Jump to content

Početak rada foruma


Vox92.net

Recommended Posts

@Tamburinjo

 

Uvek pod ovim, nikad nisam promenio ni avatar.

U čast prvih godina, vraćam i potpis sa kojim sam počeo forumski život.

 

p.s. da li treba da navodim članove zavereničke grupe i mesto održavanja sastanka na kome je napisana čuvena "...i Mile Ćurčić" čitulja? 😉

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

Dogodine svi iz neke civilizovanije zemlje (makar to bila ova, ako se desi neko neviđeno čudo). Hebote , ne mogu više ni da se setim jel sam na starom forumu godište 2003. ili 2005. Neka bude bar još toliko godina na ovom, ako može i više. Uzdravlje svim starima i novima, prisutnima i odsutnima. 🍸🥡

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ah, posegnuo sam za arhivom službe 😉 i došao do traženog datuma: 

(ovo je očigledno bilo neko krljanje sa Hill Billom...)

 

FanHill.jpg

 

A onda su iskočile slike kafenisanja sa Sailorom, Dunadan, Veki i Skadi, poetske večeri uz pelinkovac kod memetica, pivo sa Zodiacom i Doroti... Arhiva je zabeležila i posebno sladak javni raspad Natashe i kinika, tantrički sex Hippie... Eraserhead i devojčica mu LInda Lee (hehe),. Sioran, kamichak, broken fingers, nesrećni Uros_s78 :wicked: pa propali poeta kosmarac.... i  još milion njih...

Au, setih se i čuvenih "11 godina bana" - to je nekad bilo ograničenje u forumskom softveru :wicked: i poznato kao najduža i najužasnija kazna (11 godina je nekad bilo više od trajnog bana ovde.... nešto kao 2 doživotne robije 😛 )... 

 

Ne znam o kome je bilo reči ali znam da sam ispizdeo Domazeta za sve pare:

 

Domaz.jpg

Edited by fancy
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

de ste de ste

 

Srećna nam godišnjica i srećan nam mir! 😄

 

Š'a ima drugari?

 

Evo kod mene ukratko - čitam, kuvam, vozim bajs, igram igrice, opet vozim bajs, po malo trčim, čitam, kuvam i tako u krug... skinuo sam 5 kila i ulazim u top formu, ima da bicikliram celo leto, zdravlje bože

 

Danas sam video Zagora i Jankovića u Njegoševoj, krše naredbu o socijalnom distanciranju ukoliko mi nešto ne znamo i nisu zajedno karantinirani... 😅 Šalu na stranu, Janker dosta kockast, Zagor onako klasično hipsterski...

 

Pozz svima, čuvajte se 😉

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@kalistenika u rutini Hvala ti, bratmi 🙂

Da ste mi svi zivi i zdravi i da nam forum radi na mnogaja ljeta. 🍻

 

Posebna zahvalnost stručnom štabu predvodjenom @MetalHead sto sve fercera ki bolid Formule 1, a adminima, modovima i svim forumasima za generalno prilicno finu i opustenu afmosferu. Dokaz da se i ovde kod nas struka sluša 🙂

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sunshine State said:

Hvala, takodje!

 

p.s. je l' se minuli rad ne racuna? Trebalo bi da dobijem sat dogodine za 15 godina clanstva

Mislim da je meni ove godine 15 godina :classic_ohmy: doduše ni na poslu ništa nisam dobila za 15 godina rada pa mi ni sat ne bi pao na pamet :classic_laugh:

 

 

Pa neka nam je srećno i da iduću godišnjicu dočekamo u normalnijem svetu i sa manje briga :heart:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...