Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

13 hours ago, DonJuan said:

Ja Pink iz estetskih razloga ne gledam.

Mislim da ovde lezi deo problema. Tebi i svima ostalima koji nisu sigurni u urgentnost skidanja ove pošasti sa vlasti predlazem da nedelju dana malo gledate kako izgledaju jutarnji programi na Pinku i Happy-u, kao i da pratite naslovne strane Informera, Alo-a i Srpskog Telegrafa. 

Pored toga što uništavaju sve čega se dohvate naprednjaci svesno kreiraju jedno užasno javno mnjenje. 

U medijima koje sam gore naveo Srbiji konstatno preti rat od Šiptara i muslimana, ceo svet kuje zavere protiv nas, zemlja je ravna, a pederi su krivi za poplave. Promovišu se najgori kič neukus i mizoginija, a porodicu one nesrećne ubijene pevačice razvlače svuda i igraju se CSI-a kad kod je zgodno skrenuti pažnju sa neke druge teme. 

Ljudi koji konzumiraju te sadržaje su roditelji i babe i dede koji odgajaju neku decu. Ta deca treba da grade neko buduće društvo u Srbiji i to će takođe biti zaostavština Vučićeve vladavine. 

 

Edited by nemanjaol
  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Doc Holiday said:

 Samo nemoj da negiras da su to njegove novine

 te novine cita veoma veliki broj ljudi.... realno zato su i najeftinije... mozda cak i ispod ekonomskog nivoa... sve ne bi li ih raja citala... i samim tim ispirala mozak...
   A kako ces reci za PINK ?  I one se prosipaju sa antiEU stavovima....  to je televizija sa nacionalnom frekvencijom... i gleda je veliki broj ljudi...

Dobro, da kazemo da je Vucic samo deklarativno za EU. Ali, evo ivoda iz programa politicke partije Dveri, ciji je predsednik Bosko Obradovic, jedan od lidera Saveza za Srbiju , te alternative koja se nudi:

"ВАН ЕУ И У САВЕЗ СА РУСИЈОM

Ван ЕУ и у савез са Русијом

This од 15 година налазимо се на погубном путу у ЕУ по сваку националну цену. За то време смо изгубили преко пола милиона грађана, уништена нам је производња и економија, а Србија је постала економска и политичка колонија оних који су нас бомбардовали 1999. године. На том ЕУ-ћорсокаку од нас се захтева и правно признање Косова, дозвола увоза ГМО хране, увођење санкција Русији и улазак у НАТО, затим растурање породице и предаја последњих природних и привредних ресурса… У ЕУ нећемо ући још најмање 10 година, а питање је да ли ће ЕУ тада и постојати. Шта ће Двери урадити?

 Прекид пута у ЕУ

ЕУскептицизам у земљама ЕУ

Европа нација

Русија - спољнополитички партнер Поништити Бриселски споразум

Преговоре о Косову вратити у СБ УН

Покрени се Србине, за живот Србије! "

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Darth Bane said:

Dobro, da kazemo da je Vucic samo deklarativno za EU.

🤣 🤣🤣

Znaci kljucni problem, koji povlaci sve ostale probleme, glavna stavka u njegovom spoljno i unutrasnjem politickom programu, ono zbog cega mi raspravljamo, zbog cega uporedjujemo i satanizujemo alternativu, stavka oko koje se vrti njegova nazovi politika, posto on politiku nema, stavka kroz koju je dosao na vlast i obezbedio podrsku zapada je LAŽ.

I ti na tu laz apsolutnog vlastodrsca, kazes dobro, kazes nema veze, kazes ali!

I prelazis preko toga, nastavljajuci da kritikujes negovu alternativu, koja iskreno kaze da nije za ono za sta on lazno kaze da jeste.

Unreal 🙃

Edited by The Walking Dravot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, The Walking Dravot said:

Informer nisu novine. Potrazi definiciju novina.

A uvid u realnu drzavnu politiku, za ljude koji imaju sposobnost da promisljaju i analiziraju, nalazi se u pracenju razlicitih sadrzaja i svih dostupnih informacija.

Ključ je u boldovanom. Takvih je među Srbijuksima veoma malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, The Walking Dravot said:

🤣 🤣🤣

Znaci kljucni problem, koji povlaci sve ostale probleme, glavna stavka u njegovom spoljno i unutrasnjem politickom programu, ono zbog cega mi raspravljamo, zbog cega uporedjujemo i satanizujemo alternativu, stavka oko koje se vrti njegova nazovi politika, posto on politiku nema, stavka kroz koju je dosao na vlast i obezbedio podrsku zapada je LAŽ.

