Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Just now, Bobby Axelrod said:

Ne kenjaj,ko je to pisao.Ovde imas kompletnu bolnicu,najbolje da udje Kerr da i on zaigra.Ionako spocitavate tu titulu GSW,a sad bi slavili titulu Toronta i pravili se ludi.

 

 Mnogi su pisali kako se igra bolje bez Lava, kako je Delly veseli cvrsci od Kajrija...   B liga Gago, B liga si

 

  

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

svi koji kazu da su sudije urnisale toronto u prvom poluvremenu nek daju primere. 

 

 

Pa bilo je 3-4 situacije koje su bile krajnje sumnjive dok je Toronto pravio razliku i bio u naletu ali to je mala beba naspram ovoga sta su sve dosudili dok se Toronto vracao u igru.

 

Kawhi lagano postaje Harden 2.0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

svi koji kazu da su sudije urnisale toronto u prvom poluvremenu nek daju primere. 

 

Pa samo dupla Kleju, umesto toga faul, brze Toronto izlazi iz bonusa zbog "pipkavaca" koje su posle dobili.
Klej imao i korake a posle i izbacio loptu iz kosa.
Klej isto gubi lopta, on i Kazins prave faul nad Greenom to se ne svira (citaj gore svirali slicne stvari ispod kosa Variorsa)
Bilo je jos nesto. Faul nad Kazinsom i jos 1 faul izmisljen.
Ovi "neutralni" koji u 1 utakmici kukaju na domacinsku  kradju za Toronto su jos veseliji.. a da i ti si kukao na "domacinsko sudjenje"
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Haha,dobar.

Lepo od njega sto omogucava svojim saigracima da igraju 4 na 3 konstantno jer mu ne daju da dise,konstantna udvajanja,jos bolestan igra danas.Zbog cega li je Iggy ostao sam kao duh na trojci nocas,bas se pitam?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Klej ce igrati game 3, jos KD i cao dovidjenja...

 

Jbg kad imas 5 allstar igraca i Igi, Livingston sa klupe... Ne moze se protiv toga

 

 Ne mora da znaci, nije naivno izgledalo a hamstring moze da odvoji igraca od parketa 4-5 dana lagano. Bukvalno je Igijeva trojka jedini njihov kos u 6 poslednjih minuta jer je Klej przio sa 10/17 FG i 25ak poena dok nije izasao zbog povrijede.  Za KD kazu da ono nije zvanicno da nece igrati g3, ali posto nije poceo da trenira, njega tek mozda mozemo ocekivati nakon ove 2 u Oracleu. Takodje, Bugi je veceras bio solidan, posto je stradao stari Luni, morao je neko da ga odmeni, mada su i Green->Bogut pronasli staru konekciju.

 

   Lenard mora da igra jako i do samog kraja i da ne ramzislja da poteze mnogo trojke, najjaci je kad krene da se zida i zakucava u cuvare, izvlaci faulove i cupa ofanzivne. U pravu je lord, i ja sam ga danas poredio u glavi sa Hardenom zbog nacina na kojih je dolazio do FT linije.

 

 @Miki28   Vazno je samo da je mali Ingram ok.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

 

 Samo pogledaj final statse Kawhija '14 kad je dobio LBJ priznanje, i LBJ finals perfomanse. Evo, Kawhiju je ovo tek drugo finale i nije blistao, u prvom finalu je bio radilica, igrac zadatka, malo bolji od Denija ali bitno iza ubitacnog tria Tony-Manu-Timmoty..  I ovu tekmu nije sjajno krenuo, odigrao je solidno, ali daleko od LBJ nivoa finala. Polako, odigrao je jednu brutalnu sezonu u SAS gde je napravio iskorak za 40%, ali je onda iskulirao sezonu i sada je kada je full healthy iskreno prva tabla lige. E sad, ako ovde osvoji MVP priznanje a posto je sigurno skoro da KD nece igrati finale, moze zvanicno da preuzme to i skine LeBrona sa dugogodisnjeg trona. Tek je to 3-4 sezone kao all-star igrac da bi poredio sa Lebronom koji je zadnji put propustio plejof kad sam ja imao 13 godina/Italija uzela SP u fuci.

