Jump to content

Recommended Posts

@Miskooo Ostao sam "dužan" za skrinšot warna, za koji tvrdiš da nisi dobio obaveštenje. Da ponovim, obaveštenje o svakoj opomeni stiže forumašima. Ne kažem da nije moguće da nisi primetio, ali se onda tako i napiše a ne optuživati za nešto što nije tačno i tvrdti kako je kriv neko drugi.

 

Miskooo.png

 

 

Miskooo - 3 dana. Dizanje tenzija i potpirivanje sukoba, oglušenje o upozorenja moderatora, služenje neistinama i elementi stalkinga forumaša i moderacije. 

 

edit: Otključano.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Quote

I jos jedan internacionalni smrad...

 

Matador - 24h, flejmovanje. Još jedan sličan post je obrisan, u nizu upisa na FKCZ u kratkom roku.

 

Quote

Vrati se u Tortilju mater ti jebem i ko te doveo

 

Vepar takodje + par sličnih ispada od ranije - 24h.

 

 

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2019 at 9:36 PM, Martin Mystere said:

Jel stvarno to pitaš?

Recimo patkometrija, insinuacije bez ikakvog dokaza koje se konstantno ponavljaju etc...

Na stranu to što večito isti likovi neuspehe svog kluba u više mečeva ove sezone pokušavaju da opravdaju tom mantrom "ali zašto da se cimaju kad svi znamo da je prvenstvo namešteno za Zvezdu"...

Da se razumemo, ne tražim ban imenovanog, ali bi za dobro foruma bilo dobro da u startu brišete takve upise da posle kad eskalira upisima forumaša sa druge strane brda ne bi ste kukali kako ne možete da stignete sve da pobrišete.

 

Hiljadu mu gromova + sunce ti poljubim.

Koje vredjanje ljudske inteligencije.:smiley26:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Koga zanima, danas su stigle instrukcije za pocetak trenaznog procesa u okolnostima u kojima se nalazimo...Bice veselo, jedva cekam da vidim kako ce ovo da se sprovede...😁

https://fss.rs/instrukcije-za-otpocinjanje-trenaznog-procesa-vrhunskih-sportista-i-ostalih-sportista-u-sistemu-sporta-republike-srbije-u-primeni-mera-prevencije-sprecavanja-sirenja-i-i-smanjenja-rizika-bolesti-covi/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 6/10/2020 at 10:50 PM, Starešina said:

Svaka cast Savu i momcima, dobili su najvažniju utakimicu u domaćim okvirima.Kapa dole.

Zapišali smo i zasrali opet lažnog šampiona i lažnu titulu, kao i prethodnih sezona.U 300 minuta derbija, pokazali su jasno ko je najbolja ekipa u zemlji.

 

Poseban naklon Pavlovicu koji je 2 klase iznad svega u nasoj ligi.Takav pristup i igra u svim ovim utakmicama, nakon sto je dogovorio transfer, govori samo da je u pitanju

vrhunski igrac, izuzetan karakter i grobarcina do koske.Kalaba, zelim ti svu srecu u karijeri i da nam se vratis nekada.

 

Sadik jos jedom odradio sjajan posao i pokazao zasto i dalje treba da bude prvi spic.Narocito mi je drago sto je isponizavao Degeneka, koji nam je iskasapio par igraca u prvanstvenom derbiju.

 

Zdjelar i Scekic fino odradili posao..Ostoja iskusno, nema price..

 

Spremiti se za finale i da se odradi drugo naprednjacko cedo i ona narkomancina.

 

Sada valja i popiti nesto.Ziveli.

da li je normalno da ovaj post stoji 2 dana, a da niti jedan moderator ne reaguje?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2020 at 6:09 PM, pavijan2 said:

da li je normalno da ovaj post stoji 2 dana, a da niti jedan moderator ne reaguje?

 

On 6/12/2020 at 7:45 PM, Manoly said:

nista cudno i nista novo, nit od moderacije, nit od napacenog druga staresine.

 

On 6/12/2020 at 7:52 PM, ZiS said:

Endemska vrsta...jbg..

 

On 6/13/2020 at 8:19 PM, pavijan2 said:

Ne znam zašto je T. L. T. I.

banovan? Jel' može moderacija da napiše zašto Starešina nije?

 

On 6/14/2020 at 11:41 AM, Kosjan Willavić said:

Verovatno standardno truje i lupeta, nije me zacudilo sto je banovan.

 

 

Evo moji dobri momci, editovacu ja svoj post.Čak i obrisati ako treba ako cete biti srećniji, Ako ce Degeneku kičma da se ispravi, ako ćete tako dati neki gol u derbiju,

ako ćete se utesiti malo.Ako treba da kažem da ste zasluženo šampioni i postoji neki paralelni svet gde ste bolji i zaslužujete da  budete prvi.

Gde osim vašeg misljenja i razmisljanja sličnih vama ne postoji ništa, bas ništa...

 

 

 

Pošto se ništa od toga neće desiti, pokrijte se dostojanstveno ušima, primite šimiku u bulju i otvorite oči malo, za promenu.

 

Edited by Starešina
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Starešina said:

 

 

 

 

 

 

Evo moji dobri momci, editovacu ja svoj post.Čak i obrisati ako treba ako cete biti srećniji, Ako ce Degeneku kičma da se ispravi, ako ćete tako dati neki gol u derbiju,

ako ćete se utesiti malo.Ako treba da kažem da ste zasluženo šampioni i postoji neki paralelni svet gde ste bolji i zaslužujete da  budete prvi.

Gde osim vašeg misljenja i razmisljanja sličnih vama ne postoji ništa, bas ništa...

 

 

 

Pošto se ništa od toga neće desiti, pokrijte se dostojanstveno ušima, primite šimiku u bulju i otvorite oči malo, za promenu.

 

 

Vi ste ove sezone izgubili i igrali nerešeno sa Napretkom... Da proglasimo Napredak putnikom u Evropu sa drugog mesta???

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto se obraćate "Starešini"? Niko nema pravo drugu Starešini da zabrani da bude  to što jeste - ...... . Problem je što mu moderacija dozvoljava da piša i sere po ovom forumu.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2020 at 6:09 PM, pavijan2 said:

da li je normalno da ovaj post stoji 2 dana, a da niti jedan moderator ne reaguje? 

Quote

Zapišali smo i zasrali 

 

 

:lol_2: Ja tek sad ovo vidim. Čuj, on je nekog zapišao i zasrao, tužni mučenik.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...