Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Zašto Šaban Napier? Kao kusur za DiAngela? Je l može neko da mi objasni da li postoji šansa da GSW dovede nekog Montrezl-type igrača ili definitivno nema više kinte?

 

edit: Uini šta ovo prave Niksi, Beef Brother/Bad Boys 3.0: Taj Gibson, CrazyEyes, Randle, Mitch Robb... Ko od protivnika krene na ulaz ćelawa mu kewa, ali stvarno?

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Na sta su spickali Niksi cap space:18:Na  Portisa, Tj Gibsona i Redzi Buloka. Jedini smisleni potez je Rendl. Pa ima li pilota u avionu ???

 

moraju da potroše na nekoga cap. valjda su se dogegali do 90%. mislim da imaju još 20ak miliona

ne znam šta želiš da kažeš. to nisu igrači koji mrdaju iglu za knickse ali niko nije potpisan na duže od 2 godine, što znači da makar imaju flexibility

 

jesu svi preplaćeni ali to nije bitno za knickse kada nije dugačak ugovor. 

u suštini, doveli su dva šutera plus jednog mladog napadača (randle) i taj gibsona kao mentora.

 

nije drama, jedino što ima slabo defanzive, do uopšte, to mi smeta

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

By the way

 

Oko max ugovora za Murraya. Mnogo bolje je da su mu dali max extension sada nego da su cekali sledecu godinu kada bi on bio RFA. Jel stvarno bilo ko misli da Murray ne bi dobio max offer od nekoga koji bi Nuggetsi morali da matchuju? Toronto bi uleteo prvi, Lowriju istice ugovor a Murray je Kanadjanin. Posto bi to svejedno morali da urade ovako salju poruku svima i pogotovu Murrayu da veruju u njega i salju dobru sliku kao fransiza. Ispostovali su i Sapa i Murraya.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Zašto Šaban Napier? Kao kusur za DiAngela? Je l može neko da mi objasni da li postoji šansa da GSW dovede nekog Montrezl-type igrača ili definitivno nema više kinte?

 

edit: Uini šta ovo prave Niksi, Beef Brother/Bad Boys 3.0: Taj Gibson, CrazyEyes, Randle, Mitch Robb... Ko od protivnika krene na ulaz ćelawa mu kewa, ali stvarno?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

moraju da potroše na nekoga cap. valjda su se dogegali do 90%. mislim da imaju još 20ak miliona

ne znam šta želiš da kažeš. to nisu igrači koji mrdaju iglu za knickse ali niko nije potpisan na duže od 2 godine, što znači da makar imaju flexibility

 

jesu svi preplaćeni ali to nije bitno za knickse kada nije dugačak ugovor. 

u suštini, doveli su dva šutera plus jednog mladog napadača (randle) i taj gibsona kao mentora.

 

nije drama, jedino što ima slabo defanzive, do uopšte, to mi smeta

 

Daj nemoj da zajebavas.

 

Randle ima smisla mora neko da igra i kosarku ali onda dovesti ispranog Taja Gibsona i ludog Portisa samo da naprave besporebno guzvu. Robinson u ovoj konstalaciji nece imati preko 20 minuta kako god da okrenes...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

 

 

Nije mi najjasnije zbog čega su se Baksi lišili Brogdona. Osim što razbija statistiku, meni izuzetno gotivan igrač, mlad, šuter, racionalan... Jbmliga.

 

Rozier 58 miliona?? Mila majko... Granica između NBA i Big3 polako bledi.

 

Portis je valjda tu da bude "produžena ruka trenera"?

Edited by freethrow
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

 

moraju da potroše na nekoga cap. valjda su se dogegali do 90%. mislim da imaju još 20ak miliona

ne znam šta želiš da kažeš. to nisu igrači koji mrdaju iglu za knickse ali niko nije potpisan na duže od 2 godine, što znači da makar imaju flexibility

 

jesu svi preplaćeni ali to nije bitno za knickse kada nije dugačak ugovor. 

u suštini, doveli su dva šutera plus jednog mladog napadača (randle) i taj gibsona kao mentora.

