Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

ajoj 

 

“In and out of the hotel [Perry and Mills] said they can’t talk [to the media], and were not even willing to chit-chat. They were in a big, big hurry... My sense on why they’re not talking to us right now is, they don’t want to build up this third pick because they may trade it. They don’t want to start talking about RJ Barrett in the media when he could be part of an AD package.”

Link to comment
Share on other sites

Šteta za Portland, imali su svoju šansu i prava je prilika bila za brejk ali su ispustoli dobru prednost u trećoj četvrtini. Dobra partija Set Karija. Čini mi se da Voriorsi samo malo ubace u veću brzinu i bez problema razbiju protivnika.

 

Mislim da ce ovo Voriorsi završiti u Portlandu bez poraza.

Link to comment
Share on other sites

Sve ekipe smanjuju rotaciju na 7 igrača dok Kerr povećava na 11 i to igrajući 4 g-league igrača zajedno. Razumijem povrede, ali neće se to praštati u narednim utakmicama.

 

Drej pokazao da je jedan od najboljih defanzivnih igrača lige, on i Looney su odličan tandem za odbranu pika trepovanjem. Vidjela se razlika kad je ušao Jerebko. 

Steph se izmašio za 3, ali vrhunska partija, došla do izražaja njegova gravitacija o kojoj svi pričaju. 

 

Mislim da Portland ima šanse da dobije obe utakmice kući ukoliko ne padnu psihički. Nije ovakav GS bauk.

Link to comment
Share on other sites

Ker zapravo jako pametno rotira i cuva sve igrace kako bi osvojio titulu. Kada bi on skratio rotaciju dobio bi sve meceve do kraja (kao sto sam i rekao), ali onda rizikuje burnout, a sto bi to radio, kad mu je ovako garantovana titula bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroUrban said:

Pa WFC je bilo HOU - GSW, samo što je došlo ranije...

 

Upravo tako. Nema realno na zapadu ekipe koja bi mogla da namuči Dubse izuzev Houstona. Rocketsi čak zaslužuju respekt što ih uvek nateraju da daju sve od sebe da bi izašli iz serije sa njima, a ljudi ih pljuju jer eto ne mogu da savladaju u seriji od 7 najbolji košarkaški tim današnjice. 

 

Odstajem pri tome da će Dubsima pravi izazov biti ono što ostane od istočnog finaliste, posebno ako to budu Bucksi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, delgado said:

 

 Lakersi daju : Ball, Kuzma, Hart,  2019 #4 1st Pick, 2020 1st Rounder, 2021, 1st Rounder

 Chicago daje : Blakeney, Markannen, Valentine

 New Orleans daje : Anthony Davis, 2019 second rounder, 2020 second rounder

 

 ---------

 

  Lakersi dobijaju : Anthony Davis 

 Cikago dobija : Lonzo, Kuzma, 2019 second rounder, 2020 second rounder

 New Orleans dobija : Hart, Markanen, Valentine, Blakaeney, 4th pik od Lakersa 2020 i 21 first rounderi

 

   Lakersima ostaje Ingram i uz Obrvu imaju prostor za 1 max.

 Cikago dobija Lonza i Kuzmu i 2 pika

NOP dobija markanena uz ziona, 4th pik (trade chip isto) , harta, i ostaju im jrue-randle-markanen kao fina osovina uz udarnu iglu ziona.

 

 Jebote, 3 jednacine sa 3 nepoznate, vidim i sam iz vise puta sam jedva provalio kombinaciju.

 

sada je mnogo jasnije.

 

problem je sto chicago nece dati markkanena za balla i jebenog kuzmu. 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ocajni CJ i Lillard na udvajanjima na piku, jedva su uspevali da ne izgube loptu, da ne pricamo o nekom pravljenju prednosti. 

 

GS iz drugog poluvremena je druga dimenzija za sve. Koliko kretnji, ukrstanja, blokova...savrsenstvo motion napada. Taj napad je toliko efikasan i produktivan da ni Durant sa 35 poena i 60% iz igre ne moze da pokrije stetu koja se pravi jer se zaustavlja lopta. 

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

sigurno. pogotovo među steven a smith fanovima koji se ne sećaju šta su doručkovali jutros

Zasto ga tooooooliko mrzis 😄
Znam da je kritikovao Mela, ali nema kog igraca nije u nekom momentu. Mislim da tipa samo Stepha nije. Pocevsi od Lebrona, na dole, sve ih je nekad potkacio za nesto.

Inace da se razumemo, koliko god da sam vise sentimentalno gotivio GSW bez KD-a, naivno je pricati da on nije odveo GSW na neki drugi nivo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...