Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Ni izbliza se ne pise koliko bi trebalo s obzirom o kakvom se igracu radi.

 

Lik svake sezone ima raspade u PO.

 

Za KD drvlje i kamenje posle 8 suteva a ovaj sinoc? Los plejof igra s obzirom ko je u pitanju.

 

Citao sam o Greenu kako je kesa, Iggy penzija, raspad Kleja, uzasni KD ali mezimac 0 kritika

Gde si citao i gde se ne pise, to me interesuje? Gde god ja vodim bball related diskusije ima gomile materijala o njegovoj tekmi sinoc. 

 

Ne postoji nijedan aktivan igrac u ligi koji nije imao raspade u PO. Kao sto je KD popio drvlje i kamenje posle 8 suteva, tako je i Curry sinoc.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Ni izbliza se ne pise koliko bi trebalo s obzirom o kakvom se igracu radi.

 

Lik svake sezone ima raspade u PO.

 

Za KD drvlje i kamenje posle 8 suteva a ovaj sinoc? Los plejof igra s obzirom ko je u pitanju.

 

Citao sam o Greenu kako je kesa, Iggy penzija, raspad Kleja, uzasni KD ali mezimac 0 kritika

 

ti ili ne citas pazljivo ili imas problema sa razumevanjem napisanog/konteksta.

 

inace, koliko se pricalo o hardenovih 0-15 protiv utaha. skoro nista. onda se nisi javljao

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 

ti ili ne citas pazljivo ili imas problema sa razumevanjem napisanog/konteksta.

 

inace, koliko se pricalo o hardenovih 0-15 protiv utaha. skoro nista. onda se nisi javljao

Onaj mec sto je Hjuston dobio?

 

3/20 iz igre? 22 poena, 4 skoka, 10 asis, 6 ukradenih, 4 izgubljene. Jel taj?

 

Jel na istom tom mecu taj isti Harden dao 7 poena u zadnja 2 minuta i donio pobjedu?

 

Ok, poentirao si. 1-0 za tebe

Link to comment
Share on other sites

odlicna partija nema sta. lepo si mu nabrojao statse.

 

dakle igraci se trebaju kritikovati samo ako izgube?

 

harden gotovo ceo playoff igra uzasno, procenti su mu kao westbrookovi i to jedva da se spominje. samo kad si primetio (pogresno) da se curry ne hejtuje. 

Link to comment
Share on other sites

Nasao je nacin da donese svom timu pobjedu i pored uzasnog suta. Ne volim ga uopste ali lik godinama dobija svoju porciju kritika.

 

Sinoc isto nije bio svoj ali trojka u clutchu. 

Mozda je ostao bez goriva nakon brutalne reg. sezone, otkud znam ali ne mozes reci da se ne kritikuje njegova igra?

 

Kari vec godinama prolazi ispod radara na tom polju, ni izbliza ove njegove ocajne partije se ne pominju kao Lebronove, KD itd.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Onaj mec sto je Hjuston dobio?
 
3/20 iz igre? 22 poena, 4 skoka, 10 asis, 6 ukradenih, 4 izgubljene. Jel taj?
 
Jel na istom tom mecu taj isti Harden dao 7 poena u zadnja 2 minuta i donio pobjedu?
 
Ok, poentirao si. 1-0 za tebe


Reklo bi se da su pobedili uprkos njemu. Može da se posmatra i ovako : da nije bilo njegove takve partije mogli su da izbegnu neizvesnu završnicu i ranije da prelome utakmicu. Jedina pozitivna stavka je broj asistencija koje je imao, a da nije on u pitanju vrv bi završio i pre tih poslednjih dva minuta zbog ličnih grešaka pa ne bi ni imao priliku da postigne te poene.
Link to comment
Share on other sites

Ali Kari kada se pogleda statistika uopšte nema loš PO

 

22.6 poena na 45% šuta, 5.9 skokova i 4.9 asistencija na 2.9 izgubljenih. 

 

KD ima ubedljivo najbolji PO, kada se gleda statistika. Onda Lenard, pa po meni Jokić, Lilard i Harden, pa Kari.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:


 

 


Reklo bi se da su pobedili uprkos njemu. Može da se posmatra i ovako : da nije bilo njegove takve partije mogli su da izbegnu neizvesnu završnicu i ranije da prelome utakmicu. Jedina pozitivna stavka je broj asistencija koje je imao, a da nije on u pitanju vrv bi završio i pre tih poslednjih dva minuta zbog ličnih grešaka pa ne bi ni imao priliku da postigne te poene.

