Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Bacih malo pogled na twiter nalog ove Dojebilke, nije mi jasno kako je u interesu narodu sto se ona i Radule fotkaju i meet-upuju

po Njujorskim kafanama. Uz to klasican Pink recnik. Zvanicno nam je razjebena opozicija skroz ako su ovo njeni predstavnici, svako gleda svoje sitne interese.

Bukvalno ce Vucic vladati doveka ukoliko ga zapad ne otera ili ako se Novak Djokovic kojim slucajem ne kandiduje.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vredni mrav said:

 

Mozda je nesto dokazano u tvojoj glavi. Ja se u to ne mešam. Mene samo pamcenje dobro služi pa se sećam i privatizacija i šećerana i Agro banke i RBV-a i pun kurac drugih stvari. 

 

Za Đilasa baš nikad niko nije rekao da je krao sekunde. Mozda ti znas nesto sto mi ne znamo. Verovatno i ne postoji neka zakonska prepreka da njegova firma zakupi reklamni prostor po jednoj ceni, a onda proda po drugoj. Samo je očigledna zloupotreba političke moći i stvaranje monopola. Njegova imperija je pregolema i on jeste poslednja osoba na svetu koja moze da prica o korupciji.

 

Ja nikad nisam ni sumnjao da se u trgovini oruzijem radi sve i svasta isto kao sto mi je potpuno jasno da ogroman procenat javnih nabavki u Srbiji biva pripremljen za nekoga. To ne znaci da cu da podrzim SzS i da zaboravim sta su sve radili. 

 

I meni je muka kad krene relativizacija svega toga pa ti opskurni likovi odjednom postanu neka alternativa Vucicu. Muka mi je kad vidim ko sve kenja o Jutki, a Jutka im 12 godina bio sve i svja u Brusu plus je vezivao i poslanicki mandat sa mestom predsednika opstine. Ili kada kenjaju o namenskoj a boleo ih kurac dok su radnici ginuli a Rados radio za njih. Muka mi je i kad oni koje je boleo kurac za Milana Pantica sada svaki dan pricaju o Milanu Jovanovicu. I mogao bih do sutra ovako.

 

Muka mi je i od mnogih naprednjaka. A tih fazona kako ste vi opozicionari  sposobni a naprednjaci su stoka, ja sam se tih nazi ideja naslusao i gotovo uvek oni koji zastupaju takve stavove i sebe smatraju nekom elitom, su najobicniji infantilni razmazeni i nadobudni q...

U najboljem slucaju pokusavas da izjednacis. Oni su izgubili podrsku bas zbog takvih stvari. Ovi su nastavili u istom ritmom i jos upgrade uradili. Ubistvo Ivanovica, paljenje kuca, ne treba zaboraviti Pantica ali ni Curuviju,a ni stanove koje su dobili za vreme bombarodvanja, ne treba ni taj deo zaboraviti kad su ratovali sa svima i uvedene nam sankcije i sjeban ceo sistem.

 

Trivan, Sapic, Mali, Knezevic, Jovanov, Canak, Ceda,  Ilic, Ljajic, Dinkic, Zorana..pa cela vlada mu iz DOS-a ili DS-a ...Pa Gojkovic je u NS osudjena da je izjebala grad za 4m evra ali je za mnogo vise.

 

Svakog sto znam iz sns,licno ja..pa to moze svasta da se isprica, a oni su nivo deset ispod.  Znaci ti si zeleo promene, a dobio si jos gore, ali neces one stare ( i ako ti niko  nije napisao da moras uzeti njih ) posto su lopvi itd...

 

Koliko su oni moralno zlo i govna gvori primer ove Ivanoviceve zene. Ljudi koji su ga pljuvali na najgore nacine i satanizovali, oni su joj najbolji drugari. To je taj njihov moralni kodeks. https://www.blic.rs/vesti/hronika/silovao-bivsu-zenu-i-osisao-je-nozem/6zvksen  

 

Najveca manipulacija na koju su svi pali,  jeste da nema boljeg od vucica. Kako se satanizuju Jeremic, Bosko, Marinika ili Lutovac..svi su za dva levela iznad njega. Ova vlada da je vladala pre internet revolucije, potpuno sam siguran da bi vec izbilo neko zesce sranje u zemlji. 

