Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Ma nema sanse ikakve Toronto, ovi bi ih ubili odbranom i tranzicijom s obzirom koliko je Toronto u napadu ogranicen.

Samo da ponovim glavnu stvar zbog cega je Toronto izjednacio- poceli su Marka da ne koriste samo kao 3D opciju sto smo mi normalni ljudi videli pre slepca Nursea. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ne znam odakle ta ideja da ja gotivim Janisa, potpuno mi je nebitno sta ce ovde da se desi i ko ce da prodje, cak i prizeljkujem Rapse jer cenim da ih odradjujemo na nekih 80% u finalu. 

Pa ne znam, znam recimo da Uini gotivi svakoga za koga ima bar malo naznaka da ce u Nikse. 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao sinoć ali vidim da je utakmicu dobila klupa Raptorsa. To je praktično nemoguće da se desi u Milvokiju. Norman Powell uzeo 14 šuteva za 3, al bio užasno agresivan, jedna korisna Gerald Green partija, al znamo da je to neodrživo. Dobar učinak Ibake i Marca, konačno da Raptorsi dobiju bitku pod koševima. Za pobedu u gostima im treba Kawhi u životinjskom modu, ne znam da li može to da pruži u ovakvim okolnostima. 

Link to comment
Share on other sites

Miki, TOronto je igrao najbolji basket kad je Kawhi uzimao manje suteve, pa i izostajao -> seti se ubijanja GS-a u Oracleu kad je Lenard odmarao..  Ova ekipa je daleko vise od Lenarda, stavise kad se on iskljuci od silovanja, preuzimaju palicu Lauri i Gasol kao plejmejkeri, a trpaju Deni (on bas i ne) , FVV, Ibaka...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo,mnogo je opasniji Toronto kad Kawhia koriste uglavnom kad im zasteka napad i treba da se izmisle poeni. On onaj sut preko cuvara moze da potegne i pogodi kad hoce cak i sa 1 nogom ali je kad ispali takvih 40 krompira pod parol ''mora kad nema ko drugi'' to ne lici ni na sta...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Miki, TOronto je igrao najbolji basket kad je Kawhi uzimao manje suteve, pa i izostajao -> seti se ubijanja GS-a u Oracleu kad je Lenard odmarao..  Ova ekipa je daleko vise od Lenarda, stavise kad se on iskljuci od silovanja, preuzimaju palicu Lauri i Gasol kao plejmejkeri, a trpaju Deni (on bas i ne) , FVV, Ibaka...

Toronto najbolji basket igra kad Kawhi plodi na obje strane terena, posebno u defanzivi...

Link to comment
Share on other sites

Moj prvi post,vidim da se aktivno prati sezona pa da se ukljucim sa defanzivnim petorkama sezone ako nisam promasio topik.

 

Bledso,smart,grk,dzordz i gober su prva petorka dok drugu cine klej,lenard,holidej,grin i embid.

 

Dosta ocekivano,mozda par igraca da se zamjeni ali u cjelini to je to.mozda ne vidim Bledsoa u prvoj petorki ali s obzirom na sezonu baksa nije nezasluzeno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...