Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Ipak neuporedivo ybt.
Klej je super smooth veteran,
a ovaj klinac niti ima takvu mehaniku niti ikakvo iskustvo.
Kako je sve ovo uslo, nevera.
 
ustvari, sad ponovo pogledah ovog rafalka, 
menscini Lebron izgleda ovako pri sutu, vizuelno.
 
 
Lepše ovo od generičnog LBJa 10x.
Valjda će malog katovati, pa da Ostoja namoli svevišnjeg za novce ;)
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kido from Junkovac said:

Ipak neuporedivo ybt.

Klej je super smooth veteran,

a ovaj klinac niti ima takvu mehaniku niti ikakvo iskustvo.

Kako je sve ovo uslo, nevera.

 

ustvari, sad ponovo pogledah ovog rafalka, 

menscini Lebron izgleda ovako pri sutu, vizuelno.

 

 

To da, svaka mu cast...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

@Kido from Junkovac

 

dobra mu je mehan'ka šuta. nije školski možda ali je u milimetar konzistentna. neće ovako šutirati ali definitivno nije slučajno ubacivao. 

 

Izvini, verovatno nisam bio dovoljno jasan. Evidentno je da ima veoma konzistentan izbacaj, taj deo oko polozaja ruku u toku suta mu je dobar.

Ja sam vise mislio na celokupnu kretnju tela, gde mu noge idu unapred i ne koristi nikakvu kinetiku skoka da olaksa sebi sut,

bukvalno mu sve ide iz ruku iskljucivo.

Meni ovo sad lici na Pati Milsa, ali ovaj klinac moze izrasti u veceg 'divljaka'.

 

 

 

 

Edited by Kido from Junkovac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

I kakvi su utisci? Vidim dosta dobrih partija

 

 Zaspao sam pred pocetak jbg, odgledao sam samo hajlajtse i delovali smo bas impresivno.

 

  QCook malo przio, Bredli i Deni odlicni, LeBron dirigovao... Gee i Dvajtelo ce biti ozbiljan centarski par ove sezone. Sta znam, meni delujemo sjajno... 

Link to comment
Share on other sites

Ohoho, ovo nisu prikazali u hajlajcima. JaVale tek sad ulazi u kosarkaski prajm, prosla sezona mu je najbolja jos od Denver dana a mozda i bolja, uz LeBrona i sad jos i Obrvu, Ronda, moze stvarno da iskoristi taj prostor koji ce se otvoriti. Dwight i on ce prakticno biti podjednaki centri i tu ne mora biti striktnog pravila o minutazi. 

 

  Dvajt je svakako dosta bolje resenje od Bugija, bio je dugo godina ozbiljan igrac i momak, posle je malo skrenuo, ali nikad nije kasno za pravi put... Bugi je jednostavno jako nestabilan decko, i svasta bi moglo da bude u timu. 

 Mada, Klipersi deluju zastrasujuce. Pored ove 2 udarne igle Kawhia i PG-a, zaboravio sam da je tu i DzaMajkl Grin i Mo Harkles, pa onda i Zubac, Shamet...  A Lu i Herel im je strasna okosnica iz prosle sezone, i na to su dodali ovu dvojicu azdaja + sasvim solidno pomocno osoblje tu je i PatBev..

 

 Definitivno LAC-LAL duo, Hjuston na zapadu a na istoku Milvoki/Fila mi deluju kao glavni kandidati. Pritom su tu Portland, Denver, Juta, GS, NjuOrlins, a ovamo Toronto, Boston, sve bolji Majami... bice i ludilo liga i ludilo u fantaziju.

 

 Apelujem da mi svi posalju izvestaje, inace nema sanse da otvorim temu, nemam kad stvarno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...