 

Oni su interesna grupa i tesko je drzati toliki broj ljudi zadovoljnih. Kad krene da pada, pasce veoma brzo, kad ce to biti ne znam. 

 

Imao sam tu ''srecu'' da dva puta vidim njihov miting i ti ljudi kao da su izasli iz pecine. Moralno kod njih nema nista i to je poenta, tu su zbog licnog interesa kao i cela stranka. Politika bi trebala da bude da se pomogone drzavi i gradjanima a ne sebi licno. Ako nisi sposban da pomognes sam sebi, kako ces drugima?

 

Sreca im je internet revolucija, pa ljudi zarade lako. Pa im i ne smeta ovaj tezak lopvluk koji se desava u zemlji. Prosto, ako je plata osrednja 500e na netu je to smesna cifra i ako nakrckas1k evra tebe vise nista ne zanima, nazalost je tako. Zato im ovo i prolazi, nece ljudi da se zameraju mafiji.

 

Bude skup,oni dovedu malo ljude sa kapuljacama, ''navijace'' i onda nece vecina da rizikuje nista..

5 minutes ago, Cavani said:

Bacih malo pogled na twiter nalog ove Dojebilke, nije mi jasno kako je u interesu narodu sto se ona i Radule fotkaju i meet-upuju

po Njujorskim kafanama. Uz to klasican Pink recnik. Zvanicno nam je razjebena opozicija skroz ako su ovo njeni predstavnici, svako gleda svoje sitne interese.

Bukvalno ce Vucic vladati doveka ukoliko ga zapad ne otera ili ako se Novak Djokovic kojim slucajem ne kandiduje.

Radule je trojanski konj, kao DSS, Sapic, LSV i LDP ako postoji uopste..Sa sve zavetnicima, parovicem, veljom i levijatanom. Opozicija su ti DS i SzS i bukvalno niko vise.

 

Nije da su oni za sns, ali sujednostavnodobro placeni da rade posao koji rade...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Pavaroti said:

Radule je trojanski konj, kao DSS, Sapic, LSV i LDP ako postoji uopste..Sa sve zavetnicima, parovicem, veljom i levijatanom. Opozicija su ti DS i SzS i bukvalno niko vise.

 

Nije da su oni za sns, ali sujednostavnodobro placeni da rade posao koji rade...

Da, za Raduleta je ocigledno da je konj, trojanski 🙂

Ocigledno je bilo i za Belog i Jankovica, ono je sluzba profi odradila a sto je najcrnje verovatno ce ljudima prodati istu foru ponovo.

Za Cedu je verovatno zaduzena fioka, verovatno i za Sapica obzirom da su hapsili njegovu rodbinu a i muljao je u NBG, Seselj dobija mesecnu apanazu..

Ne mogu jos jedino za Obradovica da provalim da li je trojanac, za Sergeja isto ne znam sta da mislim. Dve budale koje je tesko provaliti.

Uglavnom kupljeno/podmiceno/pripreceno je gro opozicije, a niko novi nece da istupi pa ga razvlace Svinjomer i Mitrovic po ceo dan.

 

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Klotzen said:

 

Aha, znači čovek koji je odgovoarn za propast koja nas je zadesila 90-ih, koji je bio deo tog kriminalnog režima je moralna gromada u odnosu na ove danas u opoziciji. Čovek koji je 2008. promenio ploču za 180 stepeni čime je praktično priznao da je prvih 15 godina karijere 100% lagao građane je odjednom neko merilo iskrenosti ? Čovek kome su dok je bio ministar informisanja ubijali novinare a po njegovom zakonu zatvarali medije je primer odgovornosti ? Druže ovo ti je kao da kritikuješ Vilija Branta zbog sitnih afera i kažeš da je Hitler bio bolji. Ako si ti prešao preko svega toga i tebi je danas Faraon prihvatljiv a ostalih se gadiš to meni govori dosta stvari o tebi. A da si objektivan to sigurno nije jedna od tih jer očigledno za jedne si spreman da "zaboraviš" i prihvatiš ih kao bogove a drugi ti smetaju i kad ćute.

