Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Inace to sto je Zion pokidao meniskus sa 19 godina na njegovu gradju...cak i ako skine dosta tezine (a hoce) ovo je jako los znak. Posle kidanja meniskusa treba cak i do 6 meseci da se ima isti osecaj u kolenu kao i da imas istu slobodu pokreta. Pritom, to koleno postaje podlozno degradaciji i samo je pitanje vremena kad ce poceti da ima manje ili vece probleme sa njim. Cak i uz vrhunsku medicinu, kojoj ce Zion imati pristup, ja bih se zacudio da sa vec 25 godina on nema ozbiljnih problema a agilnost i skocnost su mu maltene sve.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zaigrao se mnogo Ainge i Boston, i na kraju od onih silnih pikova i trejd cipova dobise djoku. U sezonu ulaze sa Kanterom, Fallom i Poarieom na centru  sto je jaaaako tanko. Nema ko tu da nadomesti ucinak Horforda. Oni su izgubili Horforda, Irvinga, Morisa, Bejnsa i Rozira, a doveli Kantra i Kembu. Veliki downgrade. Da istok nije takav kakav je ovaj tim ne bi video ni drugu rundu PO. Ovako mozda se i dokoprcaju nekako do polufinala(finala nekim cudom) konferencije, ali ce im za to trebati veliki iskorak Tejtuma i Brauna u sta sam vrlo sumnjicav. Pogotovo ovog drugog. Veruje li jos ko u Hejvordov 'povratak' ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MrTripleDouble said:

Zaigrao se mnogo Ainge i Boston, i na kraju od onih silnih pikova i trejd cipova dobise djoku. U sezonu ulaze sa Kanterom, Fallom i Poarieom na centru  sto je jaaaako tanko. Nema ko tu da nadomesti ucinak Horforda. Oni su izgubili Horforda, Irvinga, Morisa, Bejnsa i Rozira, a doveli Kantra i Kembu. Veliki downgrade. Da istok nije takav kakav je ovaj tim ne bi video ni drugu rundu PO. Ovako mozda se i dokoprcaju nekako do polufinala(finala nekim cudom) konferencije, ali ce im za to trebati veliki iskorak Tejtuma i Brauna u sta sam vrlo sumnjicav. Pogotovo ovog drugog. Veruje li jos ko u Hejvordov 'povratak' ?

Cak ni ja ne verujem vishe.. bas sam ga pratio prosle sezone.. sheban je psihic nachisto...

 

Videcemo da li ce nesto bolje biti ove sezone. Nije njemu frka explozivnost, skok i sl. Mentalno je jako slab, pitanje da li ce usperi. Ja bih voleo, mada nesto ne verujem takodje

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Zaigrao se mnogo Ainge i Boston, i na kraju od onih silnih pikova i trejd cipova dobise djoku. U sezonu ulaze sa Kanterom, Fallom i Poarieom na centru  sto je jaaaako tanko. Nema ko tu da nadomesti ucinak Horforda. Oni su izgubili Horforda, Irvinga, Morisa, Bejnsa i Rozira, a doveli Kantra i Kembu. Veliki downgrade. Da istok nije takav kakav je ovaj tim ne bi video ni drugu rundu PO. Ovako mozda se i dokoprcaju nekako do polufinala(finala nekim cudom) konferencije, ali ce im za to trebati veliki iskorak Tejtuma i Brauna u sta sam vrlo sumnjicav. Pogotovo ovog drugog. Veruje li jos ko u Hejvordov 'povratak' ?

 

Boston nije ni mogao letos da sklopi bolji tim od ovog. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Kad se Lebron prvi put povrijedio u karijeri? Ili Dzordan, Kobi, Garnet?

 

Jbt, momak nije ni odigrao prvu urakmicu u NBA, a vec operacija na koljenu. Ma daj.

 

Cek, on ne pauzira nego vec stigao da se aPerise?

Link to comment
Share on other sites

Zaboravljate i Roberta Williamsa tj. Timelord-a u celoj toj prici, a on mu dodje kao neki manje zreo Mitch Rob. Sa odlaskom Horfa, dobice kontam ove godine solidan broj minuta. Iako centarska linija izgleda slabo (sto mislim da nije, ali s druge strane daleko je od jake, vise pristojna) , sve se to moze nadomestiti iskorakom Tatuma, Browna i GH-a. Ako oni odigraju na solidnom nivou iznad, moze to naravno biti dobra prica.

 

Milvoki je izgubio Brogdona i Mirotica, a Fila ima svoju vrstu problema, tako da ako stvarni kliknu u TD Gardenu, svasta tu moze biti. 

 

Moja neka teorija je da ne moze gore od prosle sezone. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Kad se Lebron prvi put povrijedio u karijeri? Ili Dzordan, Kobi, Garnet?

 

Jbt, momak nije ni odigrao prvu urakmicu u NBA, a vec operacija na koljenu. Ma daj.

imao je dzordan, dragi moj pepe zajebanu povredu kolena na pocetku karijere pa se vratio jaci nego ikad™

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...