Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

34 minutes ago, uini said:

 

edit

već vidim kako knicksi potpisuju randlea i tobias harrisa džinovića

Posle ovog leta, Niksima vise nikada nece pasti na pamet da trejduju sve sto im se nadje pri ruci i da ostave prostora za sledecu sezonu 70+ miliona za 2 max igraca. Moze da se ocekuje da dodje neki igrac za maksimalni ugovor, ali svi oni gledaju s kojim igracima ce da igraju. Netsi recimo imaju mnogo bolji potencijal od Niksa, na kraju nece biti ni cudo sto ce Kajri otici tamo.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drakaris said:

Posle ovog leta, Niksima vise nikada nece pasti na pamet da trejduju sve sto im se nadje pri ruci i da ostave prostora za sledecu sezonu 70+ miliona za 2 max igraca. 

 

pa nisu trejdovali sve što im se nađe pri ruci već porzingisa koji nije želeo da ostane i hardaway jra koji je imao loš ugovor u odnosu na svoje mogućnosti pa su ga utrapili sa kristapsom.

 

za mene bi bilo idealno ako uspeju da potpišu duranta i eventualno nekog veterana (ne max igrača, već igrača rotacije) & da za taj drugi max slot uzmu expiring ugovore za pikove i sl

..pa onda sledeće sezone da love tog drugog maxa kada se kevin oporavi

 

al treba prvo uloviti kevina

Link to comment
Share on other sites

Kolike su šanse da Zajon bude najstrašniji bust u povijesti draftova? Da se ispostavi da je ipak slabačak da unosi NBA igrače u koš, da mu je šut nepostojeći, da ne može (bez faula) nikoga da sačuva i isprati nogama (u NBA)... Jako mi je simpatičan momak, ali mi je velika nepoznanica.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, freethrow said:

Kolike su šanse da Zajon bude najstrašniji bust u povijesti draftova? Da se ispostavi da je ipak slabačak da unosi NBA igrače u koš, da mu je šut nepostojeći, da ne može (bez faula) nikoga da sačuva i isprati nogama (u NBA)... Jako mi je simpatičan momak, ali mi je velika nepoznanica.

 

onako iz hajlajca - mislim da mu je "pod" da bude neki užasno koristan i pametan hustler. u tom smislu nema šanse da bude najstrašniji bust u povesti draftova. ali ima dobre šanse (50-50) da ne ispadne taj generational playa. mada vidim da su ameri koje ja čitam svi u fazonu da je on sigurica da će biti jako dobar  : i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Sta fali NS ?

Nista mu ne fali, odlican grad, tamo sam cekao Novu godinu. 

 

Lejkersima fali jedan iskusan igrac sa klupe. Nikad bolji trenutak da se dovede Karamela na ovaj tanak roster i za kraj karijere da stavi burmu na prst. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

za mene bi bilo idealno ako uspeju da potpišu duranta i eventualno nekog veterana (ne max igrača, već igrača rotacije) & da za taj drugi max slot uzmu expiring ugovore za pikove i sl

..pa onda sledeće sezone da love tog drugog maxa kada se kevin oporavi

 

al treba prvo uloviti kevina

 

a) ulaziš nam u igrača 

b) koristiš prefinjene metode personalizacije, videti pod pričao sam o tome sa Zoranom, još dok je bio gradonačelnik Beograda...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

 

a) ulaziš nam u igrača 

b) koristiš prefinjene metode personalizacije, videti pod pričao sam o tome sa Zoranom, još dok je bio gradonačelnik Beograda...

 

a) realno ne volite lika ni njegov stil igre. vreme je za neodbranjiv curry/draymond pnr

b) čekaj dok dolan preimenuje svoj bend JD & straight shots u KD & midrange shots

 

šalu na stranu i oslobodite mu stranu, zar vam se u ovom trenutku više ne isplati da kevin oslobodi 30ak milki pa da pazarite nekoga ili nekolicinu svežih igrača?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Volimo lika, priznajemo mu da nas baš on čini nepobedivim, smatramo da je igra bez njega bila više nalik na stari GSW u kojeg smo se zaljubili još davne 2015. godine a ne u OKC Thunder koji je isto bio okej, ali smatramo da bi igra bez njega bila jedva dovoljna za titulu ove godine uz uslov da su svi ostali igrači Klej i Igi pre svega potpuno zdravi, a verujemo i da bi sa KDjem bili na putu da odigramo jednu 4:0 finalnu seriju. Smatramo da je potrebno da mu Lejkob i ekipa ponude superultragigamax kako bi mu se a) odužili za sve što je učinio za tim b) pokazali da nisu džukele c) kapiram da bi bio najbolji potez i za njega i za tim. Nije da ne volimo lika, malo je suviše osetljiv i nesiguran u nekim nastupima što ga čini lakšom metom u današnjem svetu IG i FBova. I sam je nebrojeno mnogo puta ponavljao da mu je jedini cilj da play basketball, a ma koliko gotivio ja Njujork, tamo je nekako sam basketball ipak u drugom planu. Ovako, da mu se ponudi kinta, da se oporavlja kompetitivno zajedno sa Klejom i Demarcusom, da se Kari odmara, da se dovedu momci iz G-league i ondak da se sledeće sezone dovede lepo i A. Davis kada ga smore Rich King i ekipa i da se napadne titula.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

a) realno ne volite lika ni njegov stil igre. vreme je za neodbranjiv curry/draymond pnr

b) čekaj dok dolan preimenuje svoj bend JD & straight shots u KD & midrange shots

 

šalu na stranu i oslobodite mu stranu, zar vam se u ovom trenutku više ne isplati da kevin oslobodi 30ak milki pa da pazarite nekoga ili nekolicinu svežih igrača?

