Jump to content

Kako se danas osecate.


mrd

Recommended Posts

50 minutes ago, Džudi said:

Dobro sam. :classic_cool:  A u skladu sa temom koja je odlična, i u skladu sa letom i raspoloženjem, evo pesmice:61:

 

 

Nemoj da zezas da je ovo bila pesma na Evroviziji? 😂 Kako sam to propustila.

Sad se definitivno osecam bolje... ulepsala si mi dan, kako si me nasmejala.

 

Inace kao odgovor na temu, danas sam se osecala harassed .....

Ne, ne, nema veze sa forumom :classic_biggrin: nego sa milion stvari koje sam morala da obavim, i jedno 10 sati na telefonu... a to mrzim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mrd said:

Ja sam danas, a jutro je frustriran ima da puknem. Ispostavili mi racun za zamenu motora na kolima. Zapalicu ga!

 

Zamenu motora? Uzmi Volgin motor, kao na Kubi.

 

Kola se u Japanu menjaju na 3 godine, nikada nikakvi kvarovi, polovna idu u Rusiju, Mongoliju, Juznu Ameriku. Ako ima kvarova, onda to sekundarno trziste primeti.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Džudi said:

@Angelia ovo je bilo na Evroviziji 2006. 

 

Inače, i danas sam ok, jedino koleno bolucka jer će opet biti kiše..:classic_smile:

Tad sam bila u UK, zato valjda i nikad nisam cula :classic_smile:

Mene ce opet da zaboli glava od telefona .... za sada je bolje od juce 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Yoyogi said:

 

Zamenu motora? Uzmi Volgin motor, kao na Kubi.

 

Kola se u Japanu menjaju na 3 godine, nikada nikakvi kvarovi, polovna idu u Rusiju, Mongoliju, Juznu Ameriku. Ako ima kvarova, onda to sekundarno trziste primeti.

Well, ja bih ga vec promenio, ali tvoji japanci, kako su se prodali Toyoti u proteklih 5 godina nisu izbacili novi model. Daklem sto bih menjao jedan auto za isti takav. To je poznat issue  za high performance automobile, ode motor. Kockao sam se i nisam dobio. Dobra stvar je da i ovako skrsenog mogu da ga prodam i kupim 2 nova Yarisa. :P 

Moram da ti vratim, kad si ovako sour.

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mrd said:

Well, ja bih ga vec promenio, ali tvoji japanci, kako su se prodali Toyoti u proteklih 5 godina nisu izbacili novi model. Daklem sto bih menjao jedan auto za isti takav. To je poznat issue  za high performance automobile, ode motor. Kockao sam se i nisam dobio. Dobra stvar je da i ovako skrsenog mogu da ga prodam i kupim 2 nova Yarisa. 😛

Moram da ti vratim, kad si ovako sour.

Evo, ja, koji imam Toyota Prius Alpha, ima da zamenim taj auto bas istim takvim. Dileru kazem - daj mi isti takav samo novi. Hybrid, pravi se, sa jednim rezvoarem benzina po gradu predjes 1,100km.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Yoyogi said:

Evo, ja, koji imam Toyota Prius Alpha, ima da zamenim taj auto bas istim takvim. Dileru kazem - daj mi isti takav samo novi. Hybrid, pravi se, sa jednim rezvoarem benzina po gradu predjes 1,100km.

Verujem da je kod tebe veliki problem motati se autom, ali ovde je to must. Vec sam prosle godine mislio da ga menjam, ali bi opet mogao da dobijem isti auto, a to me stvarno ne zanima. Ovi cak i 2020 izbacuju isti auto, tako da cu verovatno da se bacim na tvoju toyotu ovaj novi dvosed sto su vratili na trziste posle skoro 20 godina.

Mene jos uvek animira snaga automobila, a imam jedan za putovanje i camac tako da mi vise, kako su klicni porasli ni sedani ne zanimaju. Sad ce AA da me bije. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne osjećam ništa, samo se sjećam.

 

Zapravo, ne osjećam se nikako: vruće, vlažno, zagrebački vrt liči na Indiju ili Ceylon, a ne da mi se rezati/kositi; pokušavam srediti poslovni site, a u autu sam sjeo (te zdrobio) naočale.

Čak mi ni začini mi više ne predstavljaju neki osobiti užitak (osim homemade Mango Chutney - poklon od prijestolonasljednice, te crni kim i Garam masala za koji je odvojila od teško zaradjene plaće - sve artisanal roba).

 

Premda, jučer odoh do pekarne, pa kupih finih razheni hljebova kruha, posutih raznolikim sjemenkama. @Vjekoslav: kad prolaze Zvonimirovom Spačeci, sa starim, crnim talijanskim registracijama: Roma, Ts, idu na onaj svjetski Vernisage 2CV-ova u Samoboru.

Jako simpa. Moj prvi auto je bila Škoda 1000 MB 65 - tisuću malih briga, a vozio sam tu crvenu žabu do Graza, Trsta pa i po Zeltwegu - Keine Sorge! Divni auto.

Drugi auto mi je bio plavi Renault 4, treći opet Škoda, pa BMW trojka Alpina, kojom bih BXL - Paris dojezdio za tri satar

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos uvek sam freaked out. Danas me zove zenska iz servisa, da mi kaze da cu ja morati da platim zamenu motora, ja naravno odbijem i kazem da cu da dodjem da uzmem kola i regulisem sa kompanijom da oni ipak plate. Ona kao ok dodji da uzmes kola. Ja dosao da pokupim i kazemo joj da postoji tuzba po kojoj Subaru mora da plati penalties za sve opravke motora od 2011-2016 i da je ovo poslednji subaru od 12 koji sam kupio od njih. Kad je to cula, odmah nova prica, te sad ce oni da vide ditn, datn. Ma da li je moguce da sam ja morao da idem u servis, da bi ona pocela da razmislja?

 

No sad mi je lakse i idem da kuvam ovom mladjem neku Mexican food. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kronostime said:

Eh, onaj divni osecaj kad posle kisice zamirise kombinacija vise vrsta nane, lavande i bosiljka sa prozora.......

Ovo vece, za 15 minuta te mrzim zbog tvog raspolozenja, sutra cu da se slozim s tobom.

Nije da dan nije imao highlights, ali ovo mirisem prirodu, stvarno nije fer ... :classic_smile:

 

Iako veceras ima prednosti da zvrchci pevaju, a ja imam casu vina, i ujutru mogu da spavam do poslepodne....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...