Jump to content

70's


noćna frajla

Recommended Posts

On 9/28/2019 at 5:47 PM, fancy said:

Religiozno smo čekali ovo na rođendanima i školskim partyjima, bila je to baš badass stvar za nas klince...

 

Specijalno sirena na pocetku :classic_biggrin:

 

On 9/28/2019 at 5:47 PM, fancy said:

And there was no sound at all
But the clock upon the wall...
emoji33.png
 

 


Sent from my SM-N950F using...
 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sirene iz TNCD su se slavno vratile tamo negde 1997 kad su bili protesti bukom protiv TV Dnevnika...kad sam svako veče u pola 8 kombinovao sa svog prozora iste + Cop Killer (Body Count) + Fuck Da Police (NWA)...odšrafljeno na 11 [emoji123][emoji123][emoji123]

 

Inače...

 

 

Buzzcocks - Ever Fallen in Love ... 

 

Ono što malo ljudi zna je da je ovu punk ljubavnu himnu Shelley napisao o - muškarcu, prijatelju sa kojim je tad živeo (Francis Cookson) i bio zaljubljen u njega [emoji2]

Sâm naslov je parafraza dijaloga iz mjuzikla Guys and Dolls (Marlon Brando) [emoji106]

 

Kad smo kod Pete Shelley-a, dosta otvoreniji je tekstualno (na tu temu) bio u solo singlu Homosapien, par godina kasnije. [emoji6]

 

Buzzcocks, baš na drugom albumu Love Bites, obeležiše moju prvu, klinačku ljubav upravo sa Ever Fallen in Love i Steve Diggle-ovom Love Is Lies:

 

 

I dalje oboje volimo Buzzcocks [emoji16]

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao za tu verziju. Imam 5 CDja sa punk obradama poznatih pesama (iz 2004.). otuda znam za ovu verziju od Ramonz77.

 

Ma čuda živa na tim CD. Maltene šlageri (kao na primer Country Road Take Me Home ili Hotel California) urađeni do pankerske besvesti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...