Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

9 minutes ago, Drakaris said:

Niksi kazu da su odustali od sastanka sa Kavajem kako ne bi izvisili za ostale slobodne igrace. 

Pametan potez Niksa. Lejkersi i Klipersi ce da nadrljaju. 

Zamisli da su ostali bez Taj Gibsona i Bobby Portisa. Pa to bi uzdrmalo buducnost fransize i samog grada Njujorka...

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 34Barkley said:

Mislim da bi Begli na pet kao primarnoj poziciji bio korak nazad u odnosu na WCS. U nekim periodima i u zavisnosti od kompozicije tima i protivnika može.

 

Šta on to donosi bitno drugačije i bolje u odnosu na WCS? U ovom trenutku, videćemo kroz karijeru.

 

bagley je za mene baš sve suprotno od wcs-a. lagan centar koji je pretnja za koš sa nekoliko "razdaljina". još postoji i realna šansa da poboljša šut za tri, to bi baš unapredilo njegovu ofanzivu. možda nije dobar u odbrani (nije) ali je bolji bloker, pa eto

 

u svakom slučaju, bagley je igrač koji će za 2-3 godine biti svakako bolji, za wcs-a nisam siguran da se može očekivati neki dramatičan napredak

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Vaj da fak je Finiks dao Džeksona za ništa?  Mlad, dobar ugovor, popravio šut... Naravno, daleko od spektakularnog igrača, ali u njihovoj situaciji sasvim ok. Mislim da trenutno ne postoji ekipa sa manje ideje od njih. 

 

3 hours ago, uini said:

 

josh jackson? dečko očigledno nije pod libelu, tako da ih razumem. onaj dil gde su dali tj warrena je mindfuck, pogotovo sada kada su bacili i jacksona

Nije Dzekson normalna osoba, to je tacno. No, ipak poseduje odredjeni potencijal da igra dobru odbranu na krilu. Ali samo pogledaj sta su oni dali uz njega! Melton + pik. To je mnogo. 

 

Ukro od Tvistera ovo, kad smo vec kod Vorena.

 A reminder that @DarthAmin on @BurnsAndGambo yesterday said the Pacers thought the Warren offer from the Suns was a joke at first

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Nego kako. Sta ima legendo?

 Evo palim na razg za posao. Presao sam pola grada da me ortak nahrani i kupi cig sada Jos pola da pustim organski skank da odmerim za Job interview. Wish me luci

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

bagley je za mene baš sve suprotno od wcs-a. lagan centar koji je pretnja za koš sa nekoliko "razdaljina". još postoji i realna šansa da poboljša šut za tri, to bi baš unapredilo njegovu ofanzivu. možda nije dobar u odbrani (nije) ali je bolji bloker, pa eto

 

u svakom slučaju, bagley je igrač koji će za 2-3 godine biti svakako bolji, za wcs-a nisam siguran da se može očekivati neki dramatičan napredak

Jbt, ne znam kako sam uspeo da ostavim post na LBJ temi, hvala ti što si ga prevukao odande.

 

Pazi, on je mlad i cenim da ima viši plafon od WCS, pa se možda i izgradi u peticu. Međutim, ako žele da naprave korak napred u sezoni pred nama mislim da sa njim kao osnovom na pet ne bismo videli ništa novo niti bi on bio ono što Kingsima treba. Dug je put do izgradnje šuta, treba da razvija i razumevanje igre i saradnju, pa ne znam da li mogu da žrtvuju sezonu na njegovo učenje još jedne pozicije. I do sad je bio crna rupa kad dograbi loptu, kao startna petica bi nosio veću odgovornost.

Link to comment
Share on other sites

Nije kao da su Kingsi u nekoj narocitoj zurbi.

 

Imho, oni u ovom trenutku uglavnom zele da budu relevantni u borbi za plej-of, sa nekim grand goal-om da eventualno udju u plej-of i da tamo sto vise tekmi odigraju, I da time pocnu da kale svoj young core.

Link to comment
Share on other sites

Nema neke velike poente sa MB3 na 5, jos mu je rano za to.

 

Kingsi opet krecu u sezonu bez nekog trenutnog ''zastitnog'' lica fransize, u sustini nisu napravili nikakav rizican potez, ali i dalje se ne vidi neka poenta osim sto ce se dalje razvijati mlado jezgro Fox-Hield-MB3 (Ako Hileda i dalje smatramo za mladog).

 

Ok, nisam bio za Vucevica i veliki ugovor, tek nisam za bio za Ala, i na kraju zavrsismo sa Dedmonom. S obzirom da LAL opet postaje powerhouse, nema trika da ove sezone ostaju bez PO, tako ne vidim kako SAC sa ovim rUsterom moze korak napred, a to je 8. mesto i PO. Ukoliko ove sezone Vlada zavrsi na 10, 11, 12tom mestu tek onda nece moci da privuce neke jace FA. 

Bio bi potreban neki bas top trener da ovo poslozi kako treba i napravi ''aktivan rezultat'', a Volton to nije. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

ali bi i on tovario mnoge. zato je tu dedmon plus harry giles 

 

 

baš bih voleo da knicksi naprave neki dil za gilesa 

Mislim da MB ne bi uspeo da nadoknadi poene koje bi protivnici dali preko njega. Ne sviđa mi se opcija da Dedmon defanzivno igra 5, a da ofanzivno igra strec 4, jer njegov broj pogođenih 3 je na malom uzorku. Defanzivno bi Dedmon krpio. A sa Bagleyem i Gilesom bi se Kingsi naprimali poena, abitno ko igrao 5.

 

Mozda u off-season MB i HG ostvare napredak, te izgledaju defanzivno bolje nego prošle sezone. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mr clutch said:

Tako nesto i ja kapiram. Bagley i Dedmon starteri.Giles će biti prva izmena na frontcourtu, umesto Demona, i u zavisnosti od matchupa će se MB i HG rotirati na 4 i 5.U nekim small ball postavkama će Barnes igrati 4.

 

već rekoh, mislim da će bagley startovati na C a barnes na PF (ariza na SF) 

 

Edit @Manu

čak i ako startuje dedmon, neće igrati po meni više od 25

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...