 

To jeste, fair point.

 

Jos cu ispasti branilac Hardena a lik mi u top 3 omrazena igraca

Link to comment
Share on other sites

harden je gotovo svake sezone nestajao sa scene u playoffu. raspadao se po pravilu. naravno da je dobijao kritike. igra lose i ovaj playoff i ako nesto prolazi ispod radara onda je to.

 

kd se kritikovao zbog pasivnosti i stava a ne zbog losih igara iako se to moze uracunati u losu utakmicu

 

ne secam se kada je james kritikovao zbog lose partije. delom zbog toga sto je retko igrao lose a i kada je bio los to se gledalo kroz prste jer je po obicaju bio underdog pa su krivci bili trener i njegovi saigraci.

 

kritikovao se i curry ranije ali nije imao previse losih utakmica. mozda das neki primer. a i dobio je porciju za ovu losu utakmicu. mada bi mozda zasluzio za celu seriju.

Edited by gggggggg
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Ali Kari kada se pogleda statistika uopšte nema loš PO

 

22.6 poena na 45% šuta, 5.9 skokova i 4.9 asistencija na 2.9 izgubljenih. 

 

KD ima ubedljivo najbolji PO, kada se gleda statistika. Onda Lenard, pa po meni Jokić, Lilard i Harden, pa Kari.

Kako nema? Nisam gledao statse ali ovo mu je najlosiji PO po meni.

 

Kakve je brojke imao u reg. dijelu sezone? Drastican pad. Ovo je koji mec u PO, 9? Nije to mali uzorak uopste.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da, Curry igra prilicno los plejof, u shooting slumpu je, juce je delovao skroz van utakmice i nije bio koncentrisan.

 

S druge strane, on je dokazan PO performer, imao je svojih losih tekmi kao i svaki igrac, ali van jedne serije (finals 2016.) je uvek bio na svom nivou. S druge strane, Harden je masu kritika popio jer je nestajao u bitnim utakmicama cesto, a nema 3 titule iza sebe da pokrije to.

 

Recimo ona 6. tekma protiv Spursa gde su ih Spursi ubili bez Leonarda za prolaz u WCF. 

Link to comment
Share on other sites

Hardena i CP3 prati taj glas jer nemaju rezultate iza sebe, sto je normalno.

 

Ista stvar ide i za Westbruka.

 

Lebron je dozivio svoje kritike, elbow protiv Bostona pa epski raspad 2011. Bilo je tu jos losih partija ali i kad odigra dobro, uvijek bude sto nije sutirao, sto nije dodao, sto nije ovo, sto nije ono. Lik je pod konstantnim pritiskom.

Delgado bolje znaE o tome.

 

Sigurno da vise ocekujem od Karija, ipak nije u pitanju neki slucajni allstar vec jedan od najboljih igraca danasnjice

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Miki28 said:

Kako nema? Nisam gledao statse ali ovo mu je najlosiji PO po meni.

 

Kakve je brojke imao u reg. dijelu sezone? Drastican pad. Ovo je koji mec u PO, 9? Nije to mali uzorak uopste.

 

 

To što nas je on navikao na neke ludačke cifre, to je nešto drugo 😁

 

5 poena manje po meču u odnosu na regularnu sezonu, ali sa gotovo identičnim procentima. Da Durent ne igra na ovom nivou, sigurno bi Kari imao više poena, uz neke manje procente. 

 

Čini mi se da se Kari manje troši nego u ranijim godina u PO, ranije je u više napada zaredom stalno trčao dok nije došao do slobodne pozicije za šut, kapiram da je i on skroz kul sa tim. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Green23 said:

To što nas je on navikao na neke ludačke cifre, to je nešto drugo 😁

 

5 poena manje po meču u odnosu na regularnu sezonu, ali sa gotovo identičnim procentima. Da Durent ne igra na ovom nivou, sigurno bi Kari imao više poena, uz neke manje procente. 

 

Razumio bih da je Kazins tu pa ajde ali njega nema, isto tako GS igra bez klupe prakticno. Klej nije na nivou tako da ove brojke KD nista ne smetaju Kariju da ima bolje brojke u PO ove sezone. 

Nisu to ni prethodnih godina bile neke ludacke brojke u smislu da su tesko ponovljive vec itekako odrzive za nekog igraca sa renomeom kakav ima Kari.