 

    

The Los Angeles Lakers announced Brandon Ingram underwent successful thoracic outlet decompression surgery on his right arm. The procedure was performed Saturday by Dr. Hugh Gelabert at the Ronald Reagan UCLA Medical Center.

While it’s currently unclear how the operation may impact his summer workouts, Ingram is expected to make a full recovery prior to the start of the 2019-20 season. He recently was ruled out for the remainder of this season because of a Deep Venous Thrombosis (DVT) in his arm.

   Ovo je vazno Miki, Ingramov blood cloth za sad nije opasan i vreme je da ga uvaljamo u paketu sa tipa Ballom za Bredlija Bila. A mozemo i Kuzmu da damo, ili Harta nije problem. Ma sve bi ih dao 4icu nesposobnjakovica za jednog Bila ubicu, koji bi se sjajno kapirao sa LBJ i bio sekundarni kreator i igrao bi slicnu Mekalumu, ipak ima dosta ballhandling sposobnosti od Kleja. Igrac u rangu DeRozena, verovatno i jaci. Zadrzao bih KCP obavezno i McGeea, to su 2 igraca koji ce najvise profitirati od Tenkiste. E sad, imamo i taj #4 pik kao ozbiljan asset, Obrva otpada, Lenard, Batler otpadaju, ako bi doveli Irvinga i recimo zadrzali Kuzmu a taj #4 prodali za nekog iskusnjaka veterana pred plejof, to moze biti tim koji ce se klati sa svima jer em slabi GSW odlaskom KD-a i Bugija, gasi se jedna dinastija, east postaje sve jaci

 Toronto -> i ako ode Lenard, imaju Siakama zivotinju, Lowry i Gasol mogu da ostanu lagano, Mark i popust da da u 35oj je godini zivota, Ibaka takodje moze da igra pod stare dane, Danny Boy ce biti spreman kao celik, Fredi je jos mlad i prava haubica, podseca me na Slatkog Lua bas dosta po stilu igre, 6th man of the year style. Mogu dovuci nekog veterana uvek. 

 Fila -> Po meni glavni kandidat sl godine da izadju sa istoka, i sad su bili blizu. Simmons i Embiid jos jednu godinu stariju i nadam se Embidara zdraviji, Reddick je pronasao svoje mesto pod suncem pri kraju karijere, on je tu malo pokretljiviji i nizi/slabiji KOrvelier, igrace jos dugo sa ovima, Jimmy i Toby od pocetka u Fili sa maxom na racunima....

 Milwaukee -> Oslabice, ali treba zadrzati Malkolma a Middletona pustiti u NYK kod Durenta i Frenchija, tu je Janis sve mocniji i mocniji, BrookLopez lagano moze ostati, Iljasova stara prevara i charger, Mirota...

NYK -> KD, Lenard? , Irving? , Davis ? Middleton ? U svakom slucaju tu je i #2 pick kao ozbiljan aseet, dovoljno je samo reci KD se seli na east.

Boston -> Oslabice, ali ono Tatum-Morris-Horfy-Rozzier-(Irving tesko)-Jaylen + neke iskopine, makar ce se boriti.

 

  ---

 Zapad slabi, pobego LBJ na zapad, bice nikad slabiji zapad!

 GS -> jbg, vecni kandidati za no1 spot sa Curry-Klay-Dray[Iggy] osovinom

 HOU - Brada, CP3, Kapela, Rivers/Tucker/EGordon/Klica/Haus od starta, Nene Amazonac i bice opet #2.

 UTAH -> Micel, Rudi, Favors, ROls Rojs, Joe.. Ocekujem ipak pad.

