Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

59 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne znam o kakvom principu govorimo, postoje opšti uslovi i pravila koji svi timovi moraju da ispune, ali ne može nijedan princip da odredi superstar igraču koji je slobodan agent da li želi pre da igra u Los Andjelesu ili Minesoti, kao što, banalizujem ne bi mogao meni niko da odredi da li ću da igram za 1000 evra i živim u Beogradu ili Prokuplju (bez ikakve uvrede, ni ja lično nisam iz Beograda), već to mogu sam da izaberem i često će prevagnuti big market city.

 

Tako je bilo i ranije. Da li su najjace ekipe imali samo klubovi iz LA i NYC? Nisu.

 

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ni ja ih ne volim, ich #fuckLal. 
I navijam da Kawhi ostane u Toronto, samo da bi liga prvi put u poslednjih 10/20 godina bila otvorena u OBE konferencije. GSW je zatvorio zapad 5 godina a pre toga Bron istok 9 godina.
Jbg Lejkerse je usralo sto je Lebron biZnismen cije su aspiracije znatno sire od kosarke i to je povuklo sve ostalo, prvo Davisa a posle mozda i Kawhija.
Ali postoji sportski motiv za Kawhija da ode u Lal i to su titule.

Toronto ima jos 1 sezonu i posle ulazimo u eru Bruklina (I Heata #riley2020). Bruklinu moze najbolje da se suprostavi Lal sa Davisom i Bronom.

 

Kako Toronto ima jos jednu sezonu ako se ispostavi da Leonard odlazi?

 

Ne bih ja otpisivao ni Boston ni Milwaukee ni Pelicanse.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

 

Tako je bilo i ranije. Da li su najjace ekipe imali samo klubovi iz LA i NYC? Nisu.

 

 

Kako Toronto ima jos jednu sezonu ako se ispostavi da Leonard odlazi?

 

Ne bih ja otpisivao ni Boston ni Milwaukee ni Pelicanse.

Sa Kawhijem ovaj roster Toronta mi ima jos 1 sezonu i to ovu sledecu. Gasol i Lowry izlaze iz prajma a Siakam je gora second man opcija od Davisa u Lal.
Mislim da je proslo Bostonovo vreme kao top contender za  sampionsku titulu, jos ako im Moris ode ozbiljan udarac za njihovu rotaciju.
Ako nekog na istoku ne bi otpisivao to su : Fila i Indijana kao trenutne e pretnje potencijalnoj BKN dinastiji na istoku..
Na zapadu Juta, GSW i recimo Pelikani za 2/3 godine. +uvek omiljeni Hjuston

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sa Kawhijem ovaj roster Toronta mi ima jos 1 sezonu i to ovu sledecu. Gasol i Lowry izlaze iz prajma a Siakam je gora second man opcija od Davisa u Lal.
Mislim da je proslo Bostonovo vreme kao top contender za  sampionsku titulu, jos ako im Moris ode ozbiljan udarac za njihovu rotaciju.
Ako nekog na istoku ne bi otpisivao to su : Fila i Indijana kao trenutne e pretnje potencijalnoj BKN dinastiji na istoku..
Na zapadu Juta, GSW i recimo Pelikani za 2/3 godine. +uvek omiljeni Hjuston

 

Boston je jaci i od File i od Indijane. Hayword, Tatum, Brown, Smart, jos da dodaju jednog igraca u reketu, a pomenuti igraci mogu samo da napreduju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ... said:

Pa to je sto mozes da nadjes za vet min. Nije toliko los igrac kao sto mislis.

 

5 minuta pre toga su doveli WCS za minimum, nije da je neka klasa preterana ali solidan upside.

 

Kapiram da centara ima vise na trzistu ali ipak GS nudi startno mesto na SF sto otpilike nema vise ni u EL, moglo je valjda neko pristojnije ime sa one liste od usranog Robinzona za koga  nisam znao ni gde je igrao prosle sezone...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Boston je jaci i od File i od Indijane. Hayword, Tatum, Brown, Smart, jos da dodaju jednog igraca u reketu, a pomenuti igraci mogu samo da napreduju.

 

 

Kako Hejvord da napreduje sa 29 godina?

A gledaj ovo:

Brogdon - Oladipo - Lemb - Voren - Mile Tarner.

Simons - Ricardson - Tibul - Tobaja - Embid. 

^ Svi mladji od Hejvorda. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ... said:

Kako Hejvord da napreduje sa 29 godina?

