Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Desi brate moj najveći, evo radim 4. Duplu smenu, imam snage kao zver. Menadžer me hvali, na lustraciji ćeš videti koliko sam još bitan za kolektiv.

 

   Srećan sam brate. Dvajtelo je uvek bio moj ljubimac i definitivno se radujemo u junu, idemo ti i ja na neko putovanje na vikend da slavimo trofej

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Miki28

 

Pg - Rondo, caruso, daniels

Sg - green, kcp, bradley

SF - Lebron, jared

Pf - Davis, Kuzma

C - howard, gee

 

Još iggy i to je to . Imamo idealne centre uz obrvu koji voli na 4 da se rvu sa ostalima - hauard i Gi su u ovim fazama karijere idealni đubretari da mu štite leđa. Lebron je dobio svoju 3d porciju igrača - danny boy, kcp , average Bredli , a šuteri čisti su kuz i Troj, defanzivi karuso i kobajagi maskota Dadli. Verujem u ovu ekipu jer je vode Vogel i Kid, koji su dugo u ligi i znaju se sa igračima. Kouč Lu ide u Kliperse kao inside Man.

 

 

   Jeeedva čekam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A da, tačno. Pa Bugi se više lepiti neće tako da ... Ali svejedno, i bez iguadale je ok tim. Sviđa mi se što će Lebron predati ključeve obrvi i postati elitna 2. Opcija u ovoj fazi karijere ili makar podela posla . Obrva je sledeće a i narednih 7+ sezona ako je zdrav lagano top 5 igrač lige ... Hteo je i broj da mu da, titra mu jajca sa 2c djubretara...

 

   

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, stefan81888 said:

 

 

 

 Hahahha mnogo jak klip. Pa lepše je izgledalo zagrevanje mojih ortaka i mene za lbl 2017 u Valjevu.

 

   Stvarno s kakvim je škartom sve igrao James... Za ovu sezonu se ne žalim, jesu mahom istrošeni i ispovređivani igrači ali makar ima obrvu koji je top5 u ligi i komplementaran tim. Baš me zanima u kakvom će se stanju pojaviti Dvajt i da li će se smiriti kod lebrona . Ima 33 godine rođen je krajem godine, i dalje je sposoban da skače i kuca, u odbrani je opao dosta ali ona sezona h Šarlotu mu je bila dobra iako za tim neuspešna. Ovo sad u wsh blamiranje.

 

  @Miki28 gde je brat moj ? Šta očekuješ od Dvajta ? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...