Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

4 minutes ago, freethrow said:

Dobar je lik Melo, deluje kao gotivac kojeg je samleo splet okolnosti, lo[ih timova, gorih saigrača i menadžera. Jako su neumesna poređenja sa Miličićem i sličnim dijabolama, pričamo o tipa top 10 trpaču svih vremena... Barem jednom, posle Denvera, da je naleteo na dobru priču i na dobrog trenera i menadžment, lako bi se dale pokrpiti rupe u odbrani i eventualni manjak dodavanja, mada je to sve sada dojaja preuveličano. Amerikanci vole da mrcvare na televiziji. Odvratna emisija.

u principu  se slazem da se sad preteruje sa celom tom pricom

ali realno on sam tome doprinosi

sto se spleta okolnosti tice - da...ali nosi on i svoj komad losih odluka

 

steta sto mu je karijera skoncala tako da ovo ostane kao highlight

https://youtu.be/gyEAeeZLu2E?t=78

 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma teško je u glavi napraviti taj kvrc kad si jednom bio superstar da se prešaltaš na prašinarsku ulogu.Melo je zaljubljen u svoj jabstep i fade away i to niko nije mogao da promeni. On je uvek bio košarkaški egoista al je pokriće za tako nešto izgubio još pre 5 godina. 

 

Sigurno da nije lako, ali da je bas toliko neshvatljivo i da ti treba neko sa strane da ti nacrta da si sa 34-35 usao u decline, to stvarno ne mogu da pojmim. NBA liga nudi ne bas tako mali broj primera igraca koji su od superstar statusa u poznim igrackim godinama postajali samo puki rotacijski igraci i ta im je promena dolazila sasvim prirodno te su je tako i prihvatali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Swift Pancakez said:

dray 100m na 4 god...ne lose

Da je čekao još godinu, sigurno bi mogao da dobije par 5-6 miliona više po sezoni, u najmanju ruku. Za Warriorse, fantastičan deal. Biće oni relevantni još dugo vremena

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Darko said:

Da je čekao još godinu, sigurno bi mogao da dobije par 5-6 miliona više po sezoni, u najmanju ruku.

to mi je onako bas upitno

realno niko ne moze bas da predvidi kakva ce ova sezona dubsa da bude

sa generalno manje igraca koji su pretnja po kos u petorci, lako moze da se desi i da drayovi napadacki nedostaci vise dodju do izrazaja

i ja bih na njegovom mestu uzeo tih 100 milki i otisao u neke kurve da proslavim:)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Hoće, ali sledeće sezone neće, treba Klej da se oporavi. 

 

 

Curry /dlo / klay / dray je već ok tim. Samo ne znam kako će da igraju svi u postavi kari, Klej i lo.... Preklapaće se.

 

@Miki28 samo da se mi dočepamo igija 

Sram te bilo, zaboravio si Smailagića. 

 

Zezancija na stranu, nadam se da će ispuniti potencijal i potisnuti Air Birču iz repke.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Swift Pancakez said:

to mi je onako bas upitno

realno niko ne moze bas da predvidi kakva ce ova sezona dubsa da bude

sa generalno manje igraca koji su pretnja po kos u petorci, lako moze da se desi i da drayovi napadacki nedostaci vise dodju do izrazaja

i ja bih na njegovom mestu uzeo tih 100 milki i otisao u neke kurve da proslavim:)

Draymond je perfect fit za Warriorse i obratno. Siguran sam da bi mu dali više da je sačekao, ali ajde - pretpostavljam da nije hteo da rizikuje i da mu odgovara da mu tim ima još prostora u cap-u. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Swift Pancakez said:

bio bi

kad bi dubsi pokusavali da nadju sto besmisleniji trejd za sebe

Koga bi ti doveo u GSW, a da je bar solidan iso igrac i da je relativno dostupan?

Njihov najveci problem je sto nemaju legitimnu 1-1 opciju. Tompson i Kari to nisu i taj segment igre im je donosio Durant. Po meni im ne treba igrac tog kvaliteta, ali im definitivno treba ok iso opcija. 

Bredli ima istu platu kao DLo, a dve godine kraci ugovor. Dostupan je, lakse je uklopiti 2 beka nego 2 pleja jer u nekim varijantama Klej moze na 3.

Ovo nije moguce jer Vasingtonu ne trebaju dva all star pleja, morala bi da se ukljuci i treca ekipa sto je komplikovano, ali meni je Bil bolji fit nego DLo na ovu ekipu, a posebno ove godine dok se Tompson ne oporavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stef moze, ali je greota, a po meni poenta te opcije bi i bila da poneki napad Stef i Klej odmore od trcanja kroz blokove plus bi imali jedno vise resenje u napadu.

Pada li tebi na pamet neki granicni all star SF da je solidna iso opcija ( znam da Bill nije SF )?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...