Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

jel beli kobi sg ili pg? po statsima izgleda kao sg

 

Uvalise nam ga kao PG-a, ali slabo se mesao u posao organizatora. Sato i Dunn ce u startu deliti minute na kecu, on ce da uleti par minuta sa Lavineom zajedno gde ce biti muke zive kad krene pozicioni napad. Doduse slabo cemo igrati takve ove sezone, trci se do iznemoglosti.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Kud ce? Moze jedino Lebron da dobije sut kartu

Videcemo, LeBron je svetinja. A i dresovi LeBrona se dobro prodaju itd. 

4 hours ago, mr clutch said:

Za probedu protiv tebe mi ne treba da budem u toku sa NBA .

Ako me ti pobedis, odricem se svoje fantazi diplome. 

Link to comment
Share on other sites

gledam malo koja ekipa bi mogla da trejduje za sabonisa i bukvalno nista se ne moze odraditi osim za browna ili hielda. nista drugo nema smisla. jedino bi jos kao nesto moglo da se odradi za favorsa ali i to tesko. bas me zanima sta ce indiana uraditi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gggggggg said:

gledam malo koja ekipa bi mogla da trejduje za sabonisa i bukvalno nista se ne moze odraditi osim za browna ili hielda. nista drugo nema smisla. jedino bi jos kao nesto moglo da se odradi za favorsa ali i to tesko. bas me zanima sta ce indiana uraditi.

Mozda Nance Jr.? 

 

Turner je potpisao OK ugovor 72/4, a draftovali su centra, tako da je ovo ocekivano. 

 

Trazi previse para, a niti moze da stiti obruc, niti moze da svichuje. Plej of serija je pokazala sve njegove slabosti, na obe strane.

Link to comment
Share on other sites

Divac se bas zajebao sa ovim ugovorima Barnsu, Arizi, i Koriju. Umesto lepo da ponudi max ugovor za najboljeg igraca oni sibicare. Zna ce na kome trema da se zasniva tim. Foks, Hid i Begli to je taj core.

 

U medjuvremenu vaznije teme u Juti.

 

 
Why can’t I find Jueventes on fifa 20?
Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Mozda Nance Jr.? 

 

Turner je potpisao OK ugovor 72/4, a draftovali su centra, tako da je ovo ocekivano. 

 

Trazi previse para, a niti moze da stiti obruc, niti moze da svichuje. Plej of serija je pokazala sve njegove slabosti, na obe strane.

 

ma kakvi nance jr. covek je bezveze igrac. iz clevelanda bi bilo smisla za lovea ali ne moze se nikako uklopiti ugovori.

sabonis ima mnogo veci upside. ta jedna serija protiv bostona ne mora puno da znaci.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...