Jump to content

Opšte diskusije


Borko

Recommended Posts

Nisam siguran koliko je pouzdana informacija ali procitah da ce se mecevi iz Laver Cupa racunati za H2H i ne samo to vec ce se mecevi iz prethodna dva izdanja racunati u H2H. Koji fail i obezvredjivanje zvanicnih ATP turnira. Bukvalno ne znam kada sam cuo gluplju odluku, naravno ako je istina ,a ne neki trac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sramotna odluka... bukvalno pisanje po svima ali kad znamo ko je sve ukljucen u organizaciju tog eventa sve je mnogo jasnije.

Ali dobro, da se povuce ova trojka pa ce se ovaj dosadni sport i vratiti u svoju nebitnost u narednim decenijama a prava prenosa raznih kupova ce se dobijati gratis uz kupljena prava neke turske serije.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je jasno da se nesto slicno moglo ocekivati nakon nedavne objave ATPa da je sklopio Ugovor sa LC po kome on postaje deo ATPa , da mu ustupa/prodaje deo svojih resursa , kao sto su sudije. zvanicni fizioterapeuti ATPa, deo tehnologije

S.Fraser iz londonskog The Timesa je juce pisao u The Slice odeljku/subscribe/  da je zvanicno lice iz ATP potvrdilo navode.

.Prvobitno se mislilo da je greska na sajtu kada pojavio h2h izmedju Nadala i Isnera u kome John ima jednu pobedu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne  tvrdim , ali od necega se mora  krenuti. Ko je pre dve tri godine kada je poceo da se odrzava mogao pretposaviti da ce ovo desiti, vrv malo ko sem menadzerskog tima LC..

 Aktuelna su razna zezanja  na snm koje sve egzibicione meceve treba racunati u h2h. koje exo proglasiti Slamovima😀

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2019 at 6:12 PM, Keira said:

... h2h ovde manje bitan vec broj pobeda , osvojenih titula.. 

Connors je isuvise dugo vlasnik rekorda a i on je igrao mnogobrojne manje znacajne turnire..

 

https://www.tennismagazin.de/news/roger-federer-jimmy-connors-rekord-atp-laver-cup/

U sustini u teniskim medijima malo se pise o ovom presedanu za sada,  bez namere da se sagleda i sira slika , uticaj na buducnost takmicenja na Touru, niti eventualno  preispita  odluka ATP .

 

Link to comment
Share on other sites

Ne HC je od pre par godina  ITF takmicenje , ni sada na ATP sajtu nema , od ove godine , niti od ranijih godina. LC je postao deo ATP pre mesec ili dva..Format je drugaciji  u odnosu na postojeci, odlucujuci set je super TB

h2h je bitan u smislu racunanja w/l. 

Link to comment
Share on other sites

Na krstarenju s familijom ( imam i ja dušu) :classic_biggrin:
Najiskrenije ... laknulo mi je! [emoji3]

Ne samo sto si se provodila na otvorenom morETu - i to mi je drago - vec sto te nismo, tacnije sto te ovaj pdf nije izgubio. :)

Ne znam sta i cije skrabanje je teta Gocu pogodilo pa je digla ruke od pisanja, to sam propustio, ali ne i njen poslednji upis, pa sam pomislio na konto istog, da si mozda i ti izgubila strpljenje i digla ruke, kao sto si cini mi se vec jednom pri samom kraju starog foruma uradila?

U svakom slucaju, welcome back, pa da i #16 pojurimo, proslavimo i zajedno iskomentarisemo. [emoji6]
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...