Jump to content

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker


Drug Crni

Recommended Posts

Da krenem od drugog pitanja.
Moj odgovor je - zasto ti ne otvoris temu o Star Treku? Niko i nista te ne sprecava.

Sto se tice SW.
Praksa na starom forumu je bila da film o kojem se vise diskutuje ima separatnu temu. Stoga bih ovaj topik ostavio,a preimenovacu ga ako se i ostali sloze. Ima ovde dosta SW fanova pa neka se izjasne..demokratski. :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Da, slozio bih se da bi mogao da postoji samo Star Wars topic pa sve da se tu pise... ovako zaseban topic za svaki film nece da sakupi mnogo stranica a i bice samo hejta 😊😁

Takodje, kada Disney izbaci streaming servis pa krenu SW serija to bi isto moglo da se komentarise na ovom topic-u.

 

16 minutes ago, lekoviti said:

Star Trek > Star Wars! Who's with me? :classic_biggrin:

 

Nobody 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zoltane, u pravu si. Nek se jednostavno preimenuje ime topica.

 

Bombarderu,

 

Pravo da ti kažem SW: TFA mi je otvorio SW svet, pre toga nisam pogledao niti jednom SW i bio sam među ljudima koji nikad nisu pogledali SW. TFA je odličan film, Rogue One još bolji dok TLJ je mali čušpajz ali ipak ispao savim dobar film.

 

TRoS po trejleru izgleda odlično, ona ruševina death Stara u trejlere je hebačka.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Bombarder said:

Da krenem od drugog pitanja.
Moj odgovor je - zasto ti ne otvoris temu o Star Treku? Niko i nista te ne sprecava.

 

Kako ništa, a lenjost?! :classic_biggrin:

 

Quote

Sto se tice SW.
Praksa na starom forumu je bila da film o kojem se vise diskutuje ima separatnu temu. Stoga bih ovaj topik ostavio,a preimenovacu ga ako se i ostali sloze. Ima ovde dosta SW fanova pa neka se izjasne..demokratski. :classic_biggrin:

 

Znam dobro, pisao sam i ja nekada davno. Mislim da je za početak bolje otvarati manje tema pa kasnije ako bude potrebno lako će biti splitovano.

 

Manijaci iz Diznija neće stati u bližoj budućnosti, floodovaće nam forum filmovima, treba im objedinjavanjem tema pokazati zube! 🙂

 

Očekujem da će garant uskoro da snime trilogiju o Jek Tono Porkinsu i njegovom hormonskom poremećaju...

Edited by lekoviti
Link to comment
Share on other sites

SW in general treba da ima odvojenu temu, a i svaki zaseban SW film treba da ima svoju temu. SW je cijeli jedan subculture, pa i jedna od velikih religija zapadne civilizacije - Jedi. O svakom novom SW filmu ce biti polemike, pa ne vidim zasto da se to dvoje ne odvoji. 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2019 at 10:37 PM, Honey Badger said:

SW in general treba da ima odvojenu temu, a i svaki zaseban SW film treba da ima svoju temu. SW je cijeli jedan subculture, pa i jedna od velikih religija zapadne civilizacije - Jedi. O svakom novom SW filmu ce biti polemike, pa ne vidim zasto da se to dvoje ne odvoji. 

 

 

 

 

 

Kvotovao Medenog, jer bi to bio i moj stav. Dakle, SW zasebno kao koncept/frnašiza, filmovi zasebno. Gubili bi se u masi postova ako ne bi imali svoja mesta. Em je preglednije. 

 

Iako me nisu oduševili ni semdi ni osmi nastavak, deveti čekam ipak s nestrpljenjem dečaka. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...