 LAL -> ??? LBJ, Irving?, Lenard ? Beal? Davis ?! Tesko. Ali opet i da ostanu Ball/Ingram/Kuzma/4th pick a nece znamo svi, sa KCP/Geejem, makar 1 max igracem to ce biti tim za drugu rundu plejofa.

 

   Ocekujem opasan pad Portlanda i Denvera, oni su dosegli maksimume maksimuma, OKC takodje mi je neozbiljan sa raspalim Raselom i letargicno-povredjenim Georgeom. 

 

Sve manje vise ali kako ocekujes opasan pad Denvera? Jedna od najmladjih ekipa u ligi gde trojica najbitnijih igraca imaju od 22-24 godine? Mogu samo da napreduju.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Burazeru, nemoj smarati ovde ljude nebitnim likovima, glupo svima da ti kažu. Kad Frankie postane igrač, dođi ovde i natrljavaj nam svima na nos. Lik je trenutno tako sirov da ga je mučno gledati. Na jednog Giannisa dođe 100 Cabocla, bilo i biće. 

 

 

burayeru, ja ga nisam ni pominjao već ti sa debilnim poređenjem koje mene smara zato što služi isključivo provokaciji. pošto si to i želeo postom, nema potrebe da me savetuješ oko smaranja a ni da očekuješ da ću se praviti blesav. mogao si da napišeš smisleniji post na temu njegove sirovosti ili čega već pa se možda ne bih ni javljao. ili bih makar i ja napisao nešto što ima smisla

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Svi oni lobovi ka Bogutu i spustovi Grina na obruc su 50+% njegova zasluga.

 

Ovo jeste istina. Koliko je dobar suter, toliko se dobro/brzo krece od lopte, pravi jake blokove, otvara sebe, ali otvara i suigrace. Zbog suta pravi konstantno pometnje odbrani, cak i poslije obicnog bloka, odbrana napravi gresku na preuzimanju/prenaglasenom ispomaganju. 

Ako je Kari zasluzan za 50% suigracevih poena, ostalih 50% je zasluga Kerr-a. Tako je postavljen napad, i toliko dobro uvjezban, da sve dolazi kao po automatizmu, ako ne prodje prva opcija, dolazi druga, treca itd. Cak i iznudjeni sutevi u zadnjim sekundama, dolaze nekako izgradjeno, suigraci su dobro pozicionirani za skok, da zaustave potencijalnu tranziciju itd. U ovoj utakmici su imali nesto ludo, 20-ak koseva iz 20-ak asistencija. To je perfekcija timske igre, ne moze bolje od ovog. Na kraju je Tor improvizovao sa box+1, sto se cesto ne vidja u NBA, pa su im malo poremetili fluidnost u napadu, ali do tada je bilo skolovanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

burayeru, ja ga nisam ni pominjao već ti sa debilnim poređenjem koje mene smara zato što služi isključivo provokaciji. pošto si to i želeo postom, nema potrebe da me savetuješ oko smaranja a ni da očekuješ da ću se praviti blesav. mogao si da napišeš smisleniji post na temu njegove sirovosti ili čega već pa se možda ne bih ni javljao. ili bih makar i ja napisao nešto što ima smisla

 

Nemam nameru da se previše bavim ovim likom, bar ne dok igra u nebitnoj ekipi, sa nebitnim učinkom, nebitnom karijerom i nepostojećom ofanzivnom igrom, iako je biran kao lutrijski pik:

 

Year Team GP GS MPG FG% 3P% FT% RPG APG SPG BPG PPG
2017–18 New York 78 9 21.9 .364 .318 .721 2.3 3.2 .8 .2 5.9
2018–19 New York 43 16 21.0 .337 .287 .767 2.0 2.8 .7 .3 5.7
Career 121 25 21.6 .354 .305 .735 2.2 3.1 .8 .3 5.9

 

Brogdon nek iskopa naprednu statistiku, ako treba.