 

nije drama, jedino što ima slabo defanzive, do uopšte, to mi smeta

Vise bi trebalo da ti smeta to što “moožda krecu malo bolji dani za Nikse” se odlaze za najmanje 2 godine, a najvise za 32 sa ovakvom ekipom na celu fransize.

Filadelfija kul igraci, ali mislim da to nece biti dovoljno ni za izlazak sa istoka, zaista ne deluju kao idealan fit ovi momci, no moje simptije imaju.

Denver radi ono sto mora i sto je logicno.

Pelikani do PO.

Da li sam dobro shvatio da su oba brata Lopez u Viskonsinu?

Riki ce doprineti solidno u Finiksu, zapamtite to (mislim imace bar 30 pobeda, sto je opet 7-8 vise od Niksa)

 

sta planiraju LAL i Boston, da se spoje pa da uzmu titulu?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@bosMan_jr

rekoh već, ja bi to sve na 1+1 umesto 2 ali očigledno ne može. 

 

sa'ce još malo letnja liga, pa frenkijev novi mitivacioni video, pa trejd frenkija za pika 4. runde, pa draft klasa. ima tu puno sadržaja. 

 

cenim nekih 27 pobeda tops, pa da i nama poklone tog prvog pika drafta :i

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Daj nemoj da zajebavas.

 

Randle ima smisla mora neko da igra i kosarku ali onda dovesti ispranog Taja Gibsona i ludog Portisa samo da naprave besporebno guzvu. Robinson u ovoj konstalaciji nece imati preko 20 minuta kako god da okrenes...

 

 

4 igrača na PF i C (sa kornetom 5) nije gužva 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

@bosMan_jr

rekoh već, ja bi to sve na 1+1 umesto 2 ali očigledno ne može. 

 

sa'ce još malo letnja liga, pa frenkijev novi mitivacioni video, pa trejd frenkija za pika 4. runde, pa draft klasa. ima tu puno sadržaja. 

 

cenim nekih 27 pobeda tops, pa da i nama poklone tog prvog pika drafta :i

Kakav se prvi pik ocekuje sledeceg leta? 

Ja stvarno ne znam sta je sa Dolanom i ekipom, od big market timova najvise sam za Nikse ali oni bas preteruju jbt

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Manu said:

Jazzeri i Kingsi pobednici za sada, jedini koji ce vise da se ispale od Mavsa ce biti LA ekipa za koju ne potpise Kawhi

 

Kao fan Kingsa ne vidim neki specijalni upgrade, mada mi je drago sto je izbegnut AL.H za 100 milki. I dalje su Kingsi jedan od par timove bez neke istaknute zvezde. 

 

Od ostavlih vesti:

Fila: Ako Ne osvoji titulu u naredne dve godine, mislim da ce biti u ooozbiljnom problemu... Ne zbog capa, ponovnog rebuilda vec zbog medjuljudskih stvari.

 

Nets: Ili pukovnici ili pokojnici za par godina, nesto slicno kao onomad sto su odradili sa Bostonom.

 

GSW: Ovo mi je skroz neocekivano. Nije mi jasno da li su mogli da zadrze Iggyja, da ga opet sacuvaju za PO. Na sta ce im sad liciti centarska ekipa, primace 143 poena po utakmici. 

 

Denverlije: Disrespekt prema Jokicu ovoliki ugovor Mariju, koji bi bez Nikole bio average igrac za vrh ekipe 7 days Evrokupa.

 

Niksi: not great not terrible

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, LordOfTerror said:

Da ali svi vole da igraju blizu kosa, ocajan fit.

 

Ako vec trose novac onda su mogli barem da ne uguse najbolji asset na papiru i da ga puste da sazri i igra po 30+ minuta.

 

bobi portis uglavnom cepa trice. randle igra unutra, to je tačno ali kažu ljudi da sad nešto sitno pokuša za tri, šutirao je valjda 39%. opet kažem, ja njih ne vidim kao igrače koje vredi uposliti na 4 godine. valjda su zato i dobili svega dve a randle ima šansu za tri. mitch igra unutra a gibson kombinovano midrange i unutra. kornet ako ga pazare samo cepa trice i lupa banane.

nije toliko loš fit koliko su loši do prosečni igrači  : Đ

 

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Kakav se prvi pik ocekuje sledeceg leta? 

