Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Sta mislis moze li Janko do ogromnog iznenadjenja protiv Kevina ? 

 

  Kandza ima sansu da napravi Lakerse dinastijom mocnijom i od Kari/Klej/Durant/Igi/Grin Dabsa, cela liga je u strahu kao za vreme potencijalnog rata izmedju USA i Rusije 😄

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

Sta mislis moze li Janko do ogromnog iznenadjenja protiv Kevina ? 

 

  Kandza ima sansu da napravi Lakerse dinastijom mocnijom i od Kari/Klej/Durant/Igi/Grin Dabsa, cela liga je u strahu kao za vreme potencijalnog rata izmedju USA i Rusije 😄

Normalno je da moze, ako ne racunamo turnir u Indiji sa Nove godine, Kevin ima svega sest pobeda u ovoj godini. Tipsa ce imati sigurno i vise zelje. 

 

Ako dodje Kavaj u LAL, tek tad ce se Dzejmsu moci zameriti sto nije osvojio titulu, a i tad je pitanje, zbog Bronovih godina. Bron bi mogao pod stare dane da ima ekipu jacine Dzordanovih Bulsa. 

Edited by Drakaris
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kawhi gospodin. Ko zna koliko belosvetskih mikija i delgada sada gricka nokte, a on kulira, nema nigde curenja informacija. Ako ode u Lakerse, to je onda propast košarke i automatski mi postaje zmija vol 2, taman da zameni KD-a na toj poziciji. Međutim, verujem u dobrog dečka iz Kalifornije, ostaje on u Raptorsima ili ide u Clipperse aka prava sportska priča. Baš su inkompatibilni mentaliteti on i Lebron. Žao mi je i Unibrowa, ali sam je izabrao da bude deo cirkusa. 

 

Solidan potez Dubsa sa WCS-om za minimalac, mada ne treba očekivati čuda, u pitanju je nešto mlađi JaVale. Starac Looney je mnogo konkretniji lik. 

 

Juta fino gradi ove pomoćne opcije. Da se još nisu zajebali sa onim ugovorom Exumu, mogli bi i bolje da se popune. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 Ovaj lik prima 25m ako je neko zaboravio

Ja sam veliki fan Cendlerinja. Steta sto su ga ubile povrede.

 

2 minutes ago, OnionKnight said:

Darius Miller potpisao za Pelikane, 14 miliona na 2 godine. Ne razumijem zašto je dobio toliki ugovor.

Durio? Ja ocekivao minimalac da ce negde da zabode u dobroj ekipi (ko je rekao gsw?). Imao je solidnu sezonu, ok godine, ume da odbrani i kljucne neku trojku. To je valjda dovoljno. Ali svakako veliko iznenadjenje.

Kontam da ga gotive ovi iz Pelikana.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, OnionKnight said:

Darius Miller potpisao za Pelikane, 14 miliona na 2 godine. Ne razumijem zašto je dobio toliki ugovor.

Dobri suteri su skupi a ovaj kada se zapali daje barem 3 trojke na mecu #ljubigabrat.

Wayne i Seth uzeli po 8/9 m tako da je to neka cena.
A Pelikanima treba spacing kao leba jos ovaj ima pristojno telo za razliku od Waynea i Setha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Dobri suteri su skupi a ovaj kada se zapali daje barem 3 trojke na mecu #ljubigabrat.

Wayne i Seth uzeli po 8/9 m tako da je to neka cena.
A Pelikanima treba spacing kao leba jos ovaj ima pristojno telo za razliku od Waynea i Setha.

 

Očekivao sam ga, kao Zumbul, negdje za minimalac. Ništa mi se nije dopao prethodne sezone. Baš me ovo iznenadilo, ali takvo je tržište očigledno. Sve kvalitetne šuterske opcije su rasprodate i to za pristojan novac. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

kawhi 1+1 player option, raptorsi. sve ostalo mi je iznenadjenje - bilo 4 godine rapsa, bilo lal / lac

 

Ne kapiram zasto bi potpisivao sada na 1+1. 

Zasto ce sledece godine da bude bolja situacija ili vise mogucnosti oko njegovog ugovora?

Zar treba da ceka 30ti rodjendan da bi potpisao neki monstruozni maks?

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kido from Junkovac said:

 

Ne kapiram zasto bi potpisivao sada na 1+1. 

Zasto ce sledece godine da bude bolja situacija ili vise mogucnosti oko njegovog ugovora?

Zar treba da ceka 30ti rodjendan da bi potpisao neki monstruozni maks?

 

 

pitanje je samo da li veruje u svoje zdravlje i dobru srecu. on moze da uzme max svima, da li na godinu/dve ili na 5, nebitno.

ako nema frku oko povreda, kao lebron, potpisace 1+1 da bi zadrzao opcije

 

danas je liga dinamicna, timovi se stvaraju iz dva trejd deadlinea

 

edit osim lakersa, jedino raptorsi mu pruzaju contender opciju za dogodine. ali rapsi ne pruzaju nikakve garancije dalje od godine, zato 1+1

 

Edited by uini
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...