Jump to content

Fantasy 19/20


nlavrnja

Koja liga?  

24 members have voted

  1. 1. Koja liga?



Recommended Posts

Prošle sezone je fantasy draft h2h bio najneizvesniji I najzanimljiviji do sada. Nzm zašto bi menjali koncept lige. Koliko znam postoji i b92 PL fantasy liga koja je sa klasičnim pravilima, pa kome se ne sviđa draft h2h može tamo da učestvuje u igri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pricao sam vam prosle godine, H2H nema smisla bukvalno u fudbalu, za kosarku je drugacije, jer se poeni menjaju na vise nacina i timovi nisu manje-vise uklesani u kamen kao ovde (sto vise ekipa ima u ligi, to ces manje menjati tim, bar ove glavne igrace koje uspes da uzmes).

 

Ako hocete obican draft prikljucicu se, H2H me ne zanima.

Link to comment
Share on other sites

Ništa da stavimo na glasanje pa onako kako se izglasa... Ili da napravimo sve tri varijante pa neka svako igra onu koja mu odgovara. 

Meni je najveca draz fantasy H2H, bas zbog toga sto mozes da izgubis i odlicnom partijom ali i da pobedis nekom bednom predstavom tvojih igraca. To mi je pribliznije realnom sportu i takmicenju. Bitno je samo da bude posteno u smislu da svi ucesnici redovno postavljaju tim, da ne bude onih koji odustanu. 
 

Link to comment
Share on other sites

Ok, razumem, ali sa druge strane - previse je random. Zamisli da je meni sad povredjen lupam Kejn i igram protiv tebe koji imas jak tim i treba mi pobeda, i da ga prodam za nekog dunstera i unakazim se do kraja. Ili recimo tu dam walkover, a onda u sledecoj kad napravim super tim desi se da svi favoriti izduvaju, a moj protivnik pobedi jer mu je igrac koji nikad ne igra usao sa klupe i dao gol.

 

Po mom misljenju, jednostavno je glupo i u pitanju je bas cista sreca, pogotovo ako ima veci broj ucesnika.

 

Inace, zbog broja igraca je 10 timova neka gornja granica igrivosti, sve pre toga je tesko izvodljivo.

Link to comment
Share on other sites

Drugo, ne vidim razlog da se ne odrade dva drafta, jedan za obicnu, drugi za H2H, pa ko hoce nesto da igra neka igra.

I ovako ti ne treba vise od 15 minuta nedeljno da se odradi sve sto treba pa da igras 10 liga, ako pratis Premijer Ligu razume se.

Link to comment
Share on other sites

Onda neka se naprave i klasična liga sa draftom i h2h draft liga . Mogli bi da se prebroje učesnici i da se zakaže draft, pošto devetog avgusta počinje PL. 

 

Predložite datum za draft. Meni nedelja odg, ali ne znam da li možemo svi da se iskupimo do nedelje? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...