Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Da bacim neku crtu o Lakersima od pre neku noc, gledao sam skoro celu utakmicu.

 

 Gee se dobro spremio za sezonu, Dvajtelo i on ce da prasinare i Davis ce moci da se posveti igranju na 4-ci, i apsolutnoj dominaciji u skoringu i odbrani. LeBron ce biti postedjen dobrane pored KCP/Bradley/Danny Boy kombinacije, kao i Kuzma, jer ce ih pokrivati i Davis i ovih dvojica centara.  LeBron+Davis je najjaci duo u NBA i to je jasno kao dan, njihov pikenrol ce biti ubitacan, kao i lobovi LeBrona za Entonija. Tu ce profitirati i stari djubretari Gi i Hauard. Na perimetru imamo dovoljno i 3pts municije i nogu, Bredli je fino cuvao Karija.. Rajon je tu da donese neko iskustvo i ponekad uskoci, Troy je pokazao da zna kosarke u ono malo sto je igrao.

 

  Juce me odusevio mali Jevonte Green iz Bostona, tipa imao je 7/7 za 15 minuta i prelomio je mec odbranom i energijom. Taco Fall deluje kao pokretni Bobi, bukvalno nerealan lik, ali ipak je to preseason.

 

  @Drakaris Pratis preseason da bi kopao u kasnijim rundama rukije koji ti se svide ? Lepo, lepo, lepa priprema.

Link to comment
Share on other sites

Spremamo i upisujemo u belesku, koja ce biti prepisana u skriptu. 

 

Vec vidim par bombica za fantazi. Ostatak vremena cu da se posvetim mogucim trejdovima u NBA. Tipa Boston ce da dovede centra(Adams/Tompson/Gasol). Ocekujem neki bombastican trejd Portlanda, mislim da je vreme da dovedu tog treceg skorera, najvise se prica o Kevinu Lavu, a ujedno im je to pozicija koja im i najvise skripi. Vreme im je, Lilardu prolaze najbolje igracke godine, moraju da gadjaju sad kad je njegov peak karijere, itd... 

Link to comment
Share on other sites

gledao sam. lejkersi su radili u reketu sto god su hteli delom jer ce tu i imati najvecu prednost ali opet  nije merilo ta utakmica jer je gsw bas jadan pod kosem ove godine a jos im nije igrao starac luni. u svakom slucaju pozitivno je sto je saradnja  glavnih poluga tima vec na sasvim dobrom nivou a treba videti i kakvu  ce ulogu kuzma dobiti kad se oporavi i kako ce se joj se prilagoditi - 6-ti covek i glavni potrosac lopti sa klupe?

Link to comment
Share on other sites

TO mu je jedina uloga u kojoj moze da bude koliko-toliko produktivan. Ne cenim momka i smatram ga klasicnim indijancem, ali ajde u toj ulozi se mozda malo i snadje. Nekad ume da zabode sutersku seriju, ali mnogo cesce su to airballovi, teski promasaji, hodajuci turnover je precesto, koraci/duple, faulovi u napadu, losi blokovi... U odbrani je uzasan standardno, nista nije ni u skoku za visinu i fizikalije. Klasican Nick Kyrgios nba-a. Pozitivno je opet sto je ostao jer je eto mlad i prospekt i ipak zivo tijelo, Lonzo i Ingram su jos u gorem stanju.

 

  Mi smo se resili skarta i ajde dali smo jakog pika i jos pikova za jednog Davisa, jedini pravi gubitak je tu Hart, ali imas takvog tipa igraca u KCP,bredli, danny triu.

 

  Pelinka je stvarno pokidao prelazni. Doveo je Obrvu, ostavio Kuzmu, potpisao Deni Boja, Bredlija, KCp-a,Gee-a, vratio Rondoa za vetmin, probao i sa Bugijem, al jbg, doveden je Dvajt mesto njega, Troy Daniels moze biti koristan u ovakvom timu ubedjen sam, Q.Cook moze da ima svoje sutersko vece, Caruso je legit nba player... 

 

  Stvarno mislim da ovaj skup istrosenih zvezda, veterana, nadolazecih snaga, igraca u najboljim godinama + VOgel/Kidd strucni stab moze nesto ove sezone. Posle ce Irving&KD i ekipica iz Bruklina koja je ozbiljna da zagospodare.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Morey izazvao haos:
-podrzao proteste u Hong Kongu (posle obrisao tweet i naterali ga da se izvini)
-predsednik Houstona se ogradio od tog komentara, Harden se izvinjavao Kinezima
-Kina skinula sve NBA utakmice za televizije
-Celavi podrzao Morey.
Moreyball do titule 

Morey se izvinio sa klasičnim "I'm sorry you feel that way". Nije za ono što je rekao 😄

Adam Silver rekao da nikada neće braniti zaposlenom da kaže šta misli. Čak ništa oko situacije u HK nije ni spomenuo i eto šta uradi Kina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jimmy ce bas biti onako simbol Majamija. 

  
 Poslednjih 4-5 godina Majami je najcudnija i najludja ekipa oko 50%, ali nema pravila kad gube i dobijaju, ko se razigra, svi igraju igraju cvrsto. Nemaju talenta, ali bas ih je Spo naspanovao. Sad ce im Jimmy biti prvi istinski all-star posle duze vremena. 

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se filozofija koju fura Pet Rajli. Disciplina, bez tankovanja, uvek na maksimum.

Hocemo li da bacimo neke rane prognoze ko izlazi sa istoka i zapada i za osvajaca, sa opcijom da se jedno od to dvoje koriguje nakon poslednjeg trejd dedlajna? Ili cemo to na novoj temi?

P.S. Simons kao kap

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...