Jump to content

Recommended Posts

21 minutes ago, Starešina said:

 

Evo, klasican primer paralelnog univerzuma i lazi u kojima ti zivis.

U pravom svetu nesretni manjo, dobili ste ukupno nula bitnih derbija u tom periodu, imali ste period od 4 godine gde niste dobili nijedan a mi 7.

Sta tebi vise pricati, ikada ?

Interesantno je da ti nekoga diskreditujes, bas me zanima pretis li uopste Zvezdu prethodnih sezona i da li si video razliku u kvalitetu npr Milojeviceve Zvezde u odnosu na ostatak lige, uz sva raznolika guranja i pomoc...samo u odnosu na tvoj klub razlika je bila ocigledna, uz napomenu da je u derbi mecevima do ove sezone Zvezda osim u onom kup finalu bila uglavnom bolji ili egal protivnik. A i ove sezone, apsolutno se ne moze reci da je Pfk bio izrazito nadmocan i bolji rival u derbijima, sto je svakako sramota za Zvezdine vedete...

I da, prica o laznim titulama je odavno izlizana tema sa tvoje strane brda, a ja sam makar pisao o tome da je sve stvar ciklusa i perioda kada je neko od vecitih imao odgovarajucu povlascenu ulogu, toga je realan covek svestan.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Starešina said:

 

Evo, klasican primer paralelnog univerzuma i lazi u kojima ti zivis.

U pravom svetu nesretni manjo, dobili ste ukupno nula bitnih derbija u tom periodu, imali ste period od 4 godine gde niste dobili nijedan a mi 7.

Sta tebi vise pricati, ikada ?

 

Ne znam kako ova rasprava pripada ovoj temi, ali da se nadovezem.

 

Da li bi iko od navijaca Partizana smatrao da je Zvezda posteno dobila ostale meceve da je dobila i meceve protiv Partizana? Sigurno da ne bi.

 

Da vidimo kakve je rezultate postizala Crvena zvezda za vreme svoje dominacije:

 

2019/20. 29 24 3 2 (od toga remi i poraz od Partizana i poraz od TSC u nebitnom mecu, dakle 26 24 2 0)

2018/19. 30 27 3 0 (od toga 2 remija protiv Partizana)

2017/18. 30 25 4 1 (od toga 2 remija protiv Partizana)

2016/17. 30 25 4 1 (od toga remi i poraz protiv Partizana)

2015/16. 30 26 4 0 (obe pobede nad Partizanom - pa pretpostavljam da to brise nepobedivost nad drugim ekipama?)

 

Ukupno, u periodu od 5 godina samo 12 remija i 2 poraza protiv ostalih ekipa (od cega jedan u nebitnom mecu).

 

E sad, dominacija Partizana:

 

2011/12. 30 26 2 2 (od toga jedan poraz od Zvezde, uz pobedu)

2010/11. 30 24 4 2 (od toga dva remija kad je vec sve bilo gotovo i dva poraza od Vojvodine, uz dve pobede protiv Zvezde)

2009/10. 30 24 6 0 (dve pobede protiv Zvezde)

2008/09. 33 25 5 3 (pri cemu je jedan poraz zabelezen kad je obezbedjena titula)

2007/08. 33 24 8 1 (dva remija i poraz protiv Zvezde - pretpostavljam da ova titula onda nije legitimna?)

 

Ukupno, 23 remija i 6 poraza (od kojih su dva bila na nebitnim mecevima).

 

Ovo jeste malo bolja statistika, ali, kao sto vidimo, jedna sezona je preslikana Zvezdina (ova poslednja), jedna je zavrsena bez poraza, u jednoj po tvojoj logici mozemo da kazemo da je Vojvodina zasluzila titulu jer je oba puta dobila Partizan, a u jednoj je zabelezeno 24 pobede i 6 remija ako se ne racuna Crvena zvezda.

 

Poenta - ne moze rezultatska dominacija u jednom slucaju da bude posledica sklanjanja ekipa, a u drugom kvaliteta ekipe.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Константин said:

Старешина је врв жртва Барија и као таквог пустите човјека да ужива у побједи свог клуба.

Da li se Bari može smatrati lažnom titulom, jer za Boga, 20 dana ranije izgubili smo od Hajduka u finalu kupa?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
44 minutes ago, Crni Bombarder said:

Sve mi je jasno u novom Pravilniku sem ovog dela:

 

Blaži prekršaji se sankcionišu samo WP,  bez vremenske kazne, i brišu se automatski posle 3 meseca. 

 

Koji su to tacno "blazi prekrsaji koji se sankcionisu samo wp"?

 

To su svi prekršaji koji nisu za banovanje/restrikciju postovanja ali jesu za kaznu. Recimo, zloupotreba/silovanje opcije Report, lupajnje xaxa reakcija na svaki napisani post kao najblaži vid stalkinga, pisanje celih postova ili dužih delova u velikim fontovima tj. "dranje",  kačenje sadržaja koji su pod autorskim pravom, kačenje RSB / GTR sadržaja i sl. 

 

Kada bude bilo moguće dati celi Pravilnik na uvid forumašima, još mnogo toga će biti jasnije.

Edited by Neme
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
4 hours ago, John Terry said:

Zasto ja vidim postove ljudi koji su mi na ignor listi?

 

Jedino ako je kvotovan post forumaša koji je na IL. Nikako drugačije.

 

edit: Nisam znao za ovo što kaže Barkli. Prebacio sam gore na Bagove i Funkcionalnost Foruma. 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Boaće said:

Ljudi, mi smo protiv šiptara trebali da ispadnemo. 

 

30 dana, obzirom da je prvi prekršaj.

Nazivanje naroda pogrdnim imenima je zabranjeno na forumu i oduvek je važila nulta tolerancija. Post sa FKCZ je obrisan.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, prolup said:

Ma sisoje su totalni likovi koji tako pišu, to smo već utvrdili.

Ja sam sinoc vec reportovao jedan post istog forumasa.

Posto vidim da on nastavlja da vredja kolege forumase to znaci da ste report "zguzvali i bacili u kantu". A to dalje znaci da nema smisla da ponovo saljem report,pa cu ovako javno da napisem kojutm
Jel treba sad neko prolupu da po*ebe sve po spisku i da se desi shorka na topiku? (iliti - zasto se uvek bavite posledicama,a ne uzrocima?)

Ja ne mogu da verujem da godinu i po dana od pokretanja Voxa,moderacija ovde i dalje posluje kao JKP: nakon sto pukne kanalizaciona cev krene da cisti fekalije koje su se izlile.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...