A gledaj ovo:

Brogdon - Oladipo - Lemb - Voren - Mile Tarner.

Simons - Ricardson - Tibul - Tobaja - Embid. 

^ Svi mladji od Hejvorda. 

 

Mladji su i od Durenta koji nece igrati godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

5 minuta pre toga su doveli WCS za minimum, nije da je neka klasa preterana ali solidan upside.

 

Kapiram da centara ima vise na trzistu ali ipak GS nudi startno mesto na SF sto otpilike nema vise ni u EL, moglo je valjda neko pristojnije ime sa one liste od usranog Robinzona za koga  nisam znao ni gde je igrao prosle sezone...

Jaoj! Imao sam spisak do skoro. Mogli ste Enisu, ali on je uzeo vise para od nas malo.

Melo? Hahaha

 

Ovde ne znam ko je solidan da uzme vet min, a ni da li su ovo i dalje svi solidni fa. Durio Miler, Zstin Holidej, Nvaba, Bruer, deda Vins, Kaningem, Kris, Cendler, Mute (ako je ziv), Deker, Deng, RHJ, Elenson (bolje od Jerebice), Dzamajkl tesko da bi uzeo vet min, Dzef ako ga pusti Delgado, Lejman, Meko :lol_2:, Meklmor, TLC, Mekgruder, Malachi (svakako je kod vas), Parker 😄 , TABO BOG.

Ovo nesto iz glave pokusavam, ne znam ko sve moze.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Auu delgi, u problemu smo. Jeff ode u Jazz

Ako dodje Kavaj, kapiram da pozicije SF/PF nece biti uopste problem 😄

 

Odlican posao Jute, Grin je sjajno resenje za PF, kad su vec resili da poklone Fejvorsa. 

Treba im jos jedan plej/bek, tanka im je klupa. 

Edited by Drakaris
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gordon Hayword da napreduje, koja je trenutno godina 2015?
GOrdon Hayword moze samo da prestane da nazaduje nikakav tu napredak nema, covek bio igrac minus u oba pravca. Gaga moze vise o njemu da pise on ga pratio aktivno.
Smart i Brown mogu da napreduju a taj napredak je itekako ogranicen. Tatum vec ima ozbiljan upside
Ovaj BOston je mnogo blizi Majamiju nego sto je Fili. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ga dfraftovao u fantasy 2 godine za redom. 1 sezona znamo 5min, druga?
Pa cele sezone je bio u grchu, ni na 10% od onog slash igraca koji je bio u Utah. Mentalno je apsolutno bio sheban. Ove godine?
hm, ne znam. Ja mu nesto ne verujem (gledajuci moje fantasy znanje to moze da znaci da ce da pokida pre no da se raspadne) 🙂

Edited by Squabbit
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Boston je zamenio:
Irvinga=>Kembom ajde da budem darovit prema Kembi i da kazem da su podjednakog kvaliteta, Irving mi je bolji igrac ali je i veci Kancer.
Al=>Kanter. Igraju istu poziciju to im je zajednicko, razlike u klasi su ocigledne
Baynes=>Ovaj iz El.  Prerano da procenimo,  ne znamo kako ce Poirier da se snadje.
Rozier=> Romeo? Wanamaker? I ovo je korak unazad
I ceka se Moris, ako on ode tesko ce naci zamenu na trzistu koja ima njegov kvalitet.
Definitivno su napravili korak unazad sto se tice i kvaliteta i rotacije tima. Dobra stvar po njih ce biti Hemija, bice znatno bolja nego ove godine i pitanje je da li ce nadoknaditi gubitak u kvalitetu i sirini.
Po meni oni nisu tier 1 ekipa na Istoku, u ovom trenutku to su: Voki i FIla. 
A u tier 2 :
Za Toronto cekamo Kawhija ako ostane i oni ulaze u taj tier one. Kod Indijane ima par upitnika, kako ce da uklope  novi  igraci i  u kakvom stanju ce da se vrati Oladipo, ali definitivno imaju ozbiljan upside u mladim igracima. Bkn sa Irvingom+DaJ i mladom core-om od prosle godine: Levert, Alen, Spenserom itd plus imaju nekog KD u steku za 2020/1
I na kraju smo mi, Majami koji ima dobar mlad core: Winslow, Bam, DJJ i Hero plus je tu Dzimi Closer i par izduvanih veterana od kojih neki igraju za ugovor, da Dragicu to si ti.
Meni Boston spada u ovaj tier 2 trenutno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...