Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, LomicuTiKostiPickoJedna said:

Polomicu ti pickicu kada te nadjem...

 

SHOBZ

 

U dodatak, takodje banovano trajno odozgo i definitivno nedostojno prisustva na forumu. 

 

Stiglo u medjuvremenu:

 

Quote

Banujes klosarcicu mali a? Aj ostavi adresi gde se nalazis , da ti otvorim lobanju sto banujes ljude bez potrebe...

 

Mislis ako imas prava i da si moderator ,da si veliko mudo... Polako pickice nacicu ti ja kucu ...

 

A onda ima da ti nabijem tastaturu u oko...SISO JEDNA RETARDIRANA MALA

 

No passaran.

Edited by Barracuda
  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, NMX said:

Ček, SHOBZ je banovan na 20 pa se vratio i pretio sa drugog naloga? Ili je ovo neki treći lik?


ko je uhvatio ŠoBiz-ovu minijaturu od tipa nekih 15 minuta, taj je istog zekunda zaboravio i utakmicu i rezultat i igru i sve...   takav jedan  osnovnoškolizam odavno nije vidjen ovde, a što je najveći fazon  ima dosta ljudi ovde koji nisu zaboravili doskočice pa smo na kratko imali odeljensku zajednicu V-2   taj neki rad.

Ja sam se baš lepo ismejao onako baš iskreno i od srca najiskrenije.  jeste da nije kolegijalno smejati se muci kolega i svinjcu koji su počistili, al brate mili ono nisam čuo odavno  :roflmao:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jonnhy Clash - trajno

 

Nakon gomile banova i upozorenja od strane moderacije očigledno je da ne postoji želja za promenom ponašanja, tako da je jednoglasna odluka moderacije PDF Fudbal da se dotični forumaš trajno banuje.

 

Sitna patkometrija je praktično neizbežna, ali sistematsko ponavljanje od strane istih likova neće  proći. Ovaj forum neće biti poligon za provokacije i patkometriju, tako da koristim priliku da upozorim i crveno-belu patkometarsku brigadu da se smiri kako ne bi došli u situaciju da se rastanemo sa još nekim. 

Edited by Baros
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Tuzno 6
Link to comment
Share on other sites

Pošto pojedinci očigledno ne shvataju ozbiljno nameru moderacije da ovo mesto oslobodi od nekih starih navika, za početak idemo sa 24h zbog djubrenja teme o Super ligi Srbije.

 

T.L.T.I.

VLADIMIR PERIC VALTER

berti

prolup

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2019 at 11:18 PM, Baros said:

Pošto pojedinci očigledno ne shvataju ozbiljno nameru moderacije da ovo mesto oslobodi od nekih starih navika, za početak idemo sa 24h zbog djubrenja teme o Super ligi Srbije.

 

T.L.T.I.

VLADIMIR PERIC VALTER

berti

prolup

 

Idemo dalje, ali ovog puta sa dužim kaznama.

 

Železničko gnomče - 3 dana 

Starešina - 3 dana

Krzna - 3 dana

 

prolup - 7 dana (ponovljen prekršaj)

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Partizan je posle desetak minuta igre u Humskoj poveo protiv Napretka golom Sejdube Sume, ali taj gol je neregularan.

Pogodak Sume nije smeo da bude priznat jer ga je gvinejski vezista postigao iz ofsajd pozicije. Golu je prethodio šut Umara Sadika sa distance, a u trenutku tog udarca, Suma se nalazio u ofsajdu.

 

Nakon Zvezde evo sad su pogurale sudije Partizan, kad krenu one price kako se samo Zvezda gura, malo objektivnosti nije na odmet.

 

VLADIMIR PERIC VALTER - trajno. Patkometrije i obesmišljavanja koja se nastavljaju i posle više upozorenja, poruka moderacije i banovanja. Dobio je priliku ponovo da piše ali nije vredelo. Dosta je bilo. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Raja, kojom materijom se vi bavite? Fudbalom?!

Sta je uopce svrha postojanja diskusije i foruma? Proganjanje ljudi, medjusobno vrijedjanje, lingvisticka diskusija, politicki miting ili pretvaranje fudbalskog pravougaonika u minbar i mihrab?

Gdje je fudbalski pristup temi o fudbalu? Ima li tema o fudbalu? Govori li se o igri, akcijama, taktickim zamislima, fudbalskim rivalstvima, pa to je bolan fudbal!

Vidim da sa foruma protjerujete ljude. Oj alahu dragi… Pa zarad koga se igra fudbal? Valjda za raju na tribinama? Raju koja ce diskutovat o fudbalu. Na tribini, u mahali, u kafani, kod kuce, na internetu, forumu…

Ja sam kratko bio na ovom forumu. A napamet mi palo ne bi zahtijevati uklanjanje ljudi, pa promasio bih profesiju u suprotnom!

Bilo je forumasa kojim sam se (osobno) ismijao, jer u preglasni, a slabo razumiju fudbal, ali valjda je smisao da i oni nesto nauce o fudbalu, pa sta ce onda na forumu?!

