Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

24 minutes ago, delgado said:

Mora Kandza doci zbog Mikija. Razocarace se covek nacisto ako ispali

Sad salu na stranu, mislim da bi Kawhi vec objavio da ostaje u Torontu. Klipani imaju luksuz da cekaju jer oni imaju ekipu koja ih je prosle sezone uvela u PO, nije im toliki rizik dok Lejkersi sigurno ne bi cekali ovako dugo da ne misle da imaju ozbiljne sanse da ga dovedu .

 

E sad, moj osjecaj je da ide u Klipane

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Pa sta ce Kawhi u Klipanima ? Bice glavni, ali sa kim da ganja titulu ? Sa Galom, Svit Luom,  Trezom ? Biram da verujem Rikiju Dejvisu 

Da zivi u LA, bude baja. Izbori PO, izgubi u WCF od Dejvisa i Lejkersa. Jbg, nije to los zivot.

 

Bas mi nerealno da dodje i pomaze Lebronu mada opet lik je cudan.

 

Ali moram mu reci kapa dolje, kulira batica na odmoru, je.. mu se sto svi zivi cekaju sta ce da uradi. Bukvalno 3 fransize zavise od njega a i cio Nba jer ako dodje u Lejkerse, dinastija!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 said:

Vcrs ce biti sastanci izgleda.

 

 

Jel ce veceras imati sastanke sa sva tri tima? 

 

Lako cemo za GOAT-a, prvo da Kavaj i LeBron nanizu dve-tri titule. 

Prepustice ulogu lidera tek za godinu ili dve, nije ni Dzejms mlad. Obrnuce uloge. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Jel ce veceras imati sastanke sa sva tri tima? 

 

Lako cemo za GOAT-a, prvo da Kavaj i LeBron nanizu dve-tri titule. 

Prepustice ulogu lidera tek za godinu ili dve, nije ni Dzejms mlad. Obrnuce uloge. 

Tako je bila prica, 2og uvece po nasem vremenu ali sad bas citam, nema nista jos o tome. Ko zna kad ce fun guy poceti da sastanci.

 

Valjda ce ici Klipani, Lejkersi pa Toronto.

 

Ma ako dolazi u LAL, opet kazem da Lebron mora da mu prepusti ulogu glavnog, da povuce rucnu. Drugacije nema trika da ce Kawhi doci

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je Dallas uradio ispod radara je jedna od najgorih off sezona u istoriji sporta.

 

Sa maltene praznim capom umesto da dovedu neke veterane kao sto je Redick, Green, Dragic,Horford, sta god... Oni su uzeli i produzili gomilu ovih mediokriteta koji su automatski postali nekretnine.

 

Doncic mi ne deluje kao lik koji ce lako da se miri sa porazima, navikao je da pobedjuje i ako ne krenu vec od ove sezone mislim da su u problemu.

 

Karlajl je jedna obicna budaletina, bilo mi je simpaticno par sezona kako je cedio suvu drenovinu iz onog rostera koji se jos oporavljao nakon osvojene titule i Dirkovog starenja ali je poceo da preteruje i da se zaljubuljuje u neke Dorian Fini Smitove, Klebere, Mesrije,Brunsone koji su podobni za njegov trenerski dril.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...