Jump to content

UK: After Brexit


McCarthy

Recommended Posts

1 minute ago, Plavi Golub said:

 


Ako je to tebi normalno i OK, sve u redu.  Meni nije. Sta cu, zadrta sam. 

 

naravno da je sve u redu, iako nije, jer nisi razumela sta meni nije normalno...nije mi normalno da se uzrujavam oko necega na sta nikako ne mogu da uticem, posebno oko ovog voditelja i glumca i tog nastupa, to bi trebalo da bude zabava a ne da ljudi cupaju kosu i placu ... zaista ne brini toliko

 

sad ispade ti zadrta ja moderna...ma kakvi, samo drugaciji odnos ostrascenosti prema slucajevima...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Mama_mia said:

 

naravno da je sve u redu, iako nije, jer nisi razumela sta meni nije normalno...nije mi normalno da se uzrujavam oko necega na sta nikako ne mogu da uticem, posebno oko ovog voditelja i glumca i tog nastupa, to bi trebalo da bude zabava a ne da ljudi cupaju kosu i placu ... zaista ne brini toliko

 

sad ispade ti zadrta ja moderna...ma kakvi, samo drugaciji odnos ostrascenosti prema slucajevima...


Ako svratis malo na Vox videces da ga je za egzamplar politike uzeo jedan primerak koji uobrazava da je opozicija u Srbiji. A otprilike je principijelan kao i ovaj. 


A svakako svako ima svoj odnos i izbor prema cemu ce biti ostracen, a prema cemu lezeran. Sve nas zivot i licna iskustva formiraju na razlicite nacine. 

 

Aspekt zabave iz videa mi je prosao onako pored.

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mama_mia said:

 

pa to se uci, vezba, trenira...

 

isparafraziracu - srbi patetisu, a hungari se vesele...od toga pocnes :classic_smile:


Mislis, pateticna sam umesto da pronadjem elemente zabave i humora  u svemu tome? Always look on the bright side of life.


U krivu si, iz mog ugla. Ali, ajde da ne trolujemo temu i da ti ne kvarim zabavu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobro sad i ti, ne zajebavaj. I meme je način da se izrazi određeni stav, tebi može biti glup, ali u ovom slučaju meni nije. Ako pretpostavimo da je to istina, što se ne bi raspravljalo o tome kakve posledice ima Bregzit na putovanja iz/u UK? Ja zaista verujem da ogroman broj ljudi u UK nije ni znao i da i dalje ne zna za šta je glasao, tj. šta taj Bregzit zaista donosi i odnosi, već je pao na populističku priču o poljskim radnicima koji kradu radna mesta i zloj EU koja samo uzima pare... kao i uostalom veliki broj ljudi koji je pre 5 godina glasao za Trumpa. 

Edited by Eddard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aha, baš me interesuje koja će to lokalna Elisabeth da preuzme posao čistačice u nekom hotelu i za koje pare... Osim ako se “stop the immigration” ne odnosi samo na Poljake i ostale evropljane, dok će Commonwealth imigranti iz Indije i Bangladeša biti rado vidjeni i dobijati plate kao Elisabeth... jedino što se slažem je da engleski mora da se zna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Eddard said:

Aha, baš me interesuje koja će to lokalna Elisabeth da preuzme posao čistačice u nekom hotelu i za koje pare... Osim ako se “stop the immigration” ne odnosi samo na Poljake i ostale evropljane, dok će Commonwealth imigranti iz Indije i Bangladeša biti rado vidjeni i dobijati plate kao Elisabeth... jedino što se slažem je da engleski mora da se zna.

 

Koliko sam razumeo uvode potpuno isti sistem koji vec decenijama imaju Australija i Kanada. Nista novo. Ovde ne fali ni cistaca, ni cistacica. Doduse, imam neku ideju ko vise nece moci uci. Ne mislim da su Poljaci :s_d:. Zapravo, oni ne mogu ni u Poljsku. Ni kod mene u kucu ne moze ko hoce, samo koga ja pustim. I niko ne moze da mi kaze "e, ovog moras da pustis". Nista ja ne moram. Meni je to skroz normalno, naopako da je drugacije.

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Hamać:

 

Speaker cheered for celebrating Hamas attack at hard-left event alongside Labour conference

 

...She said she was “proud to be speaking at such an historic moment”, adding that “our Palestinian resistance has once again taken the failed Zionist entity by surprise and has declared enough is enough”....

 

...i Hezbolać:

 

Jeremy Corbyn refuses to condemn Hamas after militant group carries out deadly attack on Israel

 

Jeremy Corbyn has refused to condemn Hamas after militants stormed settlements in southern Israel, killing and taking hostage both soldiers and civilians in a surprise attack.

The former Labour leader said “all attacks are wrong” and repeated his call for an end to Israel’s occupation of Palestine. “Which, of course, is fundamentally the background to the whole issue,” Mr Corbyn said.

 

Jedno od najboljih nasleđa Borisa Džonsona je to šte je ovakve zlikovačke njuške raskupusao na onim izborima i omogućio da najsmrdljivije smeće bude iznešeno, da vazduh bude makar malo svežiji i čistiji.

Edited by bohumilo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...