Jump to content

Recommended Posts

On 4/2/2022 at 12:12 AM, Barkley#34 said:

Video sam da je @Liska Manjina trajno udaljen sa foruma na gornjim spratovima. Ne ulazim u razloge niti želim da ih saznajem, niti bilo koga kritikujem ili zapitkujem, samo da izjavim da mi je žao jer smo imali lepu komunikaciju na fudbalu, bez obzira na to što nas dele navijačke boje. Moglo se finih njegovih postova pročitati na razne fudbalske teme i to će mi nedostajati.

 

Virtuelni gud baj s moje strane. 😢

 

Zato sam jos i ranije (dok sam bio moderator) pisao da ne treba davati trajne banove jer tako ljudi dolaze do situacije da se ili potpuno udalje od ovog mesta ili pokusaju da se kloniraju sto je prekrsaj koji ne moze da se tolerise.

 

Ja bih i za zighajlovanje i Hitlera kao avatara davao godinu dana, pa ko je lud da svakog 10. marta u godini (lupam) zighajluje ili kaci Hitlera, neka ga, opet godinu dana i to je to.

 

Inace, to pozivanje na separaciju od politickog dela foruma ne smatram umesnim - nama ne treba poseban forum za sportski deo nego samo forum koji ce ciniti ljudi koji ce uvazavati pravo na tudje misljenje cak i ako ga ne dele. Nije kao da i na sportskom delu foruma nemamo ekstremne Partizan/Crvena zvezda stavove "oni kradu, a mi jadni pobedjujemo sve posteno".

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jao bre @Don Juan ....pa malo li ti beše onol'ke godine ovde na fudbal, pa si sad zagazio i na politiku....[emoji3166]

Znam da ćeš ti to odlično da radiš...dok te neko ne iznervira, kao onomad ja ..[emoji2958]

Enivej...srećno ti bilo...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bugl Khan said:

Jel mi može netko objasnit kakve su ovo značke i rank koje dobivam zadnjih dana? Dobio sam značku za godinu dana na forumu prije koji dan. Kladio bi se da sam koji mjesec duže tu 😂

Pa to je neka nova funkcionalnost koje je došla sa novom vezijom foruma. Biće tu neko vreme, pa ćemo videti za dalje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, Drug Crni said:

Molim nekog od modova (logican izbor je Don) da otvori topik za novu sezonu CZ. Jer medju forumasima ne postoji volja,zelja,spremnost. Drzim da u tom slucaju,modovi treba da "uskoce".

Da, ako niko ne otvori do večeras otvoriću ja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:


Stankela ne voli talentovane igrace,samo radnike,afrikance i veterane koje niko nece

 

 

Za sada samo sedam dana, pa da vidimo da li će kazna imati efekta.

Prozivanje bilo koga zbog porekla, boje kože i slično jednostavno ne može biti tolerisano, pa čak i u ovako "uvijenoj" formi.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/14/2022 at 4:45 PM, Don Juan said:

Za sada samo sedam dana, pa da vidimo da li će kazna imati efekta.

Prozivanje bilo koga zbog porekla, boje kože i slično jednostavno ne može biti tolerisano, pa čak i u ovako "uvijenoj" formi.

Gde sam ja tu nekog vredjao, to si ti boldovao

Vise ne sme da se kaze da je neko iz Afrike, evrope, Azije

A tvoj ban, demokratski  i slobodarski 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...