Jump to content

Fantasy 19/20


nlavrnja

Koja liga?  

24 members have voted

  1. 1. Koja liga?



Recommended Posts

16 minutes ago, Zvezdinho said:

Klasicna liga sa draftom nema nikakvog smisla.

 

Jedino ima smisla. Nije ti ovo NBA.

 

Evo ti i plasticno - da bi igrao H2H ligu treba ti bar 12 ekipa, posto se igra 38 utakmica u sezoni.

 

Sa 12 ekipa u H2H ligi imas neupotrebljive igrace u timu, jer 12x15=180 a u svakom kolu startuje 220 igraca. Imas igrace koji su manje-vise neupotrebljivi za fantazi, cak i u top ekipama i ako igraju, tipa Matic, Jorginjo, cak i da ne racunamo golmane svako ce imati nekoga ko retko igra, ako i uopste. Sa 14/16 ili ne daj boze 20 postaje neigrivo potpuno.

 

Ako imas manje ekipa, recimo 8, sto je meni optimalno, glupo je igrati protiv nekih timova pet puta u sezoni, moze da te usere da igras protiv nekoga ko ti bas odgovara po konfiguraciji tima ili je batalio i tako dobijas nefer prednost.

 

 

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Prelazni rok traje do cetvrtka u 18:00. Ne znam da li ste cekali kraj prelaznog roka prosle godine, ali je verovatno bolje draft odraditi ili u cetvrtak uvece ili u petak u toku dana. Prva utakmica je u 9, znaci moze da prodje i petak popodne, tipa 5 ili 6 sati. Inace, ako ima mesta, ja bih pre igrao H2H.

Link to comment
Share on other sites

Ok, moze da se napravi lista ljudi koji bi igrali draft H2H i draft obicnu, kako bismo to odradili na vreme. Mozemo da se prijavljujemo ovde, pa da vidimo da li ima smisla uopste igrati obicnu koju ja hocu, ako nema dovoljno ljudi onda nista.

 

Sto se tice regularne lige, samo treba neko da napravii da ostavi ovde kod, to nije problem uopste.

 

Znaci prijava za draft obicnu ligu:

 

1. McLeod

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, LayupFromTheMidget said:

😕

fake news imam SP(ili ep) u Basketu! Tu sada @uini brani titulu

surova dominacija je to bila na spanskom sajtu bejah i u top 50 globalno.

Ali da gateway sam do titule 😢😢😢

igram h2h sada imam sk tako da ste gotovi, ziveo ex kopernikus sada supernova !

igramo i ove godine fantasy sp na spanskom sajtu?

Link to comment
Share on other sites

1. @delgado

2. @vladaboss90

3. @Contador54

4. @mr clutch

5. @nlavrnja

6. @Ridji

7. @LayupFromTheMidget
8. @Dovla

9. @Mile1

10. @Drakaris

11. @Shunsuke Nakamura

12. @Doorn (javio mi se na pm)

 

Ako se ne varam, ovo su svi ucesnici, nek mi ljudi na pm posalju mail da mogu da im posaljem invite, to ce taman biti potvrda da igraju (ako neko ispali smanjujemo na 10 ucesnika), pa da pravim ligu, a draft moze u cetvrtak u 20 h?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...