Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Jeste mana je los TS. Na igracu je da misli kako ce da poboljsa, da li ce vise da vezba sut ili da uzima malo vise rezonske suteve itd. To je mana i nedostatak.

 

Sta ce mu specijalnost u nekim kategorijama, kada je na putu da postane kompletan igrac sa svim solidno razvijenim vestinama , samo da popravi ovo gore sto sam naveo. Dobar kreator, skorer, kradljivac, odbrana solidna itd.

 

Sto se tice perimetra, PO i RS se ne mogu porediti. Meni je ta serija bila mozda i najdinamicnija u ovom PO-u. Veliki intenzitet.

 

LeVert nije uopste odigrao bolji PO od njega da se ne govori da je mnogo veci fokus i pritisak bio na DLO-a. Nisam siguran kako bi Levert izgledao da je bilo suprotno.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Dobar je D'Angelo, dosta je napredovao u odnosu na period u Lejkersima i kao skorer i kao plejmejker. Sve i ako je trenutno borderline top 10 PG, to je za igrača njegovih godina vrlo obećavajuće, uz bolju selekciju šuta i poteza može zaista postati elitni plej. Stvari koje njemu fale se itekako mogu ispraviti (izuzev nedostatka brzine/eksplozivnosti), a ima neke karakteristike koje se ne uče, tako da taj tim koji je spreman da mu ponudi jak ugovor sigurno ne gleda na njega samo kao na gotov proizvod, nego računa da će u budućnosti biti još bolji. A i ovakav je bio najbolji igrač ekipe koja se plasirala u plej of i nekako se ušunjao na All Star (doduše, sve to na Istoku).  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Drakaris said:

Jeste mana je los TS. Na igracu je da misli kako ce da poboljsa, da li ce vise da vezba sut ili da uzima malo vise rezonske suteve itd. To je mana i nedostatak.

 

Sta ce mu specijalnost u nekim kategorijama, kada je na putu da postane kompletan igrac sa svim solidno razvijenim vestinama , samo da popravi ovo gore sto sam naveo. Dobar kreator, skorer, kradljivac, odbrana solidna itd.

 

Sto se tice perimetra, PO i RS se ne mogu porediti. Meni je ta serija bila mozda i najdinamicnija u ovom PO-u. Veliki intenzitet.

 

LeVert nije uopste odigrao bolji PO od njega da se ne govori da je mnogo veci fokus i pritisak bio na DLO-a. Nisam siguran kako bi Levert izgledao da je bilo suprotno.

Grofe brt, ovo je kao kad bi napisao za nekog evropskog igraca nije los, samo treba da popravi indeks i bice dosta bolji. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Grofe brt, ovo je kao kad bi napisao za nekog evropskog igraca nije los, samo treba da popravi indeks i bice dosta bolji. 

Indeks i TS nije isto. Indeks obuhvata sve sto uradis na terenu (skokovi, blokade, poeni, promasaji, izgubljene, faulovi itd), a TS samo sut. TS je kategorija koliko si efikasan na broj upotrebljenih lopti. To je dosta manjiii opseg od Indeksa koji obuhvata sve. Ne znam kako se to moze uopste i uporedjivati...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Indeks i TS nije isto. Indeks obuhvata sve sto uradis na terenu (skokovi, blokade, poeni, promasaji, izgubljene, faulovi itd), a TS samo sut. TS je kategorija koliko si efikasan na broj upotrebljenih lopti. To je dosta manjiii opseg od Indeksa koji obuhvata sve. Ne znam kako se to moze uopste i uporedjivati...

TS isto obuhvata gomilu stvari.

 

Ne radi se direktno da se popravi TS, vec odredjeni segmenti igre koji ce da dovedu do popravljanja TS-a. Isto vazi za bilo koji drugi podatak, niko nikad nije radio na tome da popravi statistiku. 

 

Kao sto ne radis da bi popravio procenat za 3, vec sam sut, kretnju bez lopte, kreiranje prostora, staminu, itd. , a procenat sam dolazi kao posledica popravljanja tih segmenata igre.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Jeste, odlican je Hunter. Sposoban je da brani vise pozicija, a u napadu ce ubaciti spot-up suteve sa finim %. Fizicki je skroz spreman za NBA kosarku.

