Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

14 minutes ago, Kosta said:

Odgovor je stigao, nekima ce promijeniti zivot *slika* i shvatanje racunanja 😁 *slika*

 

Bukvalno nije naveo nijedan izvor za svoje tvrdnje. Hoću reči da nije dokazao teoremu da 2000. godina spada pod devedesete

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nicklord said:

Bukvalno nije naveo nijedan izvor za svoje tvrdnje. Hoću reči da nije dokazao teoremu da 2000. godina spada pod devedesete

ako ja kazem da 1 i 1 daju 2 i ne navedem izvor, da li to znaci da nisam dokazao? a rekao bih da on zna matematiku kao ti i ja pa na desetu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

sto bi rekao uini, bend the knee. zajebao si se sta sad. jos si i druga navukao, pitanje nije matematicko u sustini. mada bih od jednog dra bilo koje oblasti ovekivao malo vise sirine.

da nije on pisao na b92 pod nickom konquistador?

Edited by dee jay
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dee jay said:

sto bi rekao uini, bend the knee. zajebao si se sta sad. jos si i druga navukao

au kontrer, didzej... meni je sad potpuno suluda cinjenica da postoji neko ko misli da su devedesete zavrsile koncem 1999. 😮 elementarna matematika, moj didzej

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosta said:

au kontrer, didzej... meni je sad potpuno suluda cinjenica da postoji neko ko misli da su devedesete zavrsile koncem 1999. 😮 elementarna matematika, moj didzej

 

nema toliko veze sa matematikom. ali si suvise bandoglav da priznas 😄

napisao sam ti ranije u kom slučaju si u pravu, u kom nisi

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nicklord said:

Bukvalno nije naveo nijedan izvor za svoje tvrdnje. Hoću reči da nije dokazao teoremu da 2000. godina spada pod devedesete

Evo, da ti laik objasni, kad vec matematicar nije mogao. Dvadeseti vijek ima deset decenija, od kojih su zadnja devedesete. Ako je tvoj stav tacan, a novi milenijum pocinje 1.1.2001.,sta je onda 2000. godina? anomalija koju ne racunamo? kakve teoreme, lik je rekao crno na bijelo, pa to je matematika za osnovnoskolce.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dee jay said:

 

nema toliko veze sa matematikom. ali si suvise bandoglav da priznas 😄

napisao sam ti ranije u kom slučaju si u pravu, u kom nisi

U matematici ne mozes da budes na jednu stranu u pravu, a na drugu ne. Pa nije to Srodingerova macka 🤣

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dee jay said:

sto bi rekao uini, bend the knee. zajebao si se sta sad. jos si i druga navukao, pitanje nije matematicko u sustini. mada bih od jednog dra bilo koje oblasti ovekivao malo vise sirine.

da nije on pisao na b92 pod nickom konquistador?

Glupa fora. Ali stvarno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosta said:

ako ja kazem da 1 i 1 daju 2 i ne navedem izvor, da li to znaci da nisam dokazao? a rekao bih da on zna matematiku kao ti i ja pa na desetu.

Znači. Ja mislim da su 1 i 1, 11. Jer ih staviš jedan pored drugog pa bude 11

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kosta said:

Meni je ovo genijalno. NBA objavila tri prve petorke decenije(tj 15 najboljih igraca), a decenija TRAJE JOS GODINU I 5 MJESECI.

Fail decenije(pun intended) 😁😂😂😂

Urednici sa zvanicnog sajta NBA nisu napisali da su u 202. deceniji bili dominantni ti i ti igraci, vec u odredjenoj deceniji (od kada do kada) su bili najbolji ti i ti igraci. Sigurno ste mogli da cujete od nekog starog bracnog para kako kazu da su vec cetiri decenije u braku, to ne znaci da je taj brak morao da pocne 1.1.1981.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...