Bilo je i omalovazavanja. Primjera radi, korisnik Stondisa, mislim da se zove, drzi mi pridike o domacem i evropskom fudbalu i objasnjava mi sta je to evropski fudbal kojeg on gleda pored tv-monitora. A moji bivsi igraci igrali i igraju u tim ligama koje on gleda. Ne razumije covjek i sta sada, treba ga osudjivati. On drugacije ne zna i ne vidi.

Korisnik Starjesina mi drzi pridiku sta je to fudbalski trener kao da slusam hodzu ili popa. Ne zna covjek, pusti ga bolan.

Mnogi percipraju moucnosti domacih klubova kao da imaju para kao Mancester City ili Real. Ne znaju. Nisu radili u klubovima, nigdje, ne moze svako da zna i razumije. Nijednu profesiju, a ne samo fudbal/nogomet.

Protjerujete Clasha, prijatnog covjeka i ucesnika foruma, jednog od one polovice s kojom se moze suvislo debatovat, jer zna i razumije materiju o kojoj govori (nije jedini).

Zarad mog imena je trazeno odstranjanje pojedinih forumasa. Mah ne bolan! Kakvo proganjanje ljudi zbog delikta misljenja? Pa fudbal treba stalno i svugdje da se popularizuje! Upravo suprotno!

Nije tribina Kamerni teatar u Sarajevu, pa da niko ne smije da pisne za vrijeme predstave. Upravo je obrnuto! Drugi mu je smisao. Tjelesni odgoj, predivna i dinamicna igra uz koju ide suceljavanje misljenja, buka, glasna emocija, to je fudbal, igra se za raju. A ako treba i peckanje i sega.

Pozdrav svima

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mensur Dogan said:

Pa zarad koga se igra fudbal? Valjda za raju na tribinama?

 

 

Quote

Crvena zvezda je bila i najgledaniji domaćin sa ukupno 75.067 gledalaca na deset odigranih mečeva, što je u proseku 7.506 gledalaca po utakmici na stadionu ’’Rajko Mitić’’. Iza crveno-belih bila je ekipa Partizana koja je u tom periodu bila domaćin ’’večitog derbija’’ i koja je na jedanaest odigranih mečeva imala ukupnu posetu od 47.405 gledalaca, što je u proseku 4.309 gledalaca po utakmici. Značajniju posetu imala je i ekipa niškog Radničkog sa ukupno 27.000 gledalaca na deset odigranih mečeva ili prosečno 2.700 po utakmici na stadionu ’’Čair’’. Najslabiju posetu u istom periodu imala je ekipa Voždovca koju je na deset odigranih mečeva na ’’krovu’’ gledalo ukupno 5.800 gledalaca ili u proseku 580 po utakmici.

 

 

Quote

Poseta Crvene zvezde u ovoj sezoni u Superligi:

Crvena zvezda – Javor (6.112 gledalaca)
Crvena zvezda – Radnički Niš (5.189 gledalaca)
Crvena zvezda – Mladost Lučani (4.663 gledalaca)
Crvena zvezda – Inđija (8.000 gledalaca)
Crvena zvezda – Mačva (5.864 gledalaca)
Crvena zvezda – Rad (7.112 gledalaca)
Crvena zvezda – TSC (4.218 gledalaca)

UKUPNO: 41.158 gledalaca, prosek: 5.879 gledalaca

 

a ovo jš gore:
tuga čemer i jad     (duplo više ljudi u proseku gleda englesku četvrtu ligu nego li srpski svinjac, a čak x4 u odnosu na bosansko hercegovački lonac)

tako da batali brate, furaj tu priču savez sportskih radnika, i ostale priče iz one države koju smo u krvi ugasli...  nemoj nam "soliti pamet" kako je fudbal samo sport koji se zbog raje igra i tako te munje, kad te realnost  grubo najgrublje demantuje.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, pavijan2 said:

Ovo je jedan tako banalan i neutralan upis da ne zaslužuje ni jednodnevni ban, a kamoli da bude povod za trajni.

Meni je njegov upis ličio na izveštaj nekog novinara amatera sa utakmice, zaista ne vidim problem sa ovim upisom. Moderator nije ni naveo na kojoj je temi post napisan! Prestrogo, zaista!

 

edit: Samo da dodam, da na temi FKP i dalje stoji ovaj upis:

 

Ovaj tim je pokazao da ima kvalitet da igra ravnopravno sa ozbiljnim evropskim ekipama. Ovde ni Real ne bi uzeo titulu.

Bukvalno nijednog igrača ne bih menjao u ovom Savinom timu. Neće bre da se cimaju u linglong brlogu... i ne treba.

 

Upis koji je Valter ostavio je pero laka kategorija za ovaj post. Pri tome, smatram da niti jedan niti drugi upis nisu za ban, a kamo li za trajni. I da ne bude zabune, sa Valterom se ne slažem u većini stvari i smatram da nije objektivan, naročito kada je u pitanju analiza stvari u i oko FKCZ, ali to ne znači da čovek treba da visi zbog toliko smešnog posta.

Edited by Liska Manjina
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...