Jump to content

Fantasy 19/20


nlavrnja

Koja liga?  

24 members have voted

  1. 1. Koja liga?



Recommended Posts

19 hours ago, nlavrnja said:

 

Svaka cast kojom brzinom ste mi svi poslali mejlove 🙂 Ali ispostavilo se da ne treba 😄 Sem sto mi je potvrda da igrate.

 

Poslao sam svima na PM ime lige i kod za ulazak, ko nije dobio PM ili ne moze da udje u ligu neka mi pise PM, pa cu ga onda zvati preko maila.

 

Draft je podesen na 19:15 sutra (malo da pomognemo clutchu), ako treba jos malo mrdanja (intervali su na 15 min) pisite. Pikiranje traje 60 sec, jos od opcija ima 30 (ovo je bas premalo) i 90 (mislim da je predugo).


Ja sam trazio u 19h a sad moram da molim da se jos malo pomeri :classic_biggrin:
Trebalo je da imam neki pregled u 20h pa mi prebacili u 19h, ako moze jos malo da se pomeri unapred bilo bi lepo. Ako ne nema veze, zakasnicu valjda samo malo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Sastavi shortlistu. Ako imas neki problem, odabrace ti AI sam igraca koji ti je top na shortlisti u tom trenutku.

 

Razlika je u tome sto se u ovoj "mojoj" racunaju svi poeni, tako da nece uticati to sto ce neko bataliti na pola sezone, a dva tima usrati da imaju walkover protiv njega i da sa 100-150 bodova manje u apsolutnom iznosu osvoje H2H ligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Drakaris said:

Moze onda u 20:15-20:30, da moze Nakamura da odradi draft do 22h, a i Ridjis da stigne sa pregleda, a clutch da ne bude u zurbi 😄 . Mada sumnjam da ce ceo draft da traje vise od 40 minuta. 

Što se mene tice može u 20 i 15. Da ne žurim gajbi. Ako se svi slažu. 

 

Javite do 18h koji je konačni termin. 

Link to comment
Share on other sites

Kako si ih poredjao, tako ce da ih draftuje. Uvek ce ti draftovati najbolje plasiranog slobodnog igraca sa watch liste na otvorenim pozicijama (recimo, lupam Lucas Moura ti je na watch listi prvi u tom trenutku, ali si vec odabrao 5 veznjaka, pa ti prelazi na sledeceg na slobodnoj poziciji)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...