 

Ne znam šta ti želiš konstantnim forsiranjem priče o njemu, a nije ni da se to ne može protumačiti kao provokacija poštenog sveta ovde. 

 

Kad bude zasluživao da se na njega obrati pažnja ili postane iole relevantan igrač, evo ja ću ovde prvi da ti se izvinim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se vratim na važnije teme, Toronto NIJE odigrao dobru utakmicu jer šut iz igre od 37% (28% za 3) se ne može nazvati dobrom igrom. Dobili su 3 četvrtine, ali džaba kad su u trećoj upali u teški maler. Nisu čak ni tad Dubsi igrali najbolje što mogu, niti pogađali neke trojke u serijama. Šta više, užasno bitan period je bio kraj druge četvrtine tokom koje je Klay gotovo svojeručno održao ekipu u igri, i tek tada se Steph probudio i vezao neke poene. Minus 5 nakon prvog poluvremena ja bilo premalo za Raptorse, bili su mnogo bolji tim. U drugom obrnuta situacija, isplivale su ofanzivne mane Raptorsa na videlo i da nije bilo Kawhia da Lebronovski na ramence unese par puta loptu u koš, ne bi bilo ni neizvesnosti.

 

Kad se bolje pogleda ona situacija kod koje se Klay povredio, mislim da nije bilo kontakta sa defanzivcem, nekako se neprirodno raskrečio prilikom izbačaja i istegao mišić. Nadam se da će moći da igra jer je sinoć pokazao koliko je bitan za ekipu.

 

Ne bih ni ja voleo da se priča više o suđenju nego o igračima ali ona trojica od sinoć su stvarno za zatvor, barem deset teških materijalnih povreda pravila, da ne pričam o sitnijim propustima. Kawhi dosta zaštićen, ali ono Stephovo bacanje unazad u igrača koji trči za njim takođe nije dozvoljeno, stalno se nešto bacaka prilikom šuta. Na zabranu da se Draymondu dosudi tehnička ma šta radio ne treba se više ni obazirati, to je notorna činjenica, mada je mogao i Lowry da popije neku tehničku za preterano iščuđavanje kad opali sekiricu.

 

Ova serija je tek počela, kao što rekoh nakon game 1. Raptorsi mogu da igraju sa Warriorsima egal seriju. Naravno, kod svih pa i njih postoji neki strah kad ovi krenu da lete i trpaju sa svih strana, ali neki damage control mora da se napravi, tu je malo i Nurse kasnio sa reakcijama. Izuzev VanVleeta (car) i Kawhia, svi kod Raptorsa ispodprosečni, dok su Dubsi dosta dobili od ovih rezervista, što nije baš realna priča, kao ni onaj Siakamov game 1.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hamilton said:

Moze li pojasnjenje za jednog nba laika? 

Zasto vecina ljudi GSW naziva Dubsi-ma? To je neki nadimak?

 

Warriors se skraćeno pisalo W's a to se čita dabljues a to se skrati na dabs i eto ti nadimka

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Ne znam šta ti želiš konstantnim forsiranjem priče o njemu, a nije ni da se to ne može protumačiti kao provokacija poštenog sveta ovde. 

 

 

- pitao sam LoT da mi da svoju ranu procenu 2 x 10ak pikova sa aktuelna dva drafta;

- u međuvremenu se ti, ničim izazvan pojavljuješ sa ntilikina = thanasis

- čovek dao svoje mišljenje / procenu za sve navedene.

- ja mu rekoh hvala, fokusiraću se na one za koje smatra da će biti "totalno nebitni likovi": mikal bridges, frank ntilikina, harry giles

 

dakle, ne stoji ta tvoja priča pošto smo LoT & ja pričali generalno o proceni svežih igrača a meni je zanimljiv taj bust segment među kojima je i frankie.

 

niti sam tebe uvlačio u komunikaciju, niti je tema frankie. ali si našao za shodno da izvališ glupost pa ti smeta što sam odgovorio

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...