Jump to content

Početak rada foruma


Vox92.net

Recommended Posts

4 hours ago, MetalHead said:

Zamolio bih da ne sirite pricu van teme.

Otvorite drugi topic ako hocete detaljnije da diskutujete o fb92, drugim mestima i desavanjima pre vox92. Hvala. 

 

Bilo bi dobro da se napravi split teme, i to od onog mog posta kojim sam zaceo raspravu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi ok da neko otvori temu o tome gde su neki stari forumaši..da ne idemo ovde u off.

 

Dve godine sam se pitala šta se desilo jednom mom prijatelju, inače starom forumašu sa B92..I ovde sam od drugog drugara saznala da je preminuo...nažalost...a mislim da su ga poznavali samo "stari, stari" forumaši sa FB92.

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2019 at 6:35 PM, Džudi said:

Bilo bi ok da neko otvori temu o tome gde su neki stari forumaši..da ne idemo ovde u off.

 

Dve godine sam se pitala šta se desilo jednom mom prijatelju, inače starom forumašu sa B92..I ovde sam od drugog drugara saznala da je preminuo...nažalost...a mislim da su ga poznavali samo "stari, stari" forumaši sa FB92.

 

Možeš slobodno i ti, np, poput teme sa starog mesta "Kucamo na vrata zaboravljenih asova". Mislim da se tako zvala... Bila je i "Gde su, šta rade...".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je neko bacio pogled na staro mesto, imamo mogućnost read - only opcije i pristup svim temama. 

 

U ime administracije Vox92 Foruma, hvala što postojite i što smo dobili priliku da punih 19 godina pišemo, razmenjujemo stavove i formiramo mišljenja. Stari forum je bio moj prvi i jedini forum, na koji sam dolazio 15 godina. Ovom prilikom ću pozvati i "odbeglu decu" da se vrate, jer se vraćaju u svoju kuću.

 

Želimo da zahvalimo i @urosg3 @Milenko Puzigaca @The Walking Dravot @DJ_Vasa (dodaću još neke ako sam ispustio), kao i kompletnoj ekipi Veličanstvenih 16, koji su nadčovečanskim naporima omogućili da danas uopšte postojimo:

 

@ZoltanWantsToDie @McLeod @Eddard @Crni Bombarder @Borko @Arsenije Pesic @zoe Bg @Xpert @threepwood @medobrundo @Ridji @Baros @Barracuda @A sad @GlennGould @Radoye (dodaću ako još neko nedostaje)

 

Posebnu zahvalnost dugujemo @MetalHead , @Xbar (dodaću ako sam nekog ispustio v2) što jedna bogata istorija održava i nastavlja svoj život u novom obliku, za koji imamo veliku odgovornost i obavezu. 

 

I... još jedno veliko "hvala" - u nepune tri nedelje, preko 700 forumaša nam se pridružilo jer su verovali u nas. Još uvek radimo na nameštanjima, razmeštanjima, prilagođavanjima, ali će na kraju sve doći na svoje mesto. Svaka forma je podložna promenama, može se rešiti s nekoliko klikova i budite sigurni da će biti isključivo onako kako se dogovorimo.

 

Respect, Administracija Foruma Vox92.

Edited by Barracuda
  • Like 29
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ako se radi o Attached Files, ne mozes ih vidjeti, jer morao bi biti logiran, a i pitanje je da li su jos na serveru koji je koristio FB92.

ako su pak bili okaceni na neki drugi server, onda bi ih trebao vidjeti, u slucaju da su jos zivi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Samo da vam kazem. Za one kin poene ne daju nikakav novac. Par puta sam im pisao da ih pretvorim u $ i nista. Nikoga nije briga.

Ovo sam samo pozeleo da podelim sa vama, da kasnije ne bude zabune, ako se nekupi. gomila. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2 hours ago, MetalHead said:

Juce smo dosli do jos jednog milestone-a, 100k postova! Takodje smo oborili i rekord najveceg broja posetilaca koji su bili online u isto vreme (mada moram da priznam da mi je ovo malo sumnjiv i neocekivan podatak). 

Ako niste onemogucili Google, Yandex, Bing i jos neke, verovatno su bar 80% njihovi spajderi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...