Jump to content

PRC - Kina - gigant u usponu ili copycat


Kronostime

Recommended Posts

Kada je Širak izjavio da su Srbi narod bez vere i zakona, ja sam znao bolje od njega da to nije tačno. Što bih sada ozbiljno uzimao Makrona kada priča o Kini? Ima on valjda svoje muslimane pa neka se bavi njima, ne kineskim.

Edited by Yoyogi
Ispravka: Širak, ne Miteran
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Yoyogi said:

Kada je Miteran izjavio da su Srbi narod bez vere i zakona, ja sam znao bolje od njega da to nije tačno. Što bih sada ozbiljno uzimao Makrona kada priča o Kini? Ima on valjda svoje muslimane pa neka se bavi njima, ne kineskim.

 

Zar nije Širak to pricao? Mislim da je Miteran bio naklonjen Srbiji.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Francuska, Amerika i Engleska su se verovatno oglasile da se besplatno umile svojoj muslimanskoj populaciji a da za njih ne mrdnu prstom. Retorika za Kinu ih ništa ne košta a kao fol pokazuju neku brigu. Eto, brinu oni a Kina neće da sluša, jebiga.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Klotzen said:

Čudno kako ono što se koliko par stranica ranije zameralo SAD podržava kod Kine 🙂

 

Ne nego se previđa Guantanamo i Abu Graib pa sva svetla na Kinu kao da ona upravo to izmišla i prva na svetu primenjuje. Sigurno da se to komentariše kada se sazna ali ne sa padanjem u fras i kao da je to nečuveno i nikada pre viđeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/15/2019 at 7:17 PM, Hamilton said:

Lepo Bohumilo skoluje i to besplatno (nauicio sam i ja nesto upravo) ali dzaba kad se to ne podudara sa paralelnim univerzumom yoyogi brigade. 
 

@bohumilo hvala ti za ove postove. ZAISTA sam nesto novo naucio. Alal vera. 

 

Bolje Yoyogi brigada nego glupava Hamilton brigada.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Eddard said:

Bane, ne zajebavaj, pojedinačni primeri ne vode nigde. Isto tako bih ja mogao za ovo:

 

https://eu.usatoday.com/story/news/2018/11/15/ntsb-miami-bridge-collapse-design-errors/2012020002/

 

da kažem - tako je kad gradi Amerikanac, ali neću jer bi to bilo netačno.

Pa nije bas sporadican slucaj: to im je vec treci - cetvrti akcident samo u a

Sihanoukvillu! Samo u zadnjih mozda oko godine dana. 

Isto tako u Boru im puko kran! Ajde - kran manje vise, ali kad sam procitao da im je pre 6 meseci puko damper na pola (na kriveljskom kopu)!!!! 

Nikad pre toga nisam cuo za tako nesto ...

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Darth Bane said:

Ajde - kran manje vise, ali kad sam procitao da im je pre 6 meseci puko damper na pola (na kriveljskom kopu)!!!! 

Nikad pre toga nisam cuo za tako nesto ...

Jel damper bio kanadski, beloruski ili kineski ? Da nije onaj što su radnici u Boru sastavili od više neupotrebljavanih. Jel vozač bio Srbin ili Kinez ? Zašto je puk'o na pola. Jel bio tehnički ispravan, da nije bio pretovaren ili je prebrzo vozio. Njemu je ograničenje na 40 km/h. Kakve veze ima uopšte.

Nikad pre nisi čuo za tako nešto ? Izučavao si eksploataciju rude i jalovine na površinskim  kopovima ?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Constantin said:

Jel damper bio kanadski, beloruski ili kineski ? Da nije onaj što su radnici u Boru sastavili od više neupotrebljavanih. Jel vozač bio Srbin ili Kinez ? Zašto je puk'o na pola. Jel bio tehnički ispravan, da nije bio pretovaren ili je prebrzo vozio. Njemu je ograničenje na 40 km/h. Kakve veze ima uopšte.

Nikad pre nisi čuo za tako nešto ? Izučavao si eksploataciju rude i jalovine na površinskim  kopovima ?

Prvi put se to desilo kada su ga preuzeli Kunezi. U tome he sustina. 

A zasto je pokao? Pa verovatno jer je bio pretovaren. 

Pokusavaju da zajebu i fizicke zakone. Ali nece to bas tako lako ... malo je zajebano. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...