Ja stvarno ne znam sta je sa Dolanom i ekipom, od big market timova najvise sam za Nikse ali oni bas preteruju jbt

 

otkud znam kakvi su pikovi. ne znam šta te čudi ili čemu hvatanje za glavu. knicksi su tim od 17 pobeda i nadali su se potpisu duranta. kada već to nije prošlo, okej mi je što nisu uzeli butlera, tobias harisa, kyrie sreća nije hteo, kembu.. oni definitivno ne mogu da naprave razliku a davati njima max na 4 godine jednostavno ne pomaže ni knicksima ni igračima koji tu lovu mogu da dobiju i drugde

 

voleo sam da dođe durant ali ovi ostali su mi neka hvala

 

najbolje je što su i ovi svi potpisi na dve godine tradeable, lako je trampiti igrača kada ima sezonu samo u ugovoru. s'te strane je sve ok

Link to comment
Share on other sites

Bas sam se smorio jutros kad sam cuo da je Igi trejdovan. Nakon splash brace uvijek mi je bio omiljeni igrac iz GSW-a . Tokom regularne sezone nikad nije nosio neki veliki teren, ali zato se u PO pretvarao u masinu.  Bas su glup potez napravili sa ovim trejdom.

 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da ce Kavaj u Kliperse, koliko god bio dobar, sa njima tesko moze osvojiti titulu. A za oslobadjanjem za dva max slota nemaju vise ni potrebe, jer na trzistu vise nema igraca koji je vredan max ugovora, jedino ako bi zeleo da protraci sezonu, pa da ceka nekoga sledece godine, ali to je malo verovatno, nesto slicno kao Dzejms. Znaci samo dve solucije, Reptorsi ili Lejkersi. Sanse su 50:50

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Samo jedan pik, bas je ono zbunjujuce napisano, u nastavku su samo protekcije.

 

Znaci samo taj 2024. sustinski?

 

Dobro to nije strasno. Izasla mi notifikacija na telefonu ide 2024,2025,2026 sa sve nekim protekcijama reko sta je ovo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

bobi portis uglavnom cepa trice. randle igra unutra, to je tačno ali kažu ljudi da sad nešto sitno pokuša za tri, šutirao je valjda 39%. opet kažem, ja njih ne vidim kao igrače koje vredi uposliti na 4 godine. valjda su zato i dobili svega dve a randle ima šansu za tri. mitch igra unutra a gibson kombinovano midrange i unutra. kornet ako ga pazare samo cepa trice i lupa banane.

nije toliko loš fit koliko su loši do prosečni igrači  : Đ

 

 

otkud znam kakvi su pikovi. ne znam šta te čudi ili čemu hvatanje za glavu. knicksi su tim od 17 pobeda i nadali su se potpisu duranta. kada već to nije prošlo, okej mi je što nisu uzeli butlera, tobias harisa, kyrie sreća nije hteo, kembu.. oni definitivno ne mogu da naprave razliku a davati njima max na 4 godine jednostavno ne pomaže ni knicksima ni igračima koji tu lovu mogu da dobiju i drugde

 

voleo sam da dođe durant ali ovi ostali su mi neka hvala

 

najbolje je što su i ovi svi potpisi na dve godine tradeable, lako je trampiti igrača kada ima sezonu samo u ugovoru. s'te strane je sve ok

Cudi me da je neko toliko nesposoban da je najduze potpuno ili delimicno nebitan faktor u celoj ligi, a sedi u Njujorku. 

Mozemo mi sad polemisati da li je Bobi Portis nebitan na osmi ili sesti stepen i da li je Gibson zreo za Jiangsu Dragonse vec ove ili tek sledece sezone, ali to nece umanjiti tugu ove cele organizacije. 

Go 14 % , Go 14 %...!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...