Jump to content

Fantasy 19/20


nlavrnja

Koja liga?  

24 members have voted

  1. 1. Koja liga?



Recommended Posts

Svakako je bolje da igra, dva kola nisu nista. Nije delgado toliko u losijoj situaciji od mene i slicnih meni na kraju krajeva, ipak ima nekoliko vrsnih igraca - Salah, Son, Eriksen, Ali. Ima sta da se pokupi na FA.

 

Edit:

Evo, cak sam mu ja i poslao trejd ponudu da dobije golmana koji igra 😄 

Edited by vladaboss90
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drakaris said:

Hahaha, to si rekao odmah posle odigranog kola sa Delgadom 😄

Ne. Igrao sam u prvom kolu protiv delgada.

5 minutes ago, vladaboss90 said:

Svakako je bolje da igra, dva kola nisu nista. Nije delgado toliko u losijoj situaciji od mene i slicnih meni na kraju krajeva, ipak ima nekoliko vrsnih igraca - Salah, Son, Eriksen, Ali. Ima sta da se pokupi na FA.

 

Edit:

Evo, cak sam mu ja i poslao trejd ponudu da dobije golmana koji igra 😄 

Dobrog spica na FA je tesko naci, ali slobodnih dobrih veznih ima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa i moja ekipa je izuzetno retardirano autisticna ali jbg mora da se bore, skinuo sam Cancela i sada imam 4 slepca iz Sitija koja nemaju produkciju.

 

Pa da, to i kazem. Delgado cak ima i dobru osnovu sa ovom cetvorkom. A ako ne verujes i hoces da trejdujes Cancela, dam ti bilo koga iz odbrane. Ili dva za dva, dodam i Barnsa za Jotu ili Halera.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vladaboss90 said:

Svakako je bolje da igra, dva kola nisu nista. Nije delgado toliko u losijoj situaciji od mene i slicnih meni na kraju krajeva, ipak ima nekoliko vrsnih igraca - Salah, Son, Eriksen, Ali. Ima sta da se pokupi na FA.

 

Naravno da je bolje da promeni ako hoce da igra do kraja sezone, ali glupo je da promeni sad pa da opet mesec dana nista ne pipa, pa opet jednom promeni pa opet dugo ne update-uje. 
Najbolje bi bilo da redovno igra, ja sam samo komentarisao jer ni za prvo kolo nije bilo nikakve promene, kad bi trebalo da se ocekuje da postoji kakva takva motivacija

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Puki naredna tri kola, gol maksimum, ako i toliko, najvise zbog ne tako dobre odbrane Vest Hema. Celzi, Vest Hem i onda Siti. Isplati ga se uzeti posle petog kola, lagan raspored. 

Razmisljam se izmedju Rasforda i Marsijala. Ako Rasford bude bio na penalima umesto Pogbe, uzimam njega. 

 

Zveki dobar i u Premijer ligi, prvi na tabeli 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drakaris said:

Tesko izvojevana pobeda 28-24. Liga se osvaja na malim utakmicama.

 

Matic ispustio pobedu protiv Vlade golom Jimeneza iz penala u 95 minutu :D. Jos uvek ceka na svoju prvu pobedu u prvenstvu. 

 

Bilo je cupavo :bravo:sad samo Lakazete da postane standardan i krece dominacija...

 

26 minutes ago, Zvezdinho said:

Propast, Totenhem me unakazio, Kejn kapiten. Nisu mogli sugavi Njukasl da pobede. Kejn ide out nakon ovog kola.

 

I mene, odlicno kolo sam imao, a njega sam ubacio specijalno da bih ga stavio za kapitena...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...