 

Vidiš kako i ti jednim ocima gledas na ubistvo novinara kada se desi pre 2000.  i koliko ti to nije nikakav faktor kada se desi posle 2000. a u oba slucaja istraga je u DOS-ovih 12 godina bila bez ikakvih rezultata i nekako je bas posle 2012. doslo do pomaka. I gle cuda nije AV imao nikakve veze ni sa prvim ni sa drugim slucajem.

 

I o zatvaranju medija imas drugaciji pogled u odnosu na to kada se desavalo. Kriminalni rezim iz 90ih danasnja opozicija je vratila u zivot 2004. a onda i 2008. godine, ali ces ti da kazes kako je za sve odgovoran AV.

 

Promena u politici se desila čim je Šešelj otišao u Hag. I to pre može da se uzme kao pozitivna okolnost, a ne kritika. Naopako da isto covek razmislja sa 25 i sa 40 godina.

 

Poredjenje tipa AV je Hitler, a ovi su sitni prestupnici je toliko glupo da uopste ne vidim potrebu da komentarisem. Kao i ovo za "bogove", klasicno etiketiranje svakoga ko ne misli kao vi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Beonegro said:

Ne kenja se o Jutki, Jutka je zvanično optužen za seksualno uznemiravanje, a vi ga branite. Nisu žuti branili silovatelja u pokušaju. Gnusno je da se takve stvari na ovakav način relativizuju.

Bane brt, ajde prije nego što se uhvatiš u koštac sa tim teškim esencijalnim pitanjima reci ti nama koje željezničke stanice su u Evropi u poslednjih 50 godina iseljene iz centara gradova 😉

 

Ko brani Jutku? Jutka je isti covek i danas i pre 20 godina. Svi znaju sta je radio kako se ponasao ali mu politicki polozaj niko nikad nije ugrozio. Jedina razlika je u tome sto je krajem 2017. usao u SNS. Pre toga je bio u kampanji Jeremica zajedno sa Marijom Lukic koja danas vodi njegovu stranku u Brusu. Bitanga i ološ bio oduvek i oduvek je imao političku zaštitu. 

 

Tako da me zajebi sa tim podmetanjem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Da, za Raduleta je ocigledno da je konj, trojanski 🙂

Ocigledno je bilo i za Belog i Jankovica, ono je sluzba profi odradila a sto je najcrnje verovatno ce ljudima prodati istu foru ponovo.

Za Cedu je verovatno zaduzena fioka, verovatno i za Sapica obzirom da su hapsili njegovu rodbinu a i muljao je u NBG, Seselj dobija mesecnu apanazu..

Ne mogu jos jedino za Obradovica da provalim da li je trojanac, za Sergeja isto ne znam sta da mislim. Dve budale koje je tesko provaliti.

Uglavnom kupljeno/podmiceno/pripreceno je gro opozicije, a niko novi nece da istupi pa ga razvlace Svinjomer i Mitrovic po ceo dan.

 

 

Samo mu Djilas nije trojanski konj, a bio predsednik KSS 4 godine, hvalio BgH2O, hvalio arapske investicije, hvalio Briselski sporazum... Jeremic hvalio Vladu dok nije dobio podrsku za UN, nudio se da bude SNS predsednicki kandidat... ali ne oni su prava opozicija. 

 

U opoziciji jedino vredi veci deo DS-a koji je protiv Lutovca i videcemo da li ce se oni izboriti protiv gasenja DS-a od strane Đilasa. Videcmeo kako ce Comic, Jerkov, Vuckovic i ostali da se izbore sa eksplicitnim pretnjama koje dobijaju.

 

SMS cine jako pristojni ljudi ali ih je jako malo. Šapic ima dobar pristup iako mi njegova politika nije bliska, cim vidim da neko u nazivu ima pridev "patriotski" odmah mi se kenja.

 

Bojan Djuric i Marko Djurisic su isto ljudi koje cenim, dok u PSG mislim da nema pola mozga ukupno i da je Olenek bio mnogo bolja opcija.

 

Iako su ponekad ekstremni ova ekipa oko Jove Bakica (samoodbrana valjda) ima odredjenu tezinu i korisno je da budu prisutni u politickom zivotu.

 

 

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Vidiš kako i ti jednim ocima gledas na ubistvo novinara kada se desi pre 2000.  i koliko ti to nije nikakav faktor kada se desi posle 2000. a u oba slucaja istraga je u DOS-ovih 12 godina bila bez ikakvih rezultata i nekako je bas posle 2012. doslo do pomaka. I gle cuda nije AV imao nikakve veze ni sa prvim ni sa drugim slucajem.

 

I o zatvaranju medija imas drugaciji pogled u odnosu na to kada se desavalo. Kriminalni rezim iz 90ih danasnja opozicija je vratila u zivot 2004. a onda i 2008. godine, ali ces ti da kazes kako je za sve odgovoran AV.

 

Promena u politici se desila čim je Šešelj otišao u Hag. I to pre može da se uzme kao pozitivna okolnost, a ne kritika. Naopako da isto covek razmislja sa 25 i sa 40 godina.

 

Poredjenje tipa AV je Hitler, a ovi su sitni prestupnici je toliko glupo da uopste ne vidim potrebu da komentarisem. Kao i ovo za "bogove", klasicno etiketiranje svakoga ko ne misli kao vi.

 

Kad sam ja branio DOS ili bilo koga ko ima "putera" na glavi ? Nema potrebe da izimšljaš da bi imao makar kakav argument. Naleteo si na nekog ko nema problema da kritikuje i Đilasa i Jeremića za ono za šta su odgovorni. Ali nemam nameru da im namećem indirektnu odgovornost za sve što nije valjalo za vreme vlasti u kojoj su bili. No tebi ne smeta da u stilu Krleta i Faraona za sve iz perioda DS, DSS okrivljuješ Đilasa a onda samo umesto Đilasa počneš da govoriš o opoziciji i na kraju zaključiš da pričaš argumentima. Takvih argumenata bi se i Krle22 postideo 🙂

 

Valjda ti je jasno da je najgori kadar i DS i DSS danas u SNS, i da nastavljaju sa pljačkama koje su radili i onda. Samo sada nema granica, nema prepreka. Faraon ima neograničenu moć i može da ih zaštiti šta god da rade. Tako je tebi trgovina oružjem sa ISIS isto što i zloupotreba službenog položaja Đilasa, a trgovinu drogom ćeš verovatno da uporediš sa Bubalovom privatizacijom. Principijelno nema šta ako si onda bio protiv pljačke zašto je sada podržavaš ?

 

DS i DSS jesu odgovorni što su "oživeli" SPS ali Vučić nas je vratio u 90-e. Prilično sam siguran da ti nisi okusio 90-e čim ih tako olako porediš sa periodom posle Slobe. Ja ti želim i da ga ne osetiš jer je to bilo rušenje ama baš svih vrednosti jednog društva na uštrb klike SPS-JUL-SRS koja je radila šta je htela, uvela nas u rat protiv celog sveta i uništila zemlju za narednih 30 godina. E tome služe Faraonova izmišljanja, želi čovek da zaseni svoju ružnu prošlost tako što će proizvesti nova strašila. Međutim to može kod vas mlađih mi stariji znamo kakva je to mizerija od čoveka.

Edited by Klotzen
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Vredni mrav said:

Jeremic hvalio Vladu dok nije dobio podrsku za UN, n

 

Koji je interes vlade Srbije da gen sek UN-a bude Gečevicius iz Litvanije, umesto Jeremića iz Srbije?

 

22 minutes ago, Vredni mrav said:

dok u PSG mislim da nema pola mozga ukupno i da je Olenek bio mnogo bolja opcija.

 

Klasičan službeni trojanac, kao i cela ta ekipa koja se odvojila od Sergeja.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Klotzen said:

Valjda ti je jasno da je najgori kadar i DS i DSS danas u SNS, i da nastavljaju sa pljačkama koje su radili i onda. Samo sada nema granica, nema prepreka. Faraon ima neograničenu moć i može da ih zaštiti šta god da rade. Tako je tebi trgovina oružjem sa ISIS isto što i zloupotreba službenog položaja Đilasa, a trgovinu drogom ćeš verovatno da uporediš sa Bubalovom privatizacijom. Principijelno nema šta ako si onda bio protiv pljačke zašto je sada podržavaš ?

 

Trgovina oružjem je banalna stvar u poređenju sa Đilasovom imperijom stvaranom na javnim resursima. Trgovina oružijem je ista oduvek i uvek je rade ljudi bliski vlasti. Sada je ćale ministra bio u kombinaciji sa nekom firmom i tebi je to gore nego kada gradonacelnik Beograda sa svojom firmom pravi kombinacije. Ja nigde nisam podrzao bilo sta slicno, nema potrebe da izmisljas, samo ce mi uvek biti smesno da Đilas prica o korupciji i zloupotrbi polozaja. 

18 minutes ago, Klotzen said:

DS i DSS jesu odgovorni što su "oživeli" SPS ali Vučić nas je vratio u 90-e. Prilično sam siguran da ti nisi okusio 90-e čim ih tako olako porediš sa periodom posle Slobe. Ja ti želim i da ga ne osetiš jer je to bilo rušenje ama baš svih vrednosti jednog društva na uštrb klike SPS-JUL-SRS koja je radila šta je htela, uvela nas u rat protiv celog sveta i uništila zemlju za narednih 30 godina. E tome služe Faraonova izmišljanja, želi čovek da zaseni svoju ružnu prošlost tako što će proizvesti nova strašila. Međutim to može kod vas mlađih mi stariji znamo kakva je to mizerija od čoveka.

 

Moj i najgori deo zivota moje porodice su bile 90e i trenutno mi se najpre ta secanja probude kada vidim Obradovica i Jeremica. Prvog zato sto danas bastini tu politiku, a drugog jer znam lik i delo njegovog oca i njegove početke. Uloga AV u 90im nije ni blizu onoga sto ti hoces da mu nakaciš stavljajuci ga u isti koš da Slobovim Sps-om.

 

Ne bavim se time gde su pojedinci iz ove ili one vlasti. U SzS je sad gomila naprednjaka. Ima ih i u Dverima, kod Jeremica na izvoz.  

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Nije svako ko hoce da izadje na ovakve izbore trojanac. Sebican i sitni kalkulant mozda, ali trojanac - ne mora da znaci.

 

Koristio je i Sns resurse Ds-a dok je bio opozicija. Šapic koristi maksimalno ali prvom prilikom kad bi mogao da im utera k, uradio bi to. Kao i vecina drugih.

 

Ne znam zasto smatras negativnim to sto neki opozicionari hoce da dizu svoju stranku i ne zele da budu deo Djilasove opozicije? Suštinski sve one negativne strane ove vlasti kojih ima prilično, oličene su i kod Đilasa u velikoj meri. Sto bi sad neko osudjivao one ljude koji ne zele u tu pricu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je ta si ti sve pisao prethodnih par dana/strana. Sramotno je to sto za sve afere koje se pominju ti odgovaras sa time- a sta su ovi drugi radili. Relativizacija 1/1.

Da li si svestan Mrave Vredni da buklvano pravdavas neverovatne zlocine koji se sada desavaju?

Da li Mrave Vredni ti podrzavas ovo sto radi SNS zato sto je Djilas ranije kupovao minute ili sto oni zaista rade nesto dobro? 

I za kraj, da li, Mrave Vredni ti znas da u Srbiji postoje i druge opozicione opcije sem SZS, poput PSG-a, organizacija poput NE davimo Beograd, ranije Jankovica itd. Da li su oni imali tvoju podrsku i zasto ne? Oni nisu imali dilove sa Dinkicem, krali glasove itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marejosip said:

Neverovatno je ta si ti sve pisao prethodnih par dana/strana. Sramotno je to sto za sve afere koje se pominju ti odgovaras sa time- a sta su ovi drugi radili. Relativizacija 1/1.

Da li si svestan Mrave Vredni da buklvano pravdavas neverovatne zlocine koji se sada desavaju?

Da li Mrave Vredni ti podrzavas ovo sto radi SNS zato sto je Djilas ranije kupovao minute ili sto oni zaista rade nesto dobro? 

I za kraj, da li, Mrave Vredni ti znas da u Srbiji postoje i druge opozicione opcije sem SZS, poput PSG-a, organizacija poput NE davimo Beograd, ranije Jankovica itd. Da li su oni imali tvoju podrsku i zasto ne? Oni nisu imali dilove sa Dinkicem, krali glasove itd.

 

Ne pravdam ja nista. Malo mi se kenja od stvarabna atmosfere da je korupcija nastala sada a u vreme bivseg rezima bila u obrisima. Razmere lopovluka bile su ogromne i 90ih i 2000ih. 

 

U opoziciji ima opcija koje imaju odredjen kapacitet. Njihov trenutni najveci problem je da se oslobode Đilasa, Jeremića, Pajtića, Tadića i ostalih vedeta DS-a. To nije lako jer nemaju keš koji imaju pomenuti. Smešno je koliko istrošeni pojedinci po svaku cenu zele da ostanu u politici cak i kada znaju da time umanjuju sanse opoziciji. Svi oni odlicno znaju svoje rejtinge jer i sami rade ankete. Njima je politika sredstvo za zastitu licnog biznisa.

 

PSG nema glavu i rep. Sergej se ponasa kao da je naduvan 24/7. Ideje SMS podrzavam, pa jedno 90% i steta je sto ne posotji neka ozbiljna stranka sa jakom infrastrukturom da gura te ideje. Rekao sam da smatram Bojana Djurica ozbiljnim covekom, a okej mi je i Đurišić. Imam odredjeno postovanje prema nekim pojedincima iz DS.

 

Šapićev način rada mi je isto okej ali samo u tom smislu da pokusava da bude pristojan, a politika mi nimalo nije bliska. Nije mi blizak ni Bakic ali bih ga voleo videti u parlamentu.

 

Nijedna opozicija ne moze pobediti AV trenutno. Ali je vazno da se vremenom iskristalise opcija koja ce iskoristiti trenutak kad god on bude bio. Mnogo je strpljenja i mudrosti u politici potrebno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To za devedesete možeš da pričaš nekom drugom, ti ne znaš ni šta ti je vučić radio pre 10 godina što smo utvrdili kada si rekao da su besmisleni amandmani izum današnje opozicije a kamoli šta je bilo 90-ih. A ovo što izjednačavaš naoružavanje ISIS-a sa korupcijom u trgovini iste tu si me ostavio bez teksta moram priznati. Samo napred uživaj u ovoj vlasti, ti zaslužuješ da ti ovakvi budu na vlasti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Darth Bane said:

 Djilas se na volseban nacin obogatio. Zaista je cista koincidencija da se njegova preduzetnicka poklopila sa njegovom politickom karijerom?! 

 

 

Dragan Đilas se prvi put pojavio u javnosti 1991. godine kada je kao student bio u delegaciji koju je primio Slobodan Milošević. To je bilo posle 09.03.1991. godine.

 

Od 1991.do 2004. godine Đilas se nije bavio politikom. Završio je fakultet, radio u nekim agencijama za marketing i pre 2004. godine imao je svoju firmu.

 

2004. se uključio u politiku. Ušao je u Demokratsku stranku. 

 

Malo je poznato i da je on platio dug za poslovni prostor DS-u u vreme kada više nije bio predsednik DS-a.

 

Od 1991 do 2004 imao je mogućnost da se obogati, bez politike, zar ne?  

 

 

5 hours ago, Pavaroti said:

 

 

 Opozicija su ti DS i SzS i bukvalno niko vise.

 

.

 

DS je član Saveza Za Srbiju. 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imao je priliku ali se nije obogatio. Kada se obogatio moze se videti jednostavnim koriscrnjem interneta. Te fore kako je dosao kao milioner iz Ceske mozete da prodajete klincima od 18 godina koji ne znaju da koriste google.

 

Lutovac je clan SzS i to je dug koji on vraca jer mu je Djilas kupio mesto predsednika partije. On sad nema vecinu u DS i ne bi je nikad napravio da nije imao Đilasovu logistiku. Savezu ne odgovara jaka DS.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vredni mrav said:

Imao je priliku ali se nije obogatio. Kada se obogatio moze se videti jednostavnim koriscrnjem interneta. Te fore kako je dosao kao milioner iz Ceske mozete da prodajete klincima od 18 godina koji ne znaju da koriste google.

 

 

Jbg...fora sa tetkom iz Kanade je već zauzeta :default_coffee:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...