Da ne gledam statse ali onako ugrubo kontam 28/6/5 da je bilo prethodnih sezona, mozda za poen gore.

 

22/6/5 za jednog od najboljih igraca danas, koji je u svom prajmu mi uopste nije impresivno. 

Jos igrali protiv Klipana i sad Hjustona koji nemaju pravog cuvara za njega. Mora to mnogo bolje

 

 

edit: jel prenosi sta SK vcrs? Kontam da ce Toronto posto je u dobrom terminu mada Denver igra

 

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Recimo, uzima 5 šuteva manje nego u prošlom PO, a prošle godine je bio na 3 poena više. 

 

Šta znam, po meni bolje i ovako, nego da se ispucava kada ga ne ide šut i da ima 4,5 poena više. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, BattleBorn said:


U sustini je isto, samo ti je neka kao promena u odnosu na ustaljene postove.
To sto on pomene,provuce u neki svoj post, i nesto vezano za kosarku to nije ni sekundarno, mozda ni tercijalno. To i on zna.

 

individualizam i originalnost nailaze na iste barikade vekovima, srecom ima nas koji cenimo nacin na koji lord isporucuje i nismo toliko zadrti da ogranicavamo nekome slobodu zagarantovanu 5-im amandmanom i forumskim pravilnikom

 

inace kada bi ste znali ko je lordofterror bilo bi sokantno foto video, radi se o forumasu koga vrlo dobro znate i koji je veoma kulturiska, postovi su mu decentni, sadrzajni i studiozni, a na ovom nalogu valjda daje sebi oduska i sprda se malo

 

imao sam burnu noc i dan, tek se spremam da pogledam gsw@hou, nadam se da se nece obistiniti vladajuca predikcija na topiku da ce dubsi 99% uzeti g4

 

da dodam, Harden jeste chokara ali ovaj u playoff mora biti izuzet od uobicajenog omalovazavanja i vrredjanja u ovo doba godine, nije ok diviti se do imbecilnosti Lenardovim partijama koji je lelemudao u reg season a pljuvati bradu i ignorisati koliko je dao do playoff-a

Edited by SunZero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, SunZero said:

 

 

 

inace kada bi ste znali ko je lordofterror bilo bi sokantno foto video, radi se o forumasu koga vrlo dobro znate i koji je veoma kulturiska, postovi su mu decentni, sadrzajni i studiozni, a na ovom nalogu valjda daje sebi oduska i sprda se malo

 

 

 

 

Ja ne znam zasto to ima bilo kakve veze, takva vrsta elitizma me uzasava.
Postovi bi trebalo da se tumace po tome sta je napisano a ne ko ih je napisao, osim ako to nije deo neke gradativne sekvence (sta god).

To sto on pise nije originalno samim time  sto niko tako ne pise na forumu.
Pa ja npr sa Threepom kad komentarisem tekmu na Skajpu, skloni smo takvim sintaksama za odredjene igrace, ili sa nekim drugim forumasima kad se komenatrise na fejsu. 
To moze tu da se pise, gde neko zna totalno moj motiv iza svakog posta, gde zna koji deo recenice pisem da bih trolovao, sta stvarno mislim, sta ne, sta pisem da bi hiperbolom razveselio interni chat.

Delgado sam zna koliko mogu da budem kreativan kad treba da se vredja Lebron James, i to sto sam za Lebrona pisao ovde nije nista sto nekad pisem interno. Naravno to ne znaci da ja sad montiram i laziram svoj stav za forum, nego da sam oprezniji sa figurativnim govorom. Ovde se vise avatara preklapaju, nisu svi upuceni u stil pisanja svakog forumasa, ne znaju svi koji forumas sta tacno misli o tom igracu bez obzira sta je napisao u odredjenom postu.
A i ono, ako u chatu mogu da provociram jednu osobu, sa kojom vec imam kakav takav odnos, nije to isto kao kad dodjes ovde i krenes da kolektivno provociras ljude.

Sam sam  bio mnogo puta lose shvacen, neki ljudi su mislili za neke stvari (ne smao za kosarku) da sam dead serious kad pisem neke stvari, nisu shvatili da dobar deo posta trolujem samog sebe. Ali nisu ljudi krivi za to, zasto bi neko bio duzan da zna stil svakog forumasa...
 

Edited by BattleBorn
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...