 

Redish je igrao lose na Djuku, ali ga vrijedi uzeti sa ove pozicije. Ne treba zaboraviti da je on bio top3 pick jedno vrijeme. On je isto u teoriji jos jedan dobar 3D igrac. 

 

15 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Nijesam sinoc gledao drugu rundu i promaklo mi je da je i Fernando zavrsio u Atlanti. Eto, jos jedan fin prospekt za njih. Definitivno ljudi znaju sta rade. 

 

I meni se sviđaju svi izbori Atlante, pogotovo Hunter i Fernando. Reddish isto vredi rizika sa 10-og mesta. Mislim da imaju sjajnu budućnost

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rasela ne treba gledati kroz PO sa Filom,unistio ih je Embiid u oba pravca. Meni je on iznenadjenje u odnosu na ono u LAL. Fino je napredovao. On mi je igrac koji je za PO timove osim za top 4-5 koji se bore za titulu. Tako da je Indijana bombona za njega i on za njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Guru said:

Dobar je D'Angelo, dosta je napredovao u odnosu na period u Lejkersima i kao skorer i kao plejmejker. Sve i ako je trenutno borderline top 10 PG, to je za igrača njegovih godina vrlo obećavajuće, uz bolju selekciju šuta i poteza može zaista postati elitni plej. Stvari koje njemu fale se itekako mogu ispraviti (izuzev nedostatka brzine/eksplozivnosti), a ima neke karakteristike koje se ne uče, tako da taj tim koji je spreman da mu ponudi jak ugovor sigurno ne gleda na njega samo kao na gotov proizvod, nego računa da će u budućnosti biti još bolji. A i ovakav je bio najbolji igrač ekipe koja se plasirala u plej of i nekako se ušunjao na All Star (doduše, sve to na Istoku).  

 

 Koji je bio jaci od zapada ove sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LayupFromTheMidget said:

I onda je oterao trenera i doveo Waltona koji je bio iza njih u Lal. I jos doveo Igora da preuzme klub od Waltona ako 1)ovaj zajebe 2)ako je silovao

 

Ja sam laik, ali mi otkaz Dzoegeru i davanje posla Voltonu uopste nije jasno. Njima je trebao neki stariji stroziji trener samo malo da ih zategne...

Link to comment
Share on other sites

Taman su Knicksi&Rangersi tu negde svih ovih godina (s' tim sto one god kad su oba tima bila u finalu, Rangersi su uzeli Stenlija).

Inace, sto se drafta tice, priznajem da pojma nemam za ove posle 10-12 mesta, ali ajd' bar imam jedno 6-7, od ovih early selections, koje ce mi biti drago da gledam u rookie sezoni.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, uini said:

 

hoćemo da napravimo slack da komentarisemo letnju ligu 😕

 

inače 

 

Via Ian Begley

The Knicks remain in the running for top free agents Kevin Durant, Kawhi Leonard and Kyrie Irving, but the club will seek more information about the nature of Durant’s Achilles injury during its pursuit of the two-time Finals MVP.
 
If the Knicks don’t land their top targets in free agency — which is a short list — they don’t plan to use their cap space to take back an undesirable contract in a trade in order to acquire more assets.
 
They also don’t plan to commit long-term money to a player that isn’t on the list of their top targets. If they miss out on their top targets, the Knicks are more likely to pursue short-term contracts to maintain cap flexibility.
 
This is basically what Mills and GM Scott Perry have communicated since taking over — a patient approach and spending money if they see fit.

 

Edit drugim rečima, idu na duranta i to je to. i ok. 

z3K7EJb.jpg

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, uini said:

 

hoćemo da napravimo slack da komentarisemo letnju ligu 😕 

 

Okupis 20 najprominentnijih forumasa, nekom padne na pamet da baci bombu(citaj Grof) i grupa se raspadne dok si rekao keks.😢🤧

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

 

 

Inače, što se tiče Ntlikine, video je u isečcima. Znaci ubacivali su kada veze 3-4 kosa, k'o ja na basketu.

 

nisam pejstovao da pokažem kako ubacuje 10 za redom, to svaki profi košarkaš može, nego da cepa šuteve korak unutar linije za 3. sad ga još više cenim 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...