Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Prvo, GSW je uvek gotivan i uvek favorit.

 

Drugo:

 

Quote

"You have Paul George, one of our premier players in the league, who was paid very well by the team, suddenly announce, 'Hey, I want to be traded,'" Gentry says. "You have no recourse but to get the best deal you can.

 

"I hear players say, 'Why is it different from a team trading us?' Because this isn't football, where they can say, 'If you're not playing well, we're gonna cut you and you won't get paid.' We pay our players and it's guaranteed."

 

Gentry feels the league is to the point that contracts "don't really mean anything anymore, so make them all two-year deals. It will save us a lot of headaches."

https://www.espn.com/nba/story/_/id/27282369/you-plan-next-year-coaching-nba-where-stars-call-shots

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

 

Lebron je presisan ali GOAT nikad. Sisa

 

da je otisao kod tenkiste i obrve moglo bi se reci da je sisa, ovo sto radi je upravo opozit

 

najure ga po kazni u north wilderness i on im donese titulu, evo i sada je izabrao manje-vise nebitnu fransizu, bukvalno ide po NBA zabitima i usrecuje napaceni narod

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

-da, jesam se ja tada tako ponasao, ali da je neko popricao sa mnom kao sa covekom, siguran sam da bih prihvatio...

 

kao milicic, kao shvatio sam greske, ali u stvari ih nisam shvatio, u istoj situaciji bih ponovio sve isto.-

 

tako sam ja skapirao ovu melovu emotivnu ispovest. steta za ovakav kraj karijere, retko talentovan trpac, ali jbg, promaja

Edited by dee jay
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma teško je u glavi napraviti taj kvrc kad si jednom bio superstar da se prešaltaš na prašinarsku ulogu. Melo je zaljubljen u svoj jabstep i fade away i to niko nije mogao da promeni. On je uvek bio košarkaški egoista al je pokriće za tako nešto izgubio još pre 5 godina. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobar je lik Melo, deluje kao gotivac kojeg je samleo splet okolnosti, lo[ih timova, gorih saigrača i menadžera. Jako su neumesna poređenja sa Miličićem i sličnim dijabolama, pričamo o tipa top 10 trpaču svih vremena... Barem jednom, posle Denvera, da je naleteo na dobru priču i na dobrog trenera i menadžment, lako bi se dale pokrpiti rupe u odbrani i eventualni manjak dodavanja, mada je to sve sada dojaja preuveličano. Amerikanci vole da mrcvare na televiziji. Odvratna emisija.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...