Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Zajon ako nastavi ovako da igra ne treba mu ništa, znam da je prisizn ali ovo je neka lakoća u igri level Brondža kada je otišao u Vice city. 

 

Niksi očekivano bolje od prošle godine ali ništa spec.... jedino mi se sviđa što osim Blockness monstera svi vuku loptu napred i dosta se brže igra. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kakav je Rj Baret?

 

Šta znam, ne izgleda loše svakako je bio možda i najviše NBA ready ako se izuzme leteći šifonjer... ali ja nisam neki njegov preterani fan plus mu je šut žešće klimav, navežban do bola ali opet klimav tako da ne vidim tu neko mesto za napredak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Samo polako. 

 

 Pa sta, ako ima nekih sitnih povreda, bolje da se odmah rese i saniraju, to je samo ozbiljan rad medical teama, resili smo sve ove godine da bude pod konac. I da LeBronu konacno damo malo manju minutazu, da ulece Kuzma tu da ga menja i ovi 2-3 igraci KCP,Danny,Bradley ; Dosta ce tu moci da iznesu i Caruso i Dwight u smislu odbrambeno i haslerski i da udarnim iglama omoguce adekvatan odmor. 

 

    Svima je krivo sto Lakersi imaju ovoliko dobru ekipu i idu udari protiv nas na sve strane. A ne zaboravimo da moze i Igi da svrati, pa mozda i Melo. @Miki28

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kido from Junkovac said:

Ma zver totalno, a ima meku ruku na obrucu. 
jedino taj stil gde on ide u meso i

i ima kontakt u vazduhu non stop

je zahtevan za doskok. Povrede sa takvim stilom su dosta realan scenario

nije tu u pitanju samo kontakt i doskok

decko ima tezinu teskog centra(najtezeg u ligi) a kretnje i promene pravca kao bek

i bez kontakta to vristi povreda

da ne pricamo sta svaki doskok sa 130kg znaci za kolena

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, delgado said:

 

 Pa sta, ako ima nekih sitnih povreda, bolje da se odmah rese i saniraju, to je samo ozbiljan rad medical teama, resili smo sve ove godine da bude pod konac. I da LeBronu konacno damo malo manju minutazu, da ulece Kuzma tu da ga menja i ovi 2-3 igraci KCP,Danny,Bradley ; Dosta ce tu moci da iznesu i Caruso i Dwight u smislu odbrambeno i haslerski i da udarnim iglama omoguce adekvatan odmor. 

 

    Svima je krivo sto Lakersi imaju ovoliko dobru ekipu i idu udari protiv nas na sve strane. A ne zaboravimo da moze i Igi da svrati, pa mozda i Melo. @Miki28

Ma gdje imaml dobru ekipu, okej smo. Sa Igijem mozda WCF, bez njega mrka kapa.

Bruklin nas lagano rijesi u 2 utakmice

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Swift Pancakez said:

nije tu u pitanju samo kontakt i doskok

decko ima tezinu teskog centra(najtezeg u ligi) a kretnje i promene pravca kao bek

i bez kontakta to vristi povreda

da ne pricamo sta svaki doskok sa 130kg znaci za kolena

Stesace njega za godinu-dve na pravu meru. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Miki28 said:

Ma gdje imaml dobru ekipu, okej smo. Sa Igijem mozda WCF, bez njega mrka kapa.

Bruklin nas lagano rijesi u 2 utakmice

 

 A predsezona je merilo za sta ? Videli smo da je Lebron naprzen i spreman i da nista nije opao, videli smo sneak preview saradnje sa Obrvom, Rondo deluje iznenadjujuce dobro, kao i Gee. Od Denija, Bredlija znas otprilike sta dobijas. Dvajtelo jos nije spreman, mora jos da radi na fitnesu. Lovicemo Igija, to je sigurno. Idealan je da bude u petorci sa Bronom i Obrvom, bilo na 3-ci, bilo na 4-ci. Takav glue guy nikad nije na odmet i ne moze biti visak nijednoj ekipi.

 

  Bas danas na poslu pustali na Areni top momente nba finala ove godine, i ide ona Igijeva klac trojka u G2. Veliki sampion, veliki as.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

Evo danas kad dodjem s posla rešavam temu . Ko je poslao poslao, blejaću gajbi i kucati pa očekujte uveče novu temu . Potrudiću se da bude što sažetije, ne mogu neke epske romane da kucam. 

 

@Miki28 Pade GS, opet.

Stara musterija. Bruklin nam je problem😀

 

Dwight je jutros odigrao solidno, ako bude ovako igrao i tokom sezone onda bice to dobar potpis ali pitanje je to kod njega, em zdravlje em ponasanje???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...