Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Quote

 

"Silver je predstavio sebe kao borca za slobodu govora i to iskoristio kako bi zaštitio Morija, koji je pružio podršku nasilnim protestima u Hongkongu", navedeno je u prenosu "CCTV".

Posle kritičkih komentara usledile su i pretnje.

"On je ovime prekrdašio svaku meru i uvredio ljude u Kini, kako bi se dodvorio američkim političarima on je izmislio i lagao samo kako bi naneo bol Kini i to mu se ne može oprostiti", navodi se i dodaje:

"Silver ima duple standarde a Mori karakterne probleme. Njemu ćemo se osvetiti pre ili kasnije".

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Arena kreće jako. Prenose oba meča prvog dana nove sezone. Nadam se da Kole neće prenositi NBA, njemu je ABA liga puna kapa.

Mislim da će Ivan i Edin raditi, rekli su u podkastu da samo dva dana do nove godine neće biti prenosa, 24. decembra i jedan dan u Novembru. Prosek je 8 prenosa nedeljno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pepe sancez said:

Ima li nekih informacija kako se od ha-bu price, ne vjeruju mi dodje do dogovora?

 

Koliko im prostora ostaje u cap-u za Bogija?

Ne znam kako su se tako brzo dogovorili ali je ugovor garantovan samo 86 miliona s tim ako bude u top 10 u procentu za 3 ide na 94 (sto je win win, ako ostane medju boljim suterima rado ce Vlade to da plati) i ide na preko 100 ako bude all star ili bude all team NBA. Ugovor je frontloaded i opada 8% po godini tako da ce biti oko 13.5 miliona u poslednjoj godini ugovora sto otvara dovoljno prostora da se plate Fox i Bagley kad dodje vreme. Takodje bi trebalo da imaju dovoljno da plate Bogdana sledece godine.

Edited by Radalek
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...