Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

31 minutes ago, Don Laki Juan said:

Koliko je ovo žalosno, toliko je i smešno. Napadači, jedan 66, drugi 67 godina....jebiga, izolacija uzela svoje.

 

PUPS izveo paravojne formacije na ulice....🤣

 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mare80 said:

 

PUPS izveo paravojne formacije na ulice....🤣

 

 

Mislis PUPS angazovao svoju omladinu?

 

Dzibersko ponasanje Trifunovica, a to nije nista kakav recnik ima na twitteru. Ne znam sta je ocekivao, da moze svakome da psuje majku i da niko nece da poludi i napadne ga?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

profesorka turajlic je na utisku nedelje pre 7 dana pokazala da je penzioner i da njeno mišljenje jednostavno ne može da bude relevantno. 

 

svaka njoj čast, jedna od retkih intelektualaca bez mrlje u politici ali eto 

 

Slažem se , nema više njen stav težinu kao i ranije, a kad sam rekao da je cenim nisam mislio samo na pređašnji politički angažman, već je predavala i na fakultetu koji pohađam, pa zato dodatno poštujem njen rad, da i to napomenem pošto nisam 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

"Oborili ga na pod i šutirali. Na kraju su mu skinuli sako o odneli ga da nema dokaza" : ) šalu na stranu ispod ovog naslova još piše "Napali ga i šrafcigerom"

 

edit :

 

Sad vidim da ga jedan "napadač" optužuje da mu je opsovao majku a drugi da mu je šutirao bicikl. S obzirom na reputaciju koju ima Sergej teško je nepoverovati u to.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2020 at 11:59 AM, NMX said:

au bokte danas sve ludila :lol_2:

 

 

 

Čomski, Varufakis i NDMBGD....toeto, imam za koga da glasam :roflmao:

 

de je Mek srčka da ga strefi :lol_2:

 

 

Ovi likovi mnogo gledali La Casa de Papel... 😄

 

Mada nemam pojma, uvek je lako srati sa strane, NDMBGD ekipa kakva je da je, vodila je smislenije borbe protiv Vučića od ostale opozicije ili mene kao pojedinca...

I Orvel je bio levičar, al je između ostalog "sa činom i ekipom, blindiranim džipom" sa puškom u rukama bio po vuko*ebinama Španije i borio se protiv fašizma...

Msm da smo mi nažalost još daleko od toga koja nam ideologija više priliči, jer Srbiji pre svega trebaju pristojni nekorumpirani ljudi.

Uopšte ne vidim kako bi ova klinačka levičarska NDMBGD ekipa mogla da bude gora opcija od trenutnog zla, koje klizi u otvoreni fašizam, tako da ću zapušiti nos i bar na lokalu im pružiti podršku. Pa nas bi i običan fizički radnik ili poljoprivrednik sa sela bolje vodili da ne znaju ništa o ekonomiji, samo da ne neguju lopovsku i udbasku ekipu...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa znalo se od početka da je Sergej nagazna mina, i eto bilo je pitanje vremena kada će doći do ovoga. Ja sam u jednom trenutku čak poverovao da će da se upristoji, ali nema ništa od toga. Šteta i za njega, a šteta i za pokret koji je imao potencijala da uradi nešto bitno. Ovako...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se u potpunosti. Sasa Jankovic mi je ideoloski dalji nego Sergej, ali ponasanje glumcevo je klasicno ulicarsko. Ne znam kako je moguce da mu niko ne objasni da ne moze tako da se ponasa.

 

Za Jankovica sam glasao jednom, za ovog ne bih nikad.

 

Da kazemo i to da je vrlo moguce isprovociran, ima na ulici razne stoke i ljudskog smeca, pa cak i namerne provokacije, ali on kao da nije svestan u sta je usao.

Edited by Laki John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kada je bila prica posle napustanja pokreta Olenika i ekipe oko njega, da je sprecen udbaski pokusaj preuzimanja/zadrzavanja jednog potencijalno opasnog pokreta, rekao sam da je Sergej mnogo vise udbas (sam se hvalio poznanstvima sa bivsim sefom BIA, zna se i za njegovo druzenje sa crvenim beretkama i tako dalje i tako blize), ako ne de iure, a onda de facto.

 

Jer ovo sto on radi bukvalno razjebava svaki nagovestaj ukrupnjivanja gradjanske opcije u Srbiji, koja je jedina sansa za obaranje Vucica. Zato je DB i tako zainteresovan da ih razjebava konstantno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Jer ovo sto on radi bukvalno razjebava svaki nagovestaj ukrupnjivanja gradjanske opcije u Srbiji, koja je jedina sansa za obaranje Vucica. Zato je DB i tako zainteresovan da ih razjebava konstantno.

 

Jeste, u Srbiji sve gradžani :classic_biggrin:

 

Neću da ulazim u ostatak posta, ali ovo je smešno. Vidim da non stop guraš tu priču da će građanska opcija da nas izvuče, da je neko kao Olenik neophodan da kaže Srbima istinu u lice, kao da ne znaš gde živiš. 

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

Nema nikad Srbija da izglasa gradjansku opciju, mora to na prevaru da se izvede. Srbi su preglupi da bi mogli da uoce sta je sustinski vazno za njihov zivot. Vise bi se bavili otimanjem crkvene imovine (koja je takodje ko zna kako stecena) i raznim kosovskim bojevima, nego svojim dzepom i ljudskim pravima.

