Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 hours ago, delgado said:

Ma uzas, ko zna koji put bezim od kuce, ali sad imam tu 1 porodicu u VA gde sam spavao zadnjih nedelju dana i ziveo, oni me vole

 

  - 3 brata -> jedan 93 -> ucio sa mnom u srednjoj, normalan, radi u BG, najmladji 95 ide u zatvor na 3g zbog prodaje vutrice, najstariji 90to moj najbolji drug ever, ima psihozu a bio je najbolji matematicar na balkanu svojevremeno... Otac roka tikete i obozava me, baba od 91g i keva radi u Austriji cuva babe i dede... Kad umre baba, ode u zatvor ovaj najmladji, oslobadja se CAP opasno i mogu da potpisem za MAX tako da i u VA imam gajbu...

treba imati veru u ljude. bravo za ovakve primere koji odmah prepoznaju pravu sportsku pricu  👍🏽

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

 

 

     Vini, kako si zadovoljan potpisima ? Rendl, Bobiska, Redzi Bulok, nije lose...

 

 

najbitnije je da svi imaju 1+1 team option osim randlea koji ima 2+1

 

not great but not terrible igraci, mogu da se uvaljaju kada krene menjaza za trade deadline, pošto timovi nemaju obavezu dogodine prema njima 

 

 

zato kad potpisujes za novu porodicu traži no trade clause kao melo 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Spremaju se lepo ovi iz Majamija za 2020

 

Iggy je mnogo ljut na GSW,videlo se to iz onog intervjua,a i lojalnost danas skoro da i ne postoji,ne treba se cuditi ovakvom potezu.Za mene kul lik,nek mu je sa srecom u LA.

Link to comment
Share on other sites

sunOfficial Aron Baynes Fan Club (@BaynesFanClub) Tweeted:
6 years ago, the Celtics traded KG and Paul Pierce among others to the Nets for 3 unprotected firsts.

Fast forwarded to present and the Celtics are left with Jaylen Brown and Jayson Tatum while the Nets have KD and Kyrie, and the Suns have Aron Baynes.

Wow. https://twitter.com/BaynesFanClub/status/1145437463919378432?s=17

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da se javim braco, ceo dan sam u akciji, otisao kod najboljeg ortaka vec 20g da me nahrani, kupio mi cigare i dao 40 din. Sad sam tek dosao kod drugara, kupio bombu Jelena i drug iz VA mi poslao 200din za tal. Ortakova keva (kod kog sam smesten) nam salje pljeskavice, stizu za cuku vremena. 

 

    Za 2d imam taj razogvor za posao u bbetu koji mi je ortak sredio po preporuci, drzite mi fige da dobro prodjem. Mislim da cu uspeti da uspem u zivotu, iako sam odavno vec otpisan. 

 

  @Miki28  Kad ce Kandza ? 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Da se javim braco, ceo dan sam u akciji, otisao kod najboljeg ortaka vec 20g da me nahrani, kupio mi cigare i dao 40 din. Sad sam tek dosao kod drugara, kupio bombu Jelena i drug iz VA mi poslao 200din za tal. Ortakova keva (kod kog sam smesten) nam salje pljeskavice, stizu za cuku vremena. 

 

    Za 2d imam taj razogvor za posao u bbetu koji mi je ortak sredio po preporuci, drzite mi fige da dobro prodjem. Mislim da cu uspeti da uspem u zivotu, iako sam odavno vec otpisan. 

 

  @Miki28  Kad ce Kandza ? 

Ti nemoguce da si ozbiljan 😂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...