Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

24 minutes ago, pepe sancez said:

Ako je projekcija da je bolji onda ok. Inace, ne znam da li je iko osim Zajona siguran ulov za neki instant doprinos. Ma nije ni Zajon spreman za takmicarsku kosarku, ali on vuce mnogo toga sa sobom, a i za par godina bi trebao biti cudo. 

 

Sta za Nikse, ako ode Beret? Redis? Vrijedi lo sa trece?

 

niko osim ziona nije sigurica. i zion je trenutno sigurica da bude glorified role player ali može biti i generational one.

 

ne znam šta da ti kažem za knickse.

ima tu puno nepoznatih u ovom trenutku. da li jure kyriea (kembu) ili ne. ja se nadam da ne.

takođe ne bih voleo da se presipa dalje iz šupljeg u prazno i trejduju dsj i/ili ntilikina zbog ja moranta

 

videćemo. meni se dopada potencijalni revival wing span posade sa barretom, durantom, ntilikinom, mitch robom, knoxom koji doduše ne služi ničemu u odbrani

 

što se conleyja i memphisa tiče, nekako mi je nelogično za obe strane da produžavaju saradnju.

conley nije mator (31 god) pa da uzima drastično manju lovu a memphis nije contender pa da se i njima ili njemu to isplati.

 

najlogičniji je trade negde, mada je lova masna. dogodine će on i dalje moći da bira gde će za 20ak milki

 

@Malkolm Brogdon

bio je info pre par dana da su knicksi zainteresovani za rosiera i bro morrisa iz celticsa. nadam se da je to debeli dimni ekran.

 

lik je lud, kaže da se on žrtvovao najviše u celticsima (zbog uloge) i da je on jedan od top pg's u ligi

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

@Malkolm Brogdon

bio je info pre par dana da su knicksi zainteresovani za rosiera i bro morrisa iz celticsa. nadam se da je to debeli dimni ekran.

 

lik je lud, kaže da se on žrtvovao najviše u celticsima (zbog uloge) i da je on jedan od top pg's u ligi

 

Neki ocajnik ce sigurno da kupi tu pricu i da mu baci pare na osnovu 15tak dobrih utakmica u karijeri. Od toga 7 protiv genijalne odbrane Dzejsona Kida.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Neki ocajnik ce sigurno da kupi tu pricu i da mu baci pare na osnovu 15tak dobrih utakmica u karijeri. Od toga 7 protiv genijalne odbrane Dzejsona Kida.

Mirise mi na ekipu Finiksa, jer su prosle godine i Arizi dali 15 miliona. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nisam puno gledao ziona ali ne vidim ni jedan aspekt igre u kojem su njih dvojica za poređenje 

Kako mislis ne vidis nijedan aspekt igre koji je za poredjenje? Govorimo o kvalitetima igraca. Beret je neko ko moze mnogo i koji ce uraditi mnogo. Zion, nema sut, pitanje je i koliko dugo ce moci da skace ko lud.  Kad bi birao, ne bih se dvoumio dve sekunde koga da uzmem. Beret je rodjeni lider, ovaj drugi samo Kengur.

Link to comment
Share on other sites

Pa onda nisi gledao Zack-a. Ziona sam gledao dva puta i ta zajebancija mi izgleda skroz primerena.

Vreme ce pokazati da je Beret bolji pa cak posle i marketinski. Svaka cast Zionu ako izdrzi to sve fizicki i ako bude top level za kojeg ga hajpuju, sumnjam bas.

Edited by Pavaroti
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

kad tako kažeš, pomislio sam da smo imali 50% šanse za prvog pika

 

Pratim malo te neke sportske novinare i beat writere iz NY, zbog Giantsa i NFL-a, i otprilike je preovlađujući stav bio ( kad bi se isti dotakli NBA ) "Nema veze, Knicksi su očaj, ali će draftovati Ziona, i doći će KD i biće ponovo sila", bilo je par likova koji su pred kraj sezone posle svake tekme računali šta treba da se desi da Knicksi bude najlošiji ( odnosno lošiji od valjda Fenixa i Klivlenda ) da bi imali najviše šansi za prvi pick na lutriji.

Inače išla je žestoka zajebancija na račun NYG zbog njihovog prvog picka pre 15-ak dana ( dečko koji je sa DUKE-a i za čiji izbor postoji apsolutni konsenzus da je nezabeležen "reach" u novijoj istoriji )....

 

...otuda  onaj moj komentar.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pavaroti said:

Pa onda nisi gledao Zack-a. Ziona sam gledao dva puta i ta zajebancija mi izgleda skroz primerena.

 

ok. nadam se da imamo ovde jos nekoga ko je gledao randolpha za rayliku od mene a i ziona pa da resimo ovo.

zach je uvek bio tenk kojem je glavni adut igra ledjima na postu i sa neke manje distance. bully sa finim shooting touchom na 2-3-4 metra od kosa

 

zion je igrac tranzicije, sa dobrim pregledom igre i telom sposobnim da brani dosta igraca od 2 do 4

 

al ajde da sacekamo nekoga da naidje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini

Imam pitanje za tebe. Jedno opusteno. Mislis li da i dalje imate sansi da pojurite Dejvisa?

Ja mislim da biste mozda mogli da sastavite i bolju ponudu od Lejkersa. Posto je razlika izmedju 3. i 4. pika prilicno velika na ovom draftu, a talenat u ekipi je... tu negde (kad se uzmu skorasnji dogadjaji u obzir i povrede u LA-u). 

Link to comment
Share on other sites

Realno i Zajonu je neverovatno da je upao u Nju Orleans, pored Njujorka gde ga je videla vecina ljudi pa i on sam. Sad će morati da se zeza po Orleansu, dok će verovatno Obrvu trejdovati. Ako su Pelikani pametni pa da iskoriste ovu situaciju pa da naprave dobar tim i bez Obrve, sa Zajanom.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

@uini

Imam pitanje za tebe. Jedno opusteno. Mislis li da i dalje imate sansi da pojurite Dejvisa?

Ja mislim da biste mozda mogli da sastavite i bolju ponudu od Lejkersa. Posto je razlika izmedju 3. i 4. pika prilicno velika na ovom draftu, a talenat u ekipi je... tu negde (kad se uzmu skorasnji dogadjaji u obzir i povrede u LA-u). 

 

već sam besedio na temu. naravno da ima šanse ali ne vidim poentu u davanju pika i npr dva dobra potencijala na friendly ugovoru plus treba matchovati platu. odeš debelo iznad salary capa a imaš tipa 6 igrača u rosteru 

 

ovo što imamo plus pik plus dva max igrača plus dva povoljna veterana je po meni logično rešenje 

 

ali nikada se još nije desilo da nyk urade ono što je meni logično 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

ovo što imamo plus pik plus dva max igrača plus dva povoljna veterana je po meni logično rešenje 

To je sve u redu. Ali cime privuci te dobre fa igrace? Ne mozes da im ponudis mladu ekipu sa cijim vremenom se ne poklapaju. Ovde pricam o KD-u, kao primeru o kome se najvise prica ovijeh dana. 

Veterani svakako dolaze kao jagoda na slagu na torti. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...