Den, Cha, Cle, Dal, Mem, Uta, Hou, LAC 30/1
Ind, LAL, OKC, Tor 40/1
Bkn 50/1
Team China 100/1

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno mi je da neko moze da dwarfuje Bobana. Ono sto mi je ipak vise privuklo pažnju je da kada ga pogledam na beloj pozadini ne mogu tako lako da se zakunem da je abnormalno visok, tj prilično je ''skladno'' građen, dok kad vidiš Bobija, tačno znaš da su u pitanju neke akromegalije. 

 

 

Najjači deo sa wiki:

Quote

his younger brother was reportedly 5 ft 9 in (1.75 m) at age 7,

 

Fića izneverovao... 😄😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...