 

 

 

Po milioniti put iako Durant ne potpise GS je preko capa i nece moci nikoga da dovede.

 

Ako bi produzio ugovor cak bi i dobili oko 9 miliona prostora da potpisu nekoga posto je Durant out za celu sezonu. Sve bi to islo na porez Lacobu pa ako voli i hoce kao sto prica neka izvoli...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

 I sam je nebrojeno mnogo puta ponavljao da mu je jedini cilj da play basketball, a ma koliko gotivio ja Njujork, tamo je nekako sam basketball ipak u drugom planu. 

 

pa više sticajem okolnosti. ljudi tamo vole i poznaju basket, nije da se lože isključivo na starfuckers

 

eto, ja osim tebe ne znam nikoga ko je pričao o golden stateu kao franšizi kojoj je basket u prvom planu. nije se to u široj javnosti doživljavalo kao revolucija (don nelson n stuff) a realno jeste bila. knicksi su u podrumu ali im se ovih sezona pruža prilika da naprave nešto nekonvencionalno za današnje tendencije u nba. kada bi krenuli da pobeđuju, videlo bi se da je basket tamo veoma važan. svakako ne uspešan onoliko koliko je u nekih top 4-5-6 franšiza lige (gledano istorijski) ali je daleko od te predstave marketinga i lova na klikove. to uspeva samo zato što su već 20 godina loši.

Link to comment
Share on other sites

Kako ne, Kad kažeš New York, basket je svakako jedan od 3 pojmova koji ti prvi padaju na pamet, to svakako. Malo se sprdam da ne damo Kevina, ali realno - užasno mi ga je žao i plašim se da će ga baš ova jako gadna povreda gurnuti više ka GSW, naravno ukoliko je fizički/finansijski izvodljivo.

 

Zanimljivo je da sam kao klinac najviše voleo Phoenix Kevina Johnsona (zbog KJ-a Bogoca) i Run TMC (jer sam se ložio na Mullina), a mnogo manje one Nashove Sunse... Valjda me odbijao DAntoni, koji mi je uvek bio štakor, još dok je vozio Tracer Milano...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja u solidnoj meri verujem u Zajona i mislim da će dosta zavisiti od njegove volje da napreduje. Ne mogu da se ne setim Grifina, koji je došao u ligu kao čist kucač, a vremenom uspeo da nabaci i ozbiljan domet, asistencije, od svega po malo, te da ostane dobar igrač i pored zaebanih povreda.

 

 

4 hours ago, ras kass said:

Meni deluje i da nisu imali izbora, ako je obrva zahtevao da ide u LA. Ingram ima taj ugrusak, pitanje sta ce sa njim biti, Bol je propustio poprilican broj utakmica u prve dve sezone plus je vec ranije rekao da nece u Nolu, tako da ce mozda opet traziti trejd.

Pelikane vidim na max 30 pobeda naredne sezone.

 

Sve to stoji, ali je opet ogroman korak napred u odnosu na to da AD odigra još jednu sezonu preko one stvari i ode bez pozdrava. Bol, Ingram, pikovi, nek tu bude jedan ili dva uboda, opet su odlično prošli.

 

Za broj pobeda - svakako da, ali mogli bi da imaju lepu budućnost. Oni će imati i prostora dosta, ako se ne varam?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Cris Carter has ties to Kawhi camp and just said on First Things First that 5 teams that will get sit down meetings with Kawhi include Raptors, Clippers, Lakers, Knick’s and Nets in no specific order.

 

fun guy će dobro da se zabavi i odabere raptorse na 1+1.

ne znam za druge ali 

ne mogu da zamislim sastanak njega i knicksa koji traje više od 7min sa sve introom 

 

taman da nema dolana, fizdale, perry i mills reeks of bshit (:

Link to comment
Share on other sites

iskreno, ne vidim zašto bi to radio. jedini alltime great koji ima neku logiku za knickse je ranjeni durant

 

kawhija će pre da impresionira jerry west ako je već u fazonu da pali. ovi moji prodavci polovnih automobila ne mogu više ni svoje životne partnere da impresioniraju :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

to je kao kad je batler rekao da mu je samo stalo do pobeda kad je trazio trejd iz minesote i onda stavio na listu klubova netse i hit.

cim su tu na listi cetiri kluba iz dva najveca grada-trzista u americi ocigledno da mu i marketinski deo price igra neku ulogu ili bar ujka denisu. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

leonard može da radi šta mu je volja. upravo je podigao jedan dobar tim (koji je doduše pazario i marc gasola u međuvremenu) dva nivoa iznad.

da potpiše za mega ishranu reč mu ne bih rekao a usput bi uzeo aba ligu i došao na f4 el godinu dana kasnije

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...