I ti na tu laz apsolutnog vlastodrsca, kazes dobro, kazes nema veze, kazes ali!

I prelazis preko toga, nastavljajuci da kritikujes negovu alternativu, koja iskreno kaze da nije za ono za sta on lazno kaze da jeste.

Unreal 🙃

Dobro, ali jesi li ti za Srbiju u EU ili nisi?

Jer, kad Vucic kaze da je za Srbiju u EU, vi kazate da on laze, da nije iskreno za EU. Kada jedan od lidera alternative koja se nudi , otvoreno kaze (tj. u programu njegove stranke pise) izricito da je za Srbiju van EU, onda je to OK. 

Pa dobro, onda vi koji podrzavate Savez za Srbiju (ili u sirem smislu : vi koji ste protiv Vucica) jeste li za put Srbije u EU ili niste? Odlucite se vec jednom. 

Dakle , trazi se jednostavan odgovor. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darth Bane said:

Dobro, ali jesi li ti za Srbiju u EU ili nisi?

Jer, kad Vucic kaze da je za Srbiju u EU, vi kazate da on laze, da nije iskreno za EU. Kada jedan od lidera alternative koja se nudi , otvoreno kaze (tj. u programu njegove stranke pise) izricito da je za Srbiju van EU, onda je to OK. 

Pa dobro, onda vi koji podrzavate Savez za Srbiju (ili u sirem smislu : vi koji ste protiv Vucica) jeste li za put Srbije u EU ili niste? Odlucite se vec jednom. 

Dakle , trazi se jednostavan odgovor. 

Srbija mora, na prvom mestu, da resi gomilu svojih unutrasnjih problema - pa tek onda da razmislja da li u EU ili ne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darth Bane said:

O kakvoj dubini i sustini ti govoris, kada se ja u svojoj diskusiji pozivam cinjenicama: npr. rezultate izbora, istrazivanja javnog mnjenja i broj ucesnika na protestima! To su cinjenice. Sve ostalo je bazirano na spekulacijama. Sta bi bilo kad bi bilo! Sve i da ste recimo u pravu oko korupcije, trulim institucijama i sl. ocigledno je da vecina naroda ne ide na proteste, vec si gleda svoj posao i - opet glasa za Vucica. 

Znam ja sta vi hocete, ali jednostavno nemate politicku snagu za to. Vecina gradjana ili podrzava ovu vlast, iz raznoraznih razloga, ili je potpuno indiferentna. 

Dobro bre Bane, "rezultat izbora" ti je cinjenica (wtf). Da li ti uopste citas sta ti drugi ljudi pisu ili onako po utabanoj semi samo stancas postove?

"Opet glasa za Vucica" - mhm, moras bas debelu crnu kesu na glavu da navuces da ne vidis kako se glasa i sta se radi pre i posle izbora, naravno i za vreme izbora. 

Nego prosto i jednostavno pitanje: "Znam ja sta vi hocete" tebe isto grupise negde (recimo u tu vecinu koju silno zelis da vidis) ili stvarno verujes u sta pricas (iako Kinik nije ovde)?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, The Walking Dravot said:

Mogu ja tebi da dam stotine linkova i da kazem citaj.

Pitam te da mi kazes konkretne stvari zbog kojih Djilasa treba lustrirati.

Zbog malverzacija sa Multicom grupom dok je bio gradonacelnik Beograda. 

Odakle mu 24.5 miliona evra? Vila na Senjaku vrednosti 1 milion evra ; stan naxVracaru vrednosti 700 000 evra? I jos sto-sta. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Darth Bane said:

 

Jer, kad Vucic kaze

Sve sto Vucic kaze veliki procenat slaze....  Vucic kaze nece na penzionere.... pa ih osine 10% , Vucic kaze nema takse na RTS.... pa ga osine... doduse preimenuje...   Vucic kaze Vozom od Panceva do Beograda za 20 min... pa voza uopste i nema... hoces jos ????

  Vucic samo kaze da je za EU....  a onda objasni zasto njegovi mediji non stop spinuju antiEU stavove ???   Zasto recimo kad razgovaras sa ljudima ( veruj mi ja razgovaram dosta)  svi Vucicevci su antiEU raspolozeni...  dok npr kod onih koji su protiv Vucica imas i jednih i drugih....   mozes li to objasniti

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...