 

Bukvalno treba neko da folira da je nacionalista, da napadne Vucica za veleizdaju, a onda da u mesec dana promeni plocu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Laki John Terry said:

Nema nikad Srbija da izglasa gradjansku opciju, mora to na prevaru da se izvede. Srbi su preglupi da bi mogli da uoce sta je sustinski vazno za njihov zivot. Vise bi se bavili otimanjem crkvene imovine (koja je takodje ko zna kako stecena) i raznim kosovskim bojevima, nego svojim dzepom i ljudskim pravima.

 

Bukvalno treba neko da folira da je nacionalista, da napadne Vucica za veleizdaju, a onda da u mesec dana promeni plocu.

 

Good luck sa tim. Recimo prevesla ih neko, sto bi se taj odrekao «karte koja dobija» i omogucava opstanak na vlasti i vrte pare? Iz prosvetiteljskih razloga. 

 

10 minutes ago, Laki John Terry said:

Kojom bi metodom resio to? Srbi svrsavaju na mitove.

 

Zasto to rade? Inace to se leci u kuci vaspitanjem. Tu je koren svega, a to politicar u mandatu ne moze da resi, ni da im ponudi. A ostali voze po tome maksimalno jer im je perpetuum mobile za obrtanje love.

 

A da ih prevesla takve, i izigra za mesec dana, obesili bi ga na Terazijama. ‘92 je bilo mi cemo da jedemo korenje. 5. oktobar stigao 2000. I to jedva.

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Budjenjem i edukacijom.

 

I neka traje 50 godina. Licno bih rado protracio zivot na to, nego na promenu vlasti kakva se predlaze i na ovom forumu i uopste, tako gubimo dodatnih 200 godina minimum.

 

Ljudi moraju da shvate prvo da Vucic nije nikakav uzurpator niti nenarodni covek niti neko ko je tu postavljen sa strane i da pogledaju sebi u oci - Vucic je bukvalno savrsen vodja za nas.

 

Sizofren, ujutru lupa sakom u sto, pa se popodne umiljava zeni da mu spremi rucak.

 

Prva prica u nepoznatom drustvu koliko je riba "nagnao", zena mu jedina koju je imao, jos je ona njega smuvala.

 

On je rekao nekom tamo poznatom liku/frajeru/siledziji ne moze to tako i prebio ga/pobedio ga u necemu, heshteg nije se desilo.

 

Ljudi glasaju za Vucica iz oportunizma, iz straha, iz koristi.

 

Takvog skidas iskljucivo ako prestanes da lazes sebe, prestanes da se plasis, neces vise da pristajes na seme ja tebi ti meni i plemensko uredjenje. Prosta promena faraona nama nista ne znaci sustinski, bio bi manji pritisak preko medija, mozda bi se ljudi generalno malo relaksirali, ali bi se sustinski ponasali isto, drustvo ne bi krenulo napred, opet bi bili nezadovoljni i opet zavrsili sa nekim novim Vucicem.

 

Ali je problem sto su Srbi pored toga sto su glupi, takodje i patoloski lazovi i picketine, i pored svih prica o cojstvu i junastvu.

 

I zato to ne moze da se desi ukoliko nemas zaista svetao primer koji krece da se prati masovno.

Edited by McLeod
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, McLeod said:

Kada je bila prica posle napustanja pokreta Olenika i ekipe oko njega, da je sprecen udbaski pokusaj preuzimanja/zadrzavanja jednog potencijalno opasnog pokreta, rekao sam da je Sergej mnogo vise udbas (sam se hvalio poznanstvima sa bivsim sefom BIA, zna se i za njegovo druzenje sa crvenim beretkama i tako dalje i tako blize), ako ne de iure, a onda de facto.

 

Jer ovo sto on radi bukvalno razjebava svaki nagovestaj ukrupnjivanja gradjanske opcije u Srbiji, koja je jedina sansa za obaranje Vucica. Zato je DB i tako zainteresovan da ih razjebava konstantno.

 

O ne , opet Olenik :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u Oleniku. Koji je btw. okarakterisan kao udbas zato sto... eto, Sasa Jankovic je isto bio udbas zato sto... eto, mora da je udbas.

 

A mozda je i zato sto su rekli ono sto Srbi ne zele da cuju, a suva je istina, pa onda mora da su ili udbasi sa ciljem da pocepaju homogenu opoziciju ciji je jedini cilj da skinu Vucica, kako, ne znaju, jedina ideologija... ne zna se takodje, i jedina karakteristika... razjedinjenost i gafovi na sve strane.

 

I zna se iz cije kuhinje to dolazi.

Link to comment
Share on other sites

Srbi vole mitove zato sto im je sadasnjost jadna i bez perspektive. Pa mu je zato draze da prica o srbskim junacima, slavnoj proslosti, da se uhvati za Djokovicev reket, svega ovoga ne bi bilo da nas zapad nije shebo, inace bi rokali standard Finske.

 

Nemamo standard ali imamo dusu, Ostrog, crkve, Teslino oruzje...Kad sklonis mitove ostaje ti  da gledas sebe, u cemu je stvarno problem, a to je